Packard Bell EN NX69-HR-343CZ

Doprava ZDARMA

Doprava ZDARMA!

K tomuto produktu nabízí DATART dopravu zcela ZDARMA. (Více o dopravě)

Tento produkt není v katalogu momentálně dostupný.
Packard Bell Packard Bell EN NX69-HR-343CZ

Vše o produktu

14palcový širokoúhlý displej v kombinaci s nízkou hmotností EasyNote NX umožňuje skutečnou přenositelnost. S váhou nižší než 2,2 kg a úzkým profilem je tento notebook pohodlné s sebou nosit. Je dostatečně malý na to, mít jej všude s sebou, ale i dostatečně velký pro příjemné prohlížení a práci na širokoúhlém displeji formátu 16:9. Easy Note NX s elegantním designem, kontrast matné a lesklé povrchové úpravy je ještě umocněn blýskavými chromovými prvky. Které okouzlí všechny okolo. Komfortním opěrkám rukou stylově odpovídá i vnější kryt v červené, stříbrné, černé nebo bílé barvě, a to s jemným, uměleckým vlnovým vzorem. Nenechte si nic ujít ! Připojte se všemi přáteli na sociální sítě pomocí nejnovějšího software, který je k dispozici pouze na noteboocích Packard Bell. Tato integrovaná aplikace Vás připojí na Facebook, You Tube a Flickr ve stejnou dobu a to jedním tlačítkem. Získejte nejnovější aktualizace, videa a obrázky v reálném čase. Když jsou všichni pohromadě, užívají si čas s přáteli sledováním filmů na oslňujícím širokoúhlém displeji Diamond. A k tomu navíc, HDMI port, kterým se snadno připojíte k Vaší televizi pro obývací pokoj ve stylu zábavy !

Velký displej, malé rozměry A HLAVNĚ úžasné možnosti!


EasyNote NX69 je vybaven displejem bez rámečku, který umožňuje umístit 14" displej do 13.3" šasi - a to dokonce spolu s DVD mechanikou. Notebook má tedy ideální velikost pro zábavu i společenský život na cestách. Atraktivní zakřivený designový prvek mu dodává eleganci. Počítač skrývá uvnitř klávesnici typu " chiclet" s klávesami dostatečně vzdálenými od sebe, aby umožňovaly psaní bez překlepů. Tmavomodré ukazovací zařízení bez okrajů, které je o 30 % větší než standardní, výrazně usnadňuje navigaci. Horkými klávesami lze jediným stisknutím naprosto intuitivně ovládat média.

Dlouhý a kreativní digitální život


Úžasný obraz ve vysokém rozlišení si můžete kdykoli vychutnat díky dlouhé výdrži baterie PowerSmart. Také zvukový zážitek, který zprostředkují špičkové reproduktory a technologie Dolby® Home Theater® v4, je zcela jedinečný. Můžete dokonce vytvářet vlastní multimédia a ukládat je na nejrůznější výměnná média ve čtečce paměťových karet typu "5 v 1". Port USB 3.0 využijete k přenášení souborů až 10x vyšší rychlostí ve srovnání s portem předcházejícího standardu.

Sociální sítě bez omezení


EasyNote NX69 vám nabízí mnoho způsobů, jak být neustále v dosahu. Stisknutím klávesy Sociální sítě spustíte jediný portál všech tří nejpopulárnějších sociálních sítí: Facebook, YouTube™ a Flickr. Volitelný modul Bluetooth® 3.0 umožňuje sdílet soubory, skladby a další média. S webovou kamerou 1.3 MP s možností nahrávání ve vysokém rozlišení můžete mít neustále na dosah přátele i rodinu. A navíc budete mít stále i dostatek potřebné energie: z notebooku lze dobíjet přenosná zařízení, jako např. mobilní telefon nebo mediální přehrávač, a to i když je počítač vypnutý!


Diskuze k Packard Bell EN NX69-HR-343CZ

Téma: Recenze

Mespedo, 11.4.2012 12:03:56

Tento notebook není tak výkonný jako jeho bráška Packard Bell easyNote TS,který má 6GB RAM,1TB HDD,Intel Core i5,Nvidia GT 540M 2GB RAM.. A je o 4000kč levnější.. No nekupte to

Reagovat

Přidat příspěvek

Kód: 225720
X