Získáte 0 ibodů
 
Spočítat platbu ibody
SONY MDR-ZX300W

SONY MDR-ZX300W

SONY MDR-ZX300W

Vše o produktu

uzavřená sluchátka na cesty • rozsah 10 Hz až 24 kHz • citlivost 102 dB • impedance 24 Ohmů • reproduktory 30 mm • neodymový magnet • 120cm kabel • pozlacený L konektor • různé barevné varianty • hmotnost 120 gramů

Sony MDR-ZX300

Přenosná sluchátka Sony MDR-ZX300 nabídnou svému majiteli především ohromující zvuk do jeho uší. Konstrukce přes uši zajišťuje opravdu dostatečný přítlak a velké 30mm reproduktory zajistí, že si budete připadat jako v první řadě na koncertu. Reproduktory využívají neodymový magnet, který nabídne naprosto čisté střední tóny a hluboké dunivé basy. Sluchátka jsou navíc navrhnuta se zaměřením na poslech nových hudebních trendů, takže jsou zvýrazněny právě hloubky.

I přes výraznější konstrukci nebudete ani vědět, že máte sluchátka na hlavě. Jejich hmotnost je totiž jen 120 gramů, takže nebudou výraznější zátěží. Oboustranný přívodní kabel s délkou 120 cm až ke konektoru pak zajistí, že konektor vždy dosáhne k vašemu telefonu či mp3 přehrávači. Ploché provedení se zvýšenou odolností a pozlacený konektor už jsou v podstatě samozřejmostí. Hodnocení zákazníků jsou vynikající, za tuto cenu doporučujeme!

Barevné varianty

Výrobce nabízí tato sluchátka hned ve čtyřech barevných variantách. Barva se mění na venkovní straně sluchátek a v nabídce je jak typicky základní černá varianta, tak originální červená, modrá či bílá. V případě bílé je přebarvení dokonce kompletní. Sluchátka tak nabídnou nejenom skvělý zvuk, ale budou i dobře vypadat. Která barva bude nejlépe vyjadřovat váš styl?

Mohutný zvuk

Sluchátka jsou konstruována především pro moderní trendy v hudbě, kde je důležité, aby vynikly basy. Právě tento model tak nabídne opravdu hluboký zážitek z poslechu se zvýrazněnými hloubkami a naprosto čistými středními tóny.

Kvalita konstrukce

Sony samozřejmě myslí i na odolnost, jelikož sluchátka jsou určena pro časté nošení. Použité díly jsou tak velmi odolné a kvalita konstrukce je na velmi vysoké úrovni. K tomu se přidává i odolný plochý oboustranný kabel, který je zakončen pozlaceným konektorem do L, jež zaručuje lepší odolnost při manipulaci s přehrávačem a je i skladnější.

Doplňující informace:

• lehká a kvalitní konstrukce
• kvalitní basy a střední tóny
• vhodné především pro přenosné přehrávače

Technické parametry SONY MDR-ZX300W

Konstrukce
Přenos signálu Kabelové
Ovládání hlasitosti Ne
Bluetooth Ne
Mikrofon Ne
Ostatní parametry
Typ připojení 3,5mm jack
Frekvenční rozsah 10 - 24000 Hz
Impedance 24 Ohm.
Citlivost 102 dB
Konektor 3,5 mm jack
Kategorie Sluchátka
Délka kabelu 120 cm
Způsob uchycení přes hlavu
Typ měniče 30 mm
Záruční doba 24 měsíců
Výrobce SONY
Kategorie Příslušenství k MP3 přehrávačům SONY

Recenze SONY MDR-ZX300W

5 5/5
Pomohla Vám recenze? 4 6
Celková spokojenost
5

jimbo, 30.08.2012 v 8:21

Hodnotím kladně:

se vším spokojenost

Hodnotím záporně:

nic

Pomohla Vám recenze? 12 11
Celková spokojenost
5

Kubík, 08.01.2012 v 14:56

Hodnotím kladně:

Velmi dobrý zvuk.

Hodnotím záporně:

Nic.

Pomohla Vám recenze? 11 35
Celková spokojenost
5

Martina, 05.01.2012 v 11:32

Hodnotím kladně:

Sluchátka byly dárek pro dceru k Vánocům. Je s nimi maximálně spokojená.
Skvělý poslech i design.

Hodnotím záporně:

Není nic.

SONY MDR-ZX300W 5.0 5 3
X