Získáte 67 ibodů
 
Spočítat platbu ibody

Zeptejte se Datart odborníka

Rio SUPT2 saunovací kalhoty

Rio SUPT2 saunovací kalhoty

1 699,-

Rio SUPT2 saunovací kalhoty

1 699,-

Vše o produktu

Saunovací kalhoty, které umožňují, že tepelným působením dochází k detoxikaci a lokalizované ztrátě objemu kolem boků a hýždí, redukci celulitidy. Mají možnost volby teploty a nastavení doby působení. Balení obsahuje podpůrný gel plus dvě balení pružné fólie pro posílení účinku. Sauna šortky kombinují zábal s detoxikační saunovací činností. Těsným obalením těla efektivně stlačíte tukovou tkáň, což nabízí okamžité zhubnutí. Tepelný účinek šortek zvýrazňuje efekt ovinutí s detoxikací. Efekt zhubnutí může trvat až 24 hodin, ale závisí od osoby.

Služby pro Rio SUPT2 saunovací kalhoty

Blesková výměna - pece o telo od 401 Kč do 1000 Kč

Blesková výměna 314548

Přidat

Již se nemusíte obávat vad vašeho výrobku. Nadstandardní služba Blesková výměna vám zajistí, že vám vadný výrobek okamžitě vyměníme za stejný výrobek nový a to vše během celých 24 měsíců od zakoupení

Služba zahrnuje:

  • Okamžitá výměna vadného výrobku za nový bez čekání až 30 dnů
  • Žádné opravy, ihned nový výrobek
  • Jistota bleskové výměny po celé dva roky

DATART vymění váš výrobek tolikrát, kolikrát bude potřeba. Pokud výrobek není již v nabídce, a tudíž ho nemůžeme vyměnit, získáte hodnotu výrobku na dárkové kartě a okamžitě si můžete zakoupit nový výrobek.

více informací
99,-

Recenze Rio SUPT2 saunovací kalhoty

3 3/5
Pomohla Vám recenze? 1 0
Celková spokojenost
3

Diana Vrabcová, 27.01.2013 v 21:39

Hodnotím kladně:

Počítám s tím, že jen díky kalhotám nezhubnu, ale je to prima doplňující prostředek, kůže je jemnější, snad i pevnější, ale chce to železnou pravidelnost.

Hodnotím záporně:

V katalogu se psalo, že náhradní gely i rolky obvazu se dají dokoupit. Bohužel asi ne v ČR, nikde jsem je nenašla a na mail mi nikdo neodpověděl. To mě celkem nemile překvapilo. Gelu je dost, ale ten obvaz maximálně na 3 týdny.

Rio SUPT2 saunovací kalhoty 3.0 5 1

Diskuze k Rio SUPT2 saunovací kalhoty

K tomuto produktu zatím není žádná diskuse.

Přidat příspěvek

X