GARMIN Nüvi 765T Lifetime GARMIN Nüvi 765T Lifetime GARMIN Nüvi 765T Lifetime
Získáte 271 ibodů
 
Spočítat platbu ibody Spočítat splátky

Zeptejte se Datart odborníka

GARMIN Nüvi 765T Lifetime

GARMIN Nüvi 765T Lifetime

6 779,-

GARMIN Nüvi 765T Lifetime

6 779,-

Vše o produktu

Vzpomínáte si, kdy jste se naposledy ocitli v této situaci: Jste v cizím městě, kde je mnoho pruhů a Vy nevíte, do kterého se zařadit? Navíc je okolo mnoho jiných aut a ke všemu Vám hrozí, že když přejedete na poslední chvíli, můžete ještě ke všemu nabourat? Garmin přichází s novou řadou Nüvi 7x5, která řeší tyto stresující situace za Vás. Včas se Vám zobrazí počet pruhů i jejich orientace s informací, do kterého se máte zrovna zařadit. Na displeji se Vám zobrazí pruhy i s cedulemi nad nimi, přesně jak je uvidíte ve skutečnosti. Můžete si do přístroje nahrát fotografie a přiřadit jim souřadnice a pak je využít jako cíl Vaší trasy nebo jako průjezdný bod – tzv. fotonavigace. Pro opravdový zážitek z jízdy můžete využít Bluetooth, možnost naladění navigace na Vašem autorádiu, MP3 přehrávač ve Vaší navigaci. Při zácpě se Vám na displeji zobrazí ikonka kolony a odhadovaný čas zpoždění. Jako nedílnou součástí displeje při navigaci je zobrazení povolené rychlosti na daném úseku (nemusíte tedy přemýšlet, jaká je povolená rychlost ve městě, na okresní silnici nebo na dálnici). Dále si můžete zvolit, co se Vám bude zobrazovat v pravém okénku: čas příjezdu do cíle, vzdálenost do cíle, zbývající čas jízdy, směr jízdy atd.

Diskuze k GARMIN Nüvi 765T Lifetime

Téma: Aktualizace

Ondřej Coufalík, 19.9.2010 21:51:15

Dobrý den,

zakoupil jsem v DATARTu tuto navigaci + lifetime. Na prodejně mi provedli kompletní instalaci + zálohu. Je to výborná služba. Doma jsem si vytvořil svůj profil a nemohu (od 28.dubna 2010 kdy byla provedena instalace DATARTem) však nevidím ve svém účtu možnost aktualizace map. Dočetl jsem se i na zahraničních fórech, že lifetime funguje jen na účtu na kterém byla vytvořena registrace map. Jenže od DATAATu nemam přístupové údaje. Mnou vytvořený účet sice umožnil registrovat zařízení, ale lifetime mi nefunguje. Dle GARMINa měly být k dispozici aktualizované mapy v červenci.

Jaké navrhujete prosím řešení? Když už provádíte službu kompletní instalace, měli byste dávat k dokladům a všem informacím i přístupové údaje k my.garmin.com účtu ne?

Nevím ještě jak toto vyřeším, je to škoda, velmi mi to komplikuje život. Přeji pěkný den a děkuji za odpověď.

Reagovat

Karel Zimmermann, 20.9.2010 15:27:38

Dobrý den,

při uvedení služba aktualizace a instalace Vám pracovníci prodejny již účet museli vytvořit. Proto Vámi vytvořený "další" účet nefunguje jak má. Pokud Vám nebyli údaje poskytnuty napište mi prosím prodejnu, kde a kdy instalace byla provedena a my se pokusíme sjednat nápravu.

Děkuji.

S pozdravem

Karel Zimmermann

Reagovat

Téma: Re: Re: 765T

Jan Novák, 13.5.2010 10:26:07

Mám stejný problém. Lifetime podporu jsem ale už nainstaloval a nápověda jízdních pruhů stejně nefunguje.

Reagovat

Karel Zimmermann, 13.5.2010 12:16:58

Dobrý den,

pro zcela korektní aktualizaci je třeba do svého internetového prohlížeče stáhnout(povolit) doplněk - příklad <a href="https://my.garmin.com/mygarmin/gcpInstall/checkPluginInstall.htm?target=https%3A//my.garmin.com/mygarmin/dashboard.htm">zde</a>.

S pozdravem

Karel Zimmermann

Reagovat

Téma: 765T

Janda, 26.4.2010 17:32:20

Uvažuji o pořízení navigace Garmin 765T. Při rozhodování jsem se setkal s problémem: Včas se Vám zobrazí počet pruhů i jejich orientace s informací, do kterého se máte zrovna zařadit. Na displeji se Vám zobrazí pruhy i s cedulemi nad nimi, přesně jak je uvidíte ve skutečnosti. Toto se nepodařilo zprovoznit.

O jakou závadu může jít. Děkuji Janda Vimperk

Reagovat

Karel Zimmermann, 28.4.2010 9:11:40

Dobrý den,

pravděpodobně bude třeba doinstalovat celý produkt Lifetime, řiďte se prosím návodem <a href="http://www.garmin.cz/files/documents/lifetime.pdf" target="-blank">zde</a>.

S pozdravem

Karel Zimmermann

Reagovat

Přidat příspěvek

X