Horizon Renewable Energy Education Set

Tento produkt není v katalogu momentálně dostupný.
Získáte 0 ibodů
 
 

Součet ibodů, které obdržíte za nákup tohoto produktu. Za každých 25 Kč obdržíte 1 ibod. Pro získání ibodů musíte být registrovaní a přihlášení na eshopu Datart. Nesbíráte ještě ibody? Více informací se dozvíte na www.datart.cz/ibod

Zeptejte se Datart odborníka

Schůzka v prodejně
Horizon Horizon Renewable Energy Education Set
Horizon Renewable Energy Education Set

Horizon Renewable Energy Education Set

Horizon Renewable Energy Education Set

Vše o produktu

Renewable Energy Education Set je modulární experimentovací výuková stavebnice určená pro demonstraci vzniku a využití elektrické energie z obnovitelných přírodních zdrojů. S touto stavebnicí můžete v miniaturním měřítku zkonstruovat plně funkční systémy, které vyrábějí tzv. čistou elektrickou energii - tedy energii bez spalování fosilních paliv - a které ji následně využívají například k pohonu elektromotoru. Vyzkoušejte si výrobu elektrické energie z obyčejné vody a slunečních paprsků nebo nechejte rozsvítit diody pouze díky síle proudícího vzduchu.

Idelání jako dárek pro zvídavého syna či vnouče. Zábavný způsob jak porozumnět důležitosti využívání obnovitelných zdrojů energie ve skutečném životě a ideální demonstrační pomůcka pro vzdělávací instituce při výuce.

Technické parametry Horizon Renewable Energy Education Set

Kategorie Vzdělávací hračka
Výrobce Horizon
Kategorie Hračky Horizon
Kód: 225398
X