Získáte 0 ibodů
 
Spočítat platbu ibody

Zeptejte se Datart odborníka

ACER Aspire 5733Z-P614G50Mikk

ACER Aspire 5733Z-P614G50Mikk

ACER Aspire 5733Z-P614G50Mikk

Vše o produktu

Řadu Aspire tvoří notebooky, které nabízejí výkon, grafiku a komunikační nástroje pro lepší digitální zábavu, každodenní práci s počítačem a komunikaci se všemi, kteří jsou pro vás důležití doma i daleko v zahraničí. Současná neomezená nabídka multimédií s vysokými nároky na grafiku a aplikací pro sdílení vyžaduje především plynulý multitasking. Z toho důvodu jsou notebooky řady Aspire vybaveny v současnosti nejlepšími procesory a pamětí, aby za všech okolností pracovaly s nejvyšší efektivitou. Tato řada se rovněž vyznačuje dostatečnou kapacitou pro uložení všech multimediálních souborů, které si chcete ponechat.

Displeje s vysokým rozlišením různých velikostí spolu se špičkovými volitelnými grafickými řešeními zajišťují jedinečný obraz. Filmy, videa na internetu, snímky apod. lze sledovat na noteboocích řady Aspire ve vynikající kvalitě a rozhraní HDMI® přenese zábavu i na značně větší zobrazovací plochu.

Spolehlivý vysokorychlostní přístup k internetu prostřednictvím připojení Ethernet a Wi-Fi, umožňuje surfovat na internetu a zůstat ve spojení se všemi, na nichž vám záleží. Při videochatu využijete neobyčejně kvalitní webovou kameru notebooku Aspire.

Notebooky řady Aspire jsou atraktivní, ergonomické a odolné. Tenký profil s jedinečným vzhledem a nápadnou barevnou kombinací, snadno přístupné ovládací prvky přispívají ke snadnému ovládání. Kombinace ekologicky udržitelných materiálů a příjemné textury spolu s odolnou konstrukcí notebooků Aspire vyvolávají představu jedinečnosti a spolehlivosti.


Atraktivní vzhled Aspire


Notebooky řady Aspire jsou atraktivní, ergonomické a odolné. Tenký profil s jedinečným vzhledem a nápadnou barevnou kombinací, snadno přístupné ovládací prvky a inovativní klávesnice typu chiclet přispívají ke snadnému ovládání. Kombinace ekologicky udržitelných materiálů a příjemné textury spolu s odolnou konstrukcí notebooků Aspire vyvolávají představu jedinečnosti a spolehlivosti.


Vysoký výkon počítače


Současná neomezená nabídka multimédií s vysokými nároky na grafiku a aplikací pro sdílení vyžaduje především plynulý multitasking. Z toho důvodu jsou notebooky řady Aspire vybaveny v současnosti nejlepšími procesory a pamětí, aby za všech okolností pracovaly s nejvyšší efektivitou. Tato řada se rovněž vyznačuje dostatečnou kapacitou pro uložení všech multimediálních souborů, které si chcete ponechat.
Jedinečná grafika a přehrávání


Displeje s vysokým rozlišením různých velikostí spolu se špičkovými volitelnými grafickými řešeními zajišťují jedinečný obraz. Filmy, videa na internetu, snímky apod. lze sledovat na noteboocích řady Aspire ve vynikající kvalitě a rozhraní HDMI® přenese zábavu i na značně větší zobrazovací plochu. Mechanika DVD přehrává nejnovější filmové hity v kvalitě srovnatelné s hlavní kopií filmu a optimalizovaný prostorový zvuk Dolby®1 zajišťuje poslech ve studiové kvalitě.Nejmodernější komunikační nástroje


Spolehlivý vysokorychlostní přístup k internetu prostřednictvím připojení Ethernet, Wi-Fi®. Umožňuje surfovat na internetu a zůstat ve spojení se všemi, na nichž vám záleží. Při videochatu využijete neobyčejně kvalitní webovou kameru notebooku Aspire. Modul Bluetooth® umožňuje bezdrátový přenos na krátkou vzdálenost a k nejmodernějším rozhraním lze připojit externí zařízení a rychle přenést data.


Recenze ACER Aspire 5733Z-P614G50Mikk

5 5/5
Pomohla Vám recenze? 0 0
Celková spokojenost
5

buri, 17.10.2011 v 8:41

Hodnotím kladně:

Splnil mé očekávání

Hodnotím záporně:

nic

Pomohla Vám recenze? 0 0
Celková spokojenost
4

RoSch, 15.10.2011 v 14:18

Hodnotím kladně:

Za tu cenu ... není co dodat :-)
Dobré je i modré označení kláves písmenky: ľ, ť, ä, ň, ô pro SK klávesnici ;-)

Hodnotím záporně:

Se ztrátou jedné hvězdičky ... díky absenci Bluetooth a kontrolky činnosti HDD :-(

ACER Aspire 5733Z-P614G50Mikk 4.5 5 2

Diskuze k ACER Aspire 5733Z-P614G50Mikk

Téma: S.video a 3D

honza, 4.10.2011 9:16:35

Dobrý den, vyrábějí se ještě notebooky, ke kterým by se dala připojit DV kamera na miniDVkazety (Canon MV950)? Dříve jsem připojoval přes výstup S-video IEEE1394 (Firewire). Ale nyní jsem již tento vstup nikde nenašel. Nebo existují jiné možnosti, jak video z těchto kamer stahnout? Měl bych zájem o nějaký typ Acer. A dále by měl zajímalo, zdali notebooky umožňují sledovat filmy v 3D.

předem díky

Reagovat

Karel Zimmermann, 19.10.2011 11:24:07

Dobrý den,

omlovuám se za prodlevu v odpovědi způsobenou ztrátou notifikace Vašeho příspěvku v systému.

Váš dotaz chápu, nicméně v našem sortimentu se notebooky s rozhraním FireWire již nevyskytují.

S pozdravem a přáním úspěšného dne

Karel Zimmermann

Reagovat

Téma: Rozměry

Roman Schejbal, 2.10.2011 22:38:59

Rozměry uvedené v technických parametrech nejsou přesné ... správné rozměry jsou: 38,3 x 25,5 x 3cm (š x h x v) !

Reagovat

Karel Zimmermann, 3.10.2011 11:00:06

Dobrý den,

děkujeme Vám za zajímavý podnět do diskuze. K námi nabízené konfiguraci LX.RJW02.053 jsme obdrželi od dodavatele námi publikované rozměry. Pokud mi můžete prosím napsat zdroj, odkud jste čerpal, naše data neprodleně opravíme.

Ještě jednou děkuji.

S pozdravem a přáním úspěšného dne

Karel Zimmermann

Reagovat

RS, 3.10.2011 11:31:11

Rozměry tohoto NB jsem se na netu nikde nedozvěděl, takže jsme to "osobně" změřil metrem ... NB mám od Vás z minulého týdne. Nevím, jak by šlo dostat displej 15,6" (39,624 cm) do těla o "celkové" šířce 33,9 cm ;-)

Reagovat

Karel Zimmermann, 4.10.2011 16:12:14

Dobrý den,

děkuji Vám za upozornění a aktivitu, která pomůže dalším zájemcům. Je to skutečně příjemné pracovat s podporou nadaných uživatelů. Podklady předám ke zpracování a opravě.

Hekzý den přeje

Karel Zimmermann

Reagovat

Téma: Upozornění na rozpor

Ing.Zdeněk Benda, 1.10.2011 9:42:07

Dobrý den, ačkoliv v popisech tohoto přístroje všude uvádíte funkci bluetooth, v technické specifikaci je u této funkce uvedeno NE. Sám jsem si podobný notebook u vás před časem zakoupil a byl jsem takto uveden v omyl, neboť při výběru v prodejně jsem byl ubezpečován, že tuto funkci má. Nebylo pak moc jednoduché tento problém v prodejně řešit a myslím, že přesnější informace prodejce by tomu mohla předejít.

Reagovat

Karel Zimmermann, 3.10.2011 11:21:24

Dobrý den,

model v této konfiguraci není vybaven Bluetooth přijímačem. Děkujeme Vám za upozornění, popisek bude opraven.

S pozdravem a přáním úspěšného dne

Karel Zimmermann

Reagovat

Přidat příspěvek

X