Kombinované varné desky

    

Filtrovat můžete podle:

Podle vlastností

Cena
14290-14290|14291-14291
Dostupnost
Sjednat schůzku
Značka
technické parametry

ELECTROLUX EGD6576NOK

Vestavná varná deska

Kombinovaná varná deska Electrolux spojuje moderní indukční zóny s tradičními plynovými hořáky. Jednoduché dotykové ovládání v kombinaci s otočnými ovládacími...

| Aktuální cena: 14 290,-

Na dotaz

 

  • Maximální příkon 3700 W
  • Varná deska indukce / plyn 
  • Počet varných zón
1

Nemůžete se rozhodnout, zda dát přednost elektřině nebo plynu? Využíváte oba dva typy ohřevu? V tom případě je pro vás kombinovaná varná deska, která nabízí elektrické i plynové ploténky, tou nejlepší volbou.

Kombinovaná varná deska najde uplatnění také ve větších rodinách, ve kterých babička odmítá vařit jinak, než na plynu. Rozumným kompromisem se tak stává kombinace elektrického a plynového ohřevu.

Varné desky jsou důležitou součástí každé správně fungující kuchyně. Nezáleží, zda budou fungovat ve spolupráci s pečící trouba nebo bude umístěna v jiném místě než vestavná trouba. Máte tak na výběr mezi polyvalentní a samostatně ovládatelnou varnou deskou.

V našem sortimentu najdete mimo kombinované varné desky také sklokeramické, plynové, indukční a úzké domino varné desky.

Plánujete svou domácnost vybavit i dalšími spotřebiči? Určitě si vyberete v následujících kategoriích: • PračkySušičky prádlaLedničkyMrazákyVinotékySporákyMyčky nádobíDigestořePečící troubyMikrovlnné troubyKuchyňské robotyFritézyPekárnyKávovaryParní hrnce

X