BoogieBoardFiltrovat můžete podle:

Podle vlastností

Cena
Dostupnost
Sjednat schůzku
Značka

Jste majitelem desítek poznámek, které zabírají většinu Vašeho stolu, nebo obklopují celý Váš monitor? Tak právě pro Vás je na světě Boogieboard.

Malá, neuvěřitelně lehká ( pouhých 116g ) multifunkční tabulka velikosti poznámkového sešitu A5 Vám ušetří místo a také dokáže skvěle zabavit Vaše potomky.

Boogieboard je LCD panel tvořený cholesterolovými tekutými krystaly reagujícími na tlak, jež dokážou podle změny směru a síly vytvářet linky s různou intenzitou.

Boogieboard kreslící panel

Je to malý, hravý pomocník i do domácnosti. Lze je používat pro vzkazy členům rodiny, pro zápis nákupu a v neposlední řadě pro hraní klasických stolních her typu piškorky, hokej či lodě. Po naplnění celého displeje stačí zmáčknout pouze jednou tlačítko a vše ihned zmizí.

Za pěkné peníze v tomto případě získáváte hodně muziky bez zbytečných kabelů a složitých, pro někoho přebytečných funkcí.

Sortiment tabletů, počítačů a notebooků naleznete v těchto kategoriích: • Dětské tabletyTablety s klávesnicíTabletyiPadyČtečky knihBoogieBoardStolní počítačeAll-In-One počítačeApple počítačeNotebookyUltrabookyNetbookyMacbookyDotykové notebookyHerní notebooky

X