Elektrické botyFiltrovat můžete podle:

Podle vlastností

Cena
1099-1099|1100-1100
Dostupnost
Sjednat schůzku
Značka

BEURER FW SE

Elektrická bota

Elektrickou botu Beurer FW SE ocení hlavně lidé, kteří často pociťují chlad v nohách. Pro ně bude tato bota ideálním prostředkem jak si prohřát tělo během...

1

Trápí vás pocit studených nohou? Nebo jen máte rádi nohy v teple například při večerním sledování televize? V tom případě je pro vás vyhřívaná elektrická bota tou ideální volbou.

Stačí tak jen vsunout boty do elektrické vyhřívané boty a nastavit pro vás optimální teplotu. Bota vás bude příjemně hřát ať už při sledování televize nebo čtení knížky. Bota je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů a její vnitřní část je ve většině případů snadno odnímatelná a je možné jí prát v pračce.

Elektrické boty nejsou jediným produktem pro zahřátí a péči o vaše tělo, který najdete v našem sortimentu. Doporučujeme vám také zakoupení infralampy, vyhřívací dečky nebo elektrická prostěradla.

Přístroje pro péči o tělo zakoupíte v následujících kategoriích: • Pánské holící strojkyDámské holící strojkyEpilátoryZastřihávače vlasůZastřihávače vousůZastřihávače chloupkůOsobní váhyDětské chůvičkyZubní kartáčkyFényKulmyKulmofényŽehličky na vlasyElektrické natáčkyKrepovací kleštěKosmetická zrcátkaPéče o nehty

X