Získáte 0 ibodů
 
Spočítat platbu ibody

Zeptejte se Datart odborníka

SIEMENS TK76K573

SIEMENS TK76K573

SIEMENS TK76K573

Vše o produktu

Vestavné espresso Siemens s keramickým mlýnkem, tryskou na mléko a systémem jednoduchého čištění. Funkce single portion cleaning se postará o to, aby se po každém spařování kávy vypláchlo veškeré vnitřní vedení čistou vodou a aby v něm nezůstala vychladlá a odstátá voda.Můžete si být bezpečně jisti, že každý šálek kávy se bude spařovat hygienicky nezávadně a že se díky použití stoprocentně čerstvé a horké vody plně rozvine správné aroma kávy. Extrémně tichý provoz, extrémně jemné mletí, extrémní životnost: precizní mlýnek kávy z kvalitní keramiky. Pro případ, že budete najednou muset podávat kávu velmi rychle, nebo hosté už budou dokonce čekat, je tu také řešení. Automat je vybaven ještě druhým, samostatným topným systémem. Postará se o to, že budete mít trvale a bez čekání přístup k výdeji kávy, páry a horké vody.

Cream center cleaner

Snadná hygiena: automatické čištění trysky na mléko, velmi pohodlně ovládané pouhým stiskem tlačítka.Plné aroma, dokonalá pěna: aroma pressure systém

Aroma pressure systém se stará o to, aby byla mletá káva ve spařovací komoře vždy perfektně stlačena nezávisle na jejím množství - italský číšník by to nemohl udělat lépe. Díky zaoblenému tvaru přítlačného lisu protéká voda umletou kávou maximálně dlouhou dobu pro maximální filtraci aromatických látek. Výsledkem je excelentní aroma šálek za šálkem, dokonalá pěna a požitek, který jen tak nezapomenete.


Silent ceram drive

Extrémně tichý provoz, extrémně jemné mletí, extrémní životnost: precizní mlýnek kávy z kvalitní keramiky.
Technika a design v perfektní symbióze: cream center

Plně automatický kávovar je vybaven výškově nastavitelnými tryskami na výtok kávy. Inovovaná tryska na mléko se stará o perfektně jemně pórovitou krémovou mléčnou pěnu a je rovněž výškově nastavitelná, takže se pod ni vejdou sklenice vysoké až 15 cm. Příprava nejrůznějších specialit kávy s mlékem je tak nyní ještě jednodušší a pohodlnější. Trysku na mléko můžete také jednoduše vytáhnout a umýt v myčce nádobí. Prémiový zásobník na mléko má tepelnou izolaci a udrží mléko několik hodin čerstvé a studené. S naším cream centrem vykouzlíte pouhým stiskem tlačítka každou požadovanou kávovou variaci.


Single portion cleaning

Funkce single portion cleaning se postará o to, aby se po každém spařování kávy vypláchlo veškeré vnitřní vedení čistou vodou a aby v něm nezůstala vychladlá a odstátá voda.Můžete si být bezpečně jisti, že každý šálek kávy se bude spařovat hygienicky nezávadně a že se díky použití stoprocentně čerstvé a horké vody plně rozvine správné aroma kávy.

Technické parametry SIEMENS TK76K573

Typ ovládání tlačítka
Maximální příkon 1 700 W
Informační displej Ne
Kapacita nádržky na vodu 2 500 ml
Tlak čerpadla 19 bar
Mlýnek kávy Ano
Zásobník na kávu Ano
Ukazatel množství vody Ano
Odvápňování Ano
Nastavení množství kávy Ano
Barva nerez
Hloubka 53,6 cm
Výška 45,4 cm
Záruční doba 24 měsíců
Hmotnost 26,66 kg
Šířka 59,4 cm
Možnost použití kávových kapslí Ne
Výrobce SIEMENS
Kategorie Kávovary, espressa, mlýnky na kávu SIEMENS

Diskuze k SIEMENS TK76K573

Téma: Dostupnost Siemens TK76K573

Radim Sladkovský, 21.3.2015 15:58:26

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda budete mít tento kávovar opět v nabídce a kdy. Děkuji,

R.Sladkovský

Reagovat

Martina B. - DATART, 23.3.2015 14:52:32

Dobrý den, bohužel tento model již naskladňovat nebudeme. Jedná se o ukončený model. Děkujeme za pochopení.

Reagovat

Téma: kvalita

Vladimír Vávra, 29.4.2014 18:34:33

Siemens velmi poškodil mé povědomí o této značce. 7653 CZK oprava kávovaru po třech letech provozu a deseti varných úkonů za den je síla. Cena výkon kávovaru TK 76 K572 je výsledkem pro úvahu NEBRAT.

Reagovat

Martin, 13.11.2014 14:13:21

U nás zatím v pořádku, co se Vám pokazilo?

Reagovat

Přidat příspěvek

X