MIELE H 5361 B nerez CISt

Doprava DATART

Doprava DATART!

DATART Vám produkt doma i nainstaluje, předvede, zlikviduje obalové materiály a případne odveze Váš starý spotřebič. (Více o dopravě)

Tento produkt není v katalogu momentálně dostupný.
  • Energetická třída A
  • Počet programů 11
  • Ventilátor Ano
  • Objem 66 l
MIELE MIELE H 5361 B nerez CISt 58200.00

Odborná instalace vestavného spotřebiče je podmínkou většiny výrobců pro uznání záruky výrobku. Při současném zakoupení odborné instalace se spotřebičem je poníženo DPH na výrobku z 21% na 15% (platí pro fyzické osoby). Ušetříte a nemusíte ztrácet čas hledáním odborníka pro instalaci - vše vám odborně zapojí DATART.

Za vestavný spotřebič MIELE H 5361 B nerez CISt včetně jeho odborného zapojení zaplatíte pouze 55 314,- Kč

Vše o produktu

Se značkovou vestavnou troubou H 5361 B od společnosti Miele dostanete do kuchyně ty nejlepší exkluzivní funkce. Nabízí tzv. Klimatické pečení. Je to pečení s dodatečným přidáním vlhkosti, individuální možnost dávkování páry k dosažení optimálních výsledků pečení. Výsledkem bude jemný, šťavnatý a nadýchaný pokrm s lahodnou zlatavou kůrčičkou. Pečicí automatika zajistí automatické rozpečení s vysokou teplotou a dopečení s nastavenou teplotou. Automatické programy pro více než 50 pokrmů a pro pečení s nízkou teplotou. Při použití automatických programů se na displeji zobrazí doplňkové informace, jako např. úroveň zasunutí, výzva k otočení a podlití připravovaného pokrmu, doba rozehřátí a zbývající doba přípravy. Patentovaný bezdrátový pokrmový teploměr s indikací zbytkového času zaručuje individuální a na stupeň přesné pečení masa, ryb a drůbeže díky měření vnitřní teploty včetně indikace zbytkového času. Díky tomu není nutné dohlížet na proces pečeni. Další vylepšení je elektronicky řízená redukce vlhkosti pro suchý vzduch ve vnitřním prostoru. 11 provozních způsobů (horký vzduch plus pro rovnoměrné výsledky pečení až ve 3 úrovních).

Technické parametry MIELE H 5361 B nerez CISt

Energetická třída A
Počet programů 11
Ventilátor Ano
Objem 66 l
Gril Ano
Otočný gril Ne
Hodiny Ano
Minutka Ano
Rozmrazování Ano
Maximální příkon 3700 W
Informační displej Ano
Trouba Multifunkční
Osvětlení trouby Ano
Ohřev trouby dolní i horní
Parní ohřev Ne
Mikrovlnný ohřev Ne
Kruhové těleso Ano
Samočištění trouby Ne
Sušení v troubě Ano
Teplotní sonda Ano
Výsuv v troubě Teleskopický
Napětí 230 V
Specifické funkce klimatické pečení,PerfectClean i na pečících plechách,50 automatických programů,programování času,elektronické řízení vlhkosti v troubě
Standardně dodávané příslušenství Pečicí plech, univerzální plech a rošt, vždy s úpravou PerfectClean
Barva nerez
Hloubka 56,9 cm
Výška 59,6 cm
Záruční doba 24 měsíců
Hmotnost 41,5 kg
Šířka 59,5 cm
Výrobce MIELE
Kategorie Pečící trouby MIELE

Diskuze k MIELE H 5361 B nerez CISt

K tomuto produktu zatím není žádná diskuse.

Přidat příspěvek

Kód: 157092
X