Získáte 0 ibodů
 
Spočítat platbu ibody

Zeptejte se Datart odborníka

MORA MICT 620 FX

MORA MICT 620 FX

MORA MICT 620 FX

Vše o produktu

Moderní a úsporný způsob vaření díky indukční sklokeramické desce MICT 620 FX. 2 indukční varné zóny a 2 hi-light varné zóny. Indukční zóny jsou absolutně bezpečné, velmi úsporné a rychlé při vaření. Indukční zóna pomocí magnetického pole zahřívá pouze dno nádoby, které jsou vyrobeny s feromagnetického materiálu. Samotná indukční zóna se nezahřívá, to velmi usnadňuje čištění. Indukční zóna odebírá energii pouze při kontaktu desky s kovovou nádobou. Kromě toho, se indukční ohřívání automaticky přizpůsobuje průměru ohřívané nádoby. Ukazatel zbytkového tepla pro bezpečnost rodiny. Ukazatel bliká, pokud hrozí nebezpečí popálení. Varná automatika BoilControl zabraňuje přetečení hrnce. Vaše hrnce již nikdy nepřetečou! Funkce BoilControl umožňuje automatické přizpůsobení výkonu všech plotýnek. Funkce bezpečnostní zámek představuje bezpečnostní prvek, s jehož pomocí můžete varnou desku uzamknout a zabránit tak dětem v manipulaci s ovladači během vaší nepřítomnosti.

Technické parametry MORA MICT 620 FX

Základní parametry
Ovládání desky Senzorové
Varná deska High-Light / indukční
Materiál desky sklokeramika
Samostatná Ano
Polyvalentní Ne
Funkce
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Časovač Ano
Výbava
Počet varných zón 4
Ostatní parametry
Specifické funkce funkce Powerboost-rychlé zvýšení výkonu na 3000W
Popis vybrané zóny až 99 min.,rozpoz.nádobí
Standardně dodávané příslušenství Škrabka
Šířka 51 cm
Výška 6 cm
Hloubka 58 cm
Hmotnost 10 kg
Výrobce MORA
Kategorie Varné desky MORA

Recenze MORA MICT 620 FX

5 5/5
Pomohla Vám recenze? 4 4
Celková spokojenost
5
Spokojenost s ovládáním
5
Doplňkové funkce
3
Poměr cena / výkon
5

Hani1988, 12.01.2012 v 9:09

Hodnotím kladně:

Jsem s varnou deskou spokojená. Indukce ohřeje vodu nebo třeba omáčku opravdu rychle. Cibule se nepřipálí. Powerboost-rychlé zvýšení výkonu se mi taky líbí a používám ho. Kombinovanou desku jsme chtěli, protože přece jenom toho nádobí na indukci ještě tolik neni. Tyto varné desky se ale nedají moc sehnat. Líbí se mi taky, že svítí H, dokud je vařič horký. Ovládání mi naprosto vyhovuje.

Hodnotím záporně:

Funkce BoilControl je naprosto k ničemu. Pokud se začne voda hodně vařit a urychleně nesnížíte výkon, tak to samozřejmě přeteče. Přijde mi, že tam snad ani neni.

MORA MICT 620 FX 5.0 5 1

Diskuze k MORA MICT 620 FX

K tomuto produktu zatím není žádná diskuse.

Přidat příspěvek

X