Elektrické brousky

    

Filtrovat můžete podle:

Podle vlastností

Cena
419-419|420-420
Dostupnost
Sjednat schůzku
Značka

AEG MSS 5572,brousek nožů

Elektrický ostřič nožů

Elektrický brousek nožů AEG zajistí, že Vaše nože i nůžky budou vždy perfektně ostré a připravené k použití. Brousek vyniká tichým chodem a má protiskluzovou...

1

Elektrické brousky na nože slouží ke správnému nabroušení kuchyňských nožů. Pouze správně nabroušený kuchyňský nůž zajistí opravdu kvalitní přípravu jídla a pokrmů.

Naštěstí se již nemusíte spoléhat pouze na klasický kamenný brousek. Elektrický brousek na nože vám ušetří mnoho času a nabroušení jeho prostřednictvím bude opravdu kvalitní.

I při dalších činnostech v kuchyni vám usnadní práci užitečné přístroje. Jde například o elektrický mlýnek, namele zrnkovou kávu tak, že si vychutnáte váš oblíbený šálek kávy jako nikdy předtím. Elektrický otvírák rychle a bez hrozby řezného poranění otevře každou konzervu a elektrický nůž pohodlně naporcuje klidně i mražené potraviny.

Nákup těchto malých ale šikovných kuchyňských pomocníků vám můžeme jen doporučit.

Chcete-li svou kuchyni nebo kuchyňský kout vybavit i dalšími spotřebiči a užitečnými pomocníky pro vaření, určitě navštivte tyto kategorie: • Kuchyňské robotyFritovací hrnceKapslová espressaPekárny chlebaParní hrnceOdšťavňovačeSodastreamTopinkovačeGrilyRaclette grilySendvičovačeEspressaKávovaryRychlovarné konviceMlýnky na masoMlýnky na kávuElektrické pánveMinitroubySušičky ovoceKuchyňské váhyMixéry

X