Horizon Bio Energy Kit

499,- + vyzvednutí zdarma
Původní cena: 1 280,-
Získáte 19 ibodů
 
 

Součet ibodů, které obdržíte za nákup tohoto produktu. Za každých 25 Kč obdržíte 1 ibod. Pro získání ibodů musíte být registrovaní a přihlášení na eshopu Datart. Nesbíráte ještě ibody? Více informací se dozvíte na www.datart.cz/ibod

Zeptejte se Datart odborníka

Schůzka v prodejně
Horizon Horizon Bio Energy Kit 499.00
Horizon Bio Energy Kit

Horizon Bio Energy Kit

499,-

Horizon Bio Energy Kit

499,-

Vše o produktu

Ukažte svým dětěm, že alkohol je možno využívat i velmi rozumným způsobem - například jako palivo pro motory! Tento kit demostruje nejnovější technologie využití etanolu (ethylalkoholu) jako zdroje energie. Většinou je známo, že největší část produkce etanolu (alkoholu) se připravuje z jednoduchých sacharidů (cukrů) alkoholovým kvašením působením různých druhů kvasinek. Málokdo už ale ví, že i velmi slabá koncentrace etanolu je schopna se proměnit na účinný zdroj energie.

Vyrobte si vlastní elektřinu z vína nebo piva a to v domácích podmínkách. Přesvědčte se o možnostech tiché a spalování prosté reakce kdy z alkoholu vzniká elektrická energie. Zařízení běžící celé dny je fantastickou demonstrací možností technologií budoucnosti a skvělou hračkou či výukovou pomůckou.

Kód: 225404
X