NetbookyFiltrovat můžete podle:

Podle vlastností

Cena
Dostupnost
Sjednat schůzku
Značka
technické parametry

0

Netbook je malý a snadno přenosný notebook s dlouhou výdrží baterie na jedno nabití. Mimo menší úhlopříčku se od notebooků liší i tím, že ve své výbavě nemá DVD mechaniku pro čtení a zápis dat.

Mini notebooky jsou primárně určeny pro nenáročnou práci, jakou je například surfování na internetu, sledování filmů, prohlížení fotografií nebo práce v jednoduchých kancelářských aplikacích. Hodí se tak v podstatě do každé domácnosti. Pokud budete chtít na svém novém notebooku hrát počítačové hry nebo pracovat v náročných programech a aplikacích, doporučujeme vám spíše nákup některého z modelů v kategorii notebooky a ultrabooky.

Nejnovějším přírůstkem v segmentu přenosných počítačů jsou dotykové notebooky. Notebooky s dotykovým displejem umožňují ovládání počítače prostřednictvím dotyků, které je možné kombinovat i s prací na klasické klávesnici. Dotykové notebooky jsou tak dalším produktem spotřební elektroniky, které do své výbavy obdrželi dotykový displej. Stejně tak tomu v minulosti bylo například i u MP3 přehrávačů nebo mobilních telefonů. Dotykové notebooky jsou tak právě díky této možnosti ovládání velkým módním hitem.

Velkou předností netbooků je dlouhá výdrž baterie. Díky tomu jsou skvělými společníky na cestách. Při jízdě autem nebo letu tak bez problémů zvládnete shlédnout několik dílů vašeho oblíbeného seriálu. Jindy zdlouhavá cesta vám uteče velmi příjemně.

V naší nabídce si můžete počítače seřadit například podle ceny. Ihned se vám tak na první straně zobrazí naše aktuálně nejlevnější netbooky. I tyto opravdu levné modely ovšem bez problémů zvládnou všechny běžné činnosti, které od nového netbooku vyžaduje každý z nás.

Řídíte se při výběru nového výrobku výsledky testů a uživatelskými recenzemi? V tom případě si určitě nový notebook vyberete v kategorii nejprodávanější notebooky, do které jsme zařadili přenosné počítače, které naši zákazníci nakupují nejčastěji a jsou s nimi více než spokojeni.

Notebook si můžete vybrat i podle značky: • Notebooky HPNotebooky AsusNotebooky AcerNotebooky LenovoNotebooky Dell

Notebooky si můžete vybrat například i podle úhlopříčky displeje: • Notebooky s úhlopříčkou 11 až 11,6Notebooky s úhlopříčkou 13 až 13,3Notebooky s úhlopříčkou 15 až 15,6Notebooky s úhlopříčkou 17 až 17,3

Důležitým faktorem při výběru je také velikost pevného disku: • Notebooky s diskem 320 GBNotebooky s diskem 500 GBNotebooky s diskem 750 GBNotebooky s diskem 1000 GB

Mimo jiné nabízíme modely i od těch nejvýznamnějších výrobců, jako např. Acer, Lenovo, Dell nebo Asus. Doporučujeme také zakoupení příslušenství k notebookům. Obaly, myš nebo klávesnice vám ještě více usnadní každodenní práci na počítači.

Nezbytným prvkem spolehlivého fungování Vašeho PC je správná instalace a uvedení do provozu - Datart Vám vše potřebné zajistí. Informace ZDE.

Sortiment notebooků naleznete v následujících kategoriích: • NotebookyUltrabookyNetbookyMacbookyDotykové notebookyHerní notebooky

Mimo notebooky u nás zakoupíte také další produkty nejnovější elektroniky: • Stolní počítačeTabletyiPadČtečky eknihMonitory k PCDětské tabletyTablety s klávesnicí

K přenosnému počítači doporučujeme také zakoupení příslušenství: • Brašny a batohyChladící podložkyUSB flash diskyPropojovací kabelyPrázdné DVD diskyPrázdné Blu-ray diskyČisticí prostředkyKlávesnice a myšiHerní zařízeníWebkamery

X