ELECTROLUX ZT3530
Získáte 103 ibodů
 
Spočítat platbu ibody Spočítat splátky

Zeptejte se Datart odborníka

ELECTROLUX ZT3530

ELECTROLUX ZT3530

2 599,-

ELECTROLUX ZT3530

2 599,-

Vše o produktu

Cyklónový bezsáčkový vysavač Electrolux T8 ZT 3530 disponuje akčním rádiusem 9 metrů. Nabízí konstantní sací výkon 250 W. Je vybaven vyspělou multicyklonovou technologií, účinným filtračním systémem, indikátorem výměny filtru, automatickým navijákem přívodní šňůry, kovovou teleskopickou trubicí a bohatým přídavným příslušenstvím.

Postupná separace nečistot

Principem bezsáčkových vysavačů je cyklónový efekt. Nasáté částečky nečistot jsou ve filtrační nádobě odstředivou silou postupně urychlovány, až za hranici rychlosti zvuku. Při této rychlosti se z rotujícího proudu vzduchu separují i velmi lehké částečky nečistot. Vycházející vzduch je následně dočišťován HEPA filtrem, který je snadno omyvatelný vodou. Mezi hlavní výhody cyklónových vysavačů patří absence filtračních sáčků. Stačí jen vyprázdnit naplněnou sběrnou nádobu a přibližně jednou za půl roku omýt HEPA filtr proudem vody.

Účinná filtrace

Vycházející vzduch je před a za motorovou turbínou dočišťován HEPA filtrem H12. Velikou výhodou HEPA filtru je, že je snadno omyvatelný pod proudem tekoucí vody a nepotřebuje tak častou výměnu, jako filtry neomyvatelné. Díky velmi propracovanému systému je filtr schopen zachytit až 99,5 % nejjemnějších částeček prachu a nečistot. Vysavač tak do okolí vypouští maximálně čistý vzduch, oproštěný od těch nejběžnějších alergenů. Proto jsou vysavače s tímto filtračním systémem vhodné pro lidi trpící astmatem a alergiky.

Co v sobě skrývá Electrolux T8?

Electrolux T8 ZT 3530 nabízí akční rádius 9 metrů a konstantní sací výkon 250 W. Jeho hmotnost je pouhých 5,1 kg, rozměry 39×30,2×30 cm. Nízká hmotnost společně s kompaktními rozměry vysavače maximálně usnadní manipulaci se spotřebičem. Vysavač je nadále vybaven 1,3litrovou filtrační nádobou, indikátorem výměny filtru, automatickým navijákem přívodní šňůry, kovovou teleskopickou trubicí a základním příslušenstvím, mezi které patří štěrbinová hubice, kartáč na prach a nástavec na čalounění s plyšovými pásky.

Technické parametry ELECTROLUX ZT3530

Hlučnost 83 dB
Maximální příkon 1 500 W
Provoz na akumulátor Ne
Držák na stěnu Ne
Výstupní filtr Ano
Regulace tahu Ne
Štěrbinová hubice Ne
Hubice na čalounění Ne
Hubice na tvrdé podlahy Ne
Turbo kartáč Ne
Elektrický kartáč Ne
Hubice na mytí oken Ne
Vysávání tekutin Ne
Mokré čištění Ne
Objem sáčku/nádoby 1,3 l
Specifické funkce Multicyklonová technologie pro nepřetržité sání
Popis Podlahový bezsáčkový vysavač
Standardně dodávané příslušenství Extra dlouhá teleskopická trubice, hubice na podlahy, hubice na čalounění
Barva stříbrná metalická-modrá
Bezsáčkový Ano
Hloubka 30,2 cm
Výška 30 cm
Záruční doba 24 měsíců
Hmotnost 7,43 kg
Šířka 39 cm
Výrobce ELECTROLUX
Kategorie Vysavače, vysokotlaké čističe, domácí pomocníci ELECTROLUX

Diskuze k ELECTROLUX ZT3530

K tomuto produktu zatím není žádná diskuse.

Přidat příspěvek

X