Získáte 31 ibodů
 
Spočítat platbu ibody
KOSS The Plug Black

KOSS The Plug Black

799,-

KOSS The Plug Black

799,-

Vše o produktu

otevřená in-ear sluchátka • ohromující basy • rozsah 10 Hz až 20 kHz • impedance 16 ohmů • citlivost 112 dB na 1 mW • rovný 3,5mm jack • kabel 1,2 metru

Koss Plug

„Plugy“ využívají velmi málo rozšířené in-ear konstrukce, kdy polštářky stisknete a vložíte přímo do zvukovodu. Během několika sekund se srovnají do svého původního tvaru a dokonale tak vyplní celý prostor. Výsledkem jsou opravdu mohutné basy, kterým se nevyrovnají ani daleko dražší sluchátka. Ve městě pozor jen na opravdu dokonalé odhlučnění okolí, i přes otevřenou konstrukci není slyšet nic kromě hudby.

Sluchátka jsou určena pro mobilní přehrávače, mají impedanci pouze 16 ohmů a citlivost 112 dB. Výborný je frekvenční rozsah již od 10 Hz do 20 kHz. V balení naleznete náhradní měkčené nástavce, záruka je standardní dvouletá. Uživatelé jsou v recenzích nadšení z hutného zvuku plného basů, který rozhodně odpovídá vyšší cenové kategorii. Někteří uživatelé mají problémy se zaváděním do zvukovodu, dle našich zkušeností jde ale jen o zvyk.

Parametry sluchátek:

• in-ear otevřená sluchátka
• rozsah 10 Hz až 20 kHz
• impedance 16 ohmů
• citlivost 112 dB / 1mW
• zkreslení méně než 0,3 %
• 3,5mm rovný jack
• 1,2 metru dlouhý obsoutranný kabel
• náhradní nástavce součástí balení

Tipy pro výběr

Uzavřená vs. otevřená – u sluchátek s otevřenou konstrukcí snadno slyšíte okolní ruchy a ostatní zase snadno uslyší, co posloucháte. Výhodou je prodyšnost, méně se zde potí uši. Nevýhodou bývají slabší basy, ale neplatí to vždy – například otevřená Koss Porta Pro basují skvěle.

Která vybrat? Uzavřená jsou oblíbená mezi hudebníky a DJs, výborná jsou pro domácí poslech. Otevřená zase bývají lehčí, doporučujeme je do města, kde nepřeslechnete třeba zvonění tramvaje. Uzavřená sluchátka / pecky do uší mohou být v tomto ohledu nebezpečnou volbou.

Impedance – čím nižší číslo, tím hlasitěji budou vaše sluchátka hrát. Pro hudební přehrávače proto volte modely s nižší impedancí (např. 16 ohmů).

Od impedance nebo citlivosti mnoho uživatelů mylně odvozuje kvalitu sluchátek. Hlídejte spíše frekvenční rozsah – udává nejnižší a nejvyšší tóny, které jsou sluchátka schopna reprodukovat. Čím větší rozsah, tím lépe.

Technické parametry KOSS The Plug Black

Konstrukce
Přenos signálu Kabelové
Ovládání hlasitosti Ne
Bluetooth Ne
Mikrofon Ne
Ostatní parametry
Typ připojení 3,5mm jack
Frekvenční rozsah 10 - 20 000 Hz
Impedance 16 Ohm.
Citlivost 112 dB
Konektor 3,5 mm jack
Kategorie Sluchátka
Délka kabelu 125 cm
Zkreslení <0.2 % %
Záruční doba 24 měsíců
Výrobce KOSS
Kategorie Příslušenství k MP3 přehrávačům KOSS

Služby pro KOSS The Plug Black

Blesková výměna - audio/video od 401 Kč do 1000 Kč

Blesková výměna 314550

Přidat

Již se nemusíte obávat vad vašeho výrobku. Nadstandardní služba Blesková výměna vám zajistí, že vám vadný výrobek okamžitě vyměníme za stejný výrobek nový a to vše během celých 24 měsíců od zakoupení

Služba zahrnuje:

  • Okamžitá výměna vadného výrobku za nový bez čekání až 30 dnů
  • Žádné opravy, ihned nový výrobek
  • Jistota bleskové výměny po celé dva roky

DATART vymění váš výrobek tolikrát, kolikrát bude potřeba. Pokud výrobek není již v nabídce, a tudíž ho nemůžeme vyměnit, získáte hodnotu výrobku na dárkové kartě a okamžitě si můžete zakoupit nový výrobek.

více informací
99,-

Recenze KOSS The Plug Black

4 4/5
Pomohla Vám recenze? 2 2
Celková spokojenost
5
Kvalita zvuku
5
Jak jsou poholdné
5
Poměr cena/výkon
5

Honza z Plzně, 11.02.2014 v 12:32

Hodnotím kladně:

Obrovský komfort nošení. Na "špunty do uší" nevídaná citlivost a rozsah přenášeného Nízkofrenvenčního pásma i naprostá shodnost impedance měničů zvuku.
Tyto sluchátka jsou naprosto ideální pro lidi s tzv. absolutním sluchem nebo pro vyznavače Hi-Fi i Hi-End zvukové techniky.
Jako cestovní alternativa studiových sluchátek jsou naprosto nezastupitelná.
Při správném nasazení do uší zcela eliminují zvuk z vnějšku.
100% DOPORUČUJI !
Nezastupitelnou roli hraje i proslulá preciznost provedení a kvalita všeho od KOSS.(monotematické zaměření výroby a vývoje tohoto výrobce)

Hodnotím záporně:

Je škoda, že bežný uživatel neocení nic jiného než jen pohodlí a tzv."basování" techto sluchátek. Proto je škoda, že není dostupná jiná verze se stejným komfortem nošení a precizností výrobce, ALE S MENŠÍM FREKVENČNÍM ROZSAHEM.

Pomohla Vám recenze? 2 0
Celková spokojenost
5

Petra Kousalíková, 15.08.2013 v 20:01

Hodnotím kladně:

Skvělý zvuk za dobrou cenu.

Hodnotím záporně:

Asi nic.

Pomohla Vám recenze? 13 19
Celková spokojenost
3

SkyWolf, 22.02.2011 v 5:21

Hodnotím kladně:

Kvalitní zvuk, dobrá izolace od okolí.

Hodnotím záporně:

Složité nasazování (jedno ucho hned, druhé mi trvá několik minut), levé sluchátko mi čas od času vynechá a přestane hrát, nástavce jeví známky předchozího opotřebení.

KOSS The Plug Black 4.333333333333333 5 3
X