GORENJE BO 5322 SX

Doprava DATART

Doprava DATART!

DATART Vám produkt doma i nainstaluje, předvede, zlikviduje obalové materiály a případne odveze Váš starý spotřebič. (Více o dopravě)

Tento produkt není v katalogu momentálně dostupný.
  • Energetická třída A-20%
  • Počet programů 5
  • Ventilátor Ano
  • Objem 65 l
GORENJE GORENJE BO 5322 SX 5999.00

Odborná instalace vestavného spotřebiče je podmínkou většiny výrobců pro uznání záruky výrobku. Při současném zakoupení odborné instalace se spotřebičem je poníženo DPH na výrobku z 21% na 15% (platí pro fyzické osoby). Ušetříte a nemusíte ztrácet čas hledáním odborníka pro instalaci - vše vám odborně zapojí DATART.

Za vestavný spotřebič GORENJE BO 5322 SX včetně jeho odborného zapojení zaplatíte pouze 7 200,50 Kč

Vše o produktu

Multifunkční 65 l trouba s moderním designem. Je to důmyslná trouba Gorenjë, která zaručuje skvělé výsledky, jež byste běžně očekávali od tradičních pecí na dřevo! Inovativní konstrukční řešení nové generace vestavěných trub zahrnuje promyšlené rozmístění topných těles, což zaručuje dokonalé pečení. Zaoblené linie okrajů zadní stěny a klenutá vnitřní část trouby zajišťují dokonalejší cirkulaci a rovnoměrné rozložení horkého vzduchu uvnitř trouby. Gorenje vyvinulo unikátní dynamický chladící systém. Speciální ventilátor odebírá chladný vzduch z okolí trouby a mísí ho s horkým vzduchem, který je uvnitř, ochlazuje ho před tím, než projde odvětrávacími otvory na přední straně trouby ven. To znamená, že čelní panel trouby je chladnější a bezpečnější. Ergonomický tvar knoflíků a rukojeti pohodlné padne do ruky a zabezpečí pohodlnou obsluhu. Trouba je vybavená bezpečnými a energeticky úspornými dveřmi typu CoolDoors (CD). Ty mají kromě trojitého zasklení i reflexní vrstvy, které odrážejí teplo. Vynikající izolace dveří ve spojení s reflexními vrstvami na skle umocňují výkon trouby a významně snižují spotřebu energie.

Technické parametry GORENJE BO 5322 SX

Energetický štítek stáhnout (pdf / 57 kb)
Energetická třída A-20%
Počet programů 5
Ventilátor Ano
Objem 65 l
Gril Ano
Otočný gril Ne
Hodiny Ano
Minutka Ano
Rozmrazování Ano
Maximální příkon 2700 W
Informační displej Ano
Trouba elektrická
Osvětlení trouby Ano
Ohřev trouby dolní i horní
Parní ohřev Ne
Mikrovlnný ohřev Ne
Kruhové těleso Ne
Samočištění trouby Ano
Sušení v troubě Ano
Teplotní sonda Ne
Napětí 230 V
Barva nerez
Hloubka 56,5 cm
Výška 59,5 cm
Záruční doba 24 měsíců
Hmotnost 38 kg
Šířka 59,7 cm
Výrobce GORENJE
Kategorie Pečící trouby GORENJE

Diskuze k GORENJE BO 5322 SX

K tomuto produktu zatím není žádná diskuse.

Přidat příspěvek

Kód: 221336
X