xxxAlkoholové testery, E-cigaretyFiltrovat můžete podle:

Podle vlastností

Cena
Dostupnost
Sjednat schůzku
Značka

Alkohol testery slouží k orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu v těle. Hodí se tak každému, kdo si není stoprocentně jistý, zda již může usednout za volant vozu.

Test na přítomnost alkoholu je tak skutečně snadnou záležitostí. Stačí použít alkoholový tester s velmi vysokou přesností měření a ihned víte, zda už můžete vyrazit na cestu nebo ještě chvíli počkat.

Alkoholové testery se také používají například na pracovištích pro zjištění, zda vaši zaměstnanci pracují pod vlivem alkoholu.

Alkohol testery si můžete zakoupit z pohodlí domova online přes náš internetový obchod.

 

E-cigareta je dnes jedním z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších prostředků určených k odvykání závislosti na klasických cigaretách.

Oproti klasické cigaretě obsahuje elektronická cigareta mnohem menší množství zdraví škodlivých látek. Navíc si můžete k e-cigaretě vybrat jednu z mnoha příchutí, tzv. liquidů. Tyto náplně slouží k naplnění elektronických cigaret. Kouření e-cigarety tak bude chutnat právě po vámi vybrané příchuti.

Přístroje pro péči o tělo zakoupíte v následujících kategoriích: • Pánské holící strojkyDámské holící strojkyEpilátoryZastřihávače vlasůZastřihávače vousůZastřihávače chloupkůOsobní váhyDětské chůvičkyZubní kartáčkyFényKulmyKulmofényŽehličky na vlasyElektrické natáčkyKrepovací kleštěKosmetická zrcátkaPéče o nehty

X