xxxMasážní vanyFiltrovat můžete podle:

Podle vlastností

Cena
799-799|800-800
Dostupnost
Sjednat schůzku
Značka

1

Pravidelné masáže navozují tělesnou a duševní pohodu a podporují krevní oběh. Masážní vanička na nohy přinese relaxaci a poskytne úlevu unaveným a bolavým chodidlům. Ke zpříjemnění koupele je u většiny modelů dovoleno použít několik kapek aromatického oleje.

Některé masážní vaničky je dokonce možné použít i „na sucho“ a nechat si nohy masírovat pouze masážními válečky. Některé vaničky na nohy jsou vybaveny příslušenstvím pro pedikúru nebo infračerveným teplem. IR hloubkové teplo podpoří vyplavování metabolitů ze svalů a napomůže rychlejší regeneraci.

Pozor – při některých chorobách není používání masážní vaničky na nohy vhodné. Čtěte pečlivě návod k použití nebo se poraďte se svým lékařem.

Přístroje pro péči o tělo zakoupíte v následujících kategoriích: • Pánské holící strojkyDámské holící strojkyEpilátoryZastřihávače vlasůZastřihávače vousůZastřihávače chloupkůOsobní váhyDětské chůvičkyZubní kartáčkyFényKulmyKulmofényŽehličky na vlasyElektrické natáčkyKrepovací kleštěKosmetická zrcátkaPéče o nehty

X