Media centra s podporou 3D

         

Filtrovat můžete podle:

Podle vlastností

Cena
4709-4709|4710-4710
Dostupnost
Sjednat schůzku
Značka

EVOLVEO Infinity TwinCorder HD

Multimediální centrum Doprava zdarma

Výkonný multimediální rekordér s vestavěnou WiFi, dvojicí HD DVB-T tunerů a nativní podporou 3D formátu. Díky výkonnému procesoru a solidní výbavě dokáže z vaší...

| Aktuální cena: 4 709,-

Ihned k odeslání

Ihned k odběru v 4 prodejnách

  • WiFi Ano 
  • HDMI HDMI 1.4 
  • Porty USB 2.0/USB3.0 
1

Multimediální centrum přenese vaši televizi do světa doposud nevídané zábavy. Ta nejlepší centra do televize umí vnést takové funkce, že se rázem vyrovná těm nejkvalitnějším SMART televizím. Pro odpověď na otázku jaké domácí multimediální centrum bude to nejlepší, je nutné uvědomit si několik důležitých věcí.

Tou první je, zda budete chtít media centrum bez operačního systému nebo dáte přednost centru s operačním systémem, např. Android. Další věcí je otázka konektivity. To nejlepší domácí multimediální centrum musí umět přehrávat filmy ve formátu .mkv, mít přístup na internet , podporovat 3D přehrávání a mnoho dalšího.

Nejste si jisti, jakému centru dáte přednost? Zda to bude některý výrobků od značek Samsung, LG nebo Evolve? Recenze od našich zákazníků, které naleznete u jednotlivých produktů, vám mohou rozhodování usnadnit.

Doporučujeme vám navštívit také následující kategorie s domácí elektornikou: • Domácí kinaBlu-ray přehrávače3D Blu-ray přehrávačeMedia centra3D televizeSMART televizeAV přijímačeReproduktory a reprosoustavyUltra HD televize

X