Eyecar Observer B1- přední + zadní kamera Eyecar Observer B1- přední + zadní kamera Eyecar Observer B1- přední + zadní kamera Eyecar Observer B1- přední + zadní kamera Eyecar Observer B1- přední + zadní kamera
splátky
Získáte 213 ibodů
 
Spočítat platbu ibody Spočítat splátky

Zeptejte se Datart odborníka

Eyecar Observer B1- přední + zadní kamera

Eyecar Observer B1- přední + zadní kamera

5 339,-

Eyecar Observer B1- přední + zadní kamera

5 339,-

Vše o produktu

kompaktní černá skřínka do automobilu s dvojící kamer • CMOS kamera pro přední a zadní sklo • rozlišení 640 × 480 px • G-senzor pro automatické spuštění • integrovaný GPS modul pro ukládání lokací • mikrofon • slot pro SD (max. 32 GB) • držák na sklo a 4GB SD karta součástí balení

Eyecar Observer B1

Eyecar Observer B1

Uvažujete o koupi černé skřínky pro váš automobil, ale odrazuje vás nedostatečné pokrytí obrazu? Značka Eyecar přichází se zajímavým produktem, který kombinuje dva samostatné snímače do jednoho zařízení, takže můžete mít přehled nejenom o dění před, ale i za vozem. Druhou kameru lze ale využít například i pro sledování nákladu v korbě užitkových vozů, či dětí na zadních sedačkách. Využitelnost je obrovská.

Mimo to ale tento model díky integrovanému GPS modulu zajišťuje neustálou informovanost o lokaci záznamu. V balení samozřejmě najdete vše potřebné pro instalaci do jakéhokoliv automobilu. Záznam je ukládán na kartu typu SD s maximální kapacitou 32 GB, přičemž součástí balení je startovací karta 4 GB. Snímač je typu CMOS a umožňuje nahrávat v maximálním rozlišení 640 × 480 px. Nechybí také G-senzor pro automatické zapnutí nahrávání při pohybu.

Nenápadný snímač

Kvalitní CMOS snímač dokáže nahrávat záznam v 1,3Mpix kvalitě s rozlišením 640 × 480 pixelů. Bohužel chybí jakékoliv noční nasvícení. Praktická je však kombinace s G-senzorem, který automaticky spustí kameru při jakémkoliv pohybu. Váš vůz tak může být hlídán i na parkovišti, či jinde v okamžiku, kdy nejste v kabině. Kamera je napájena 12 nebo 24 volty. Zadní kamera disponuje totožným rozlišením. Propojovací kabel je dlouhý 6 metrů.

Záznam

Záznam probíhá na paměťovou kartu typu SD s maximální velikostí 32 GB. Spuštění nahrávání je možné buď automaticky, či za pomoci tlačítek na zařízení. Pokud je paměťová karta plná, začne být záznam přehrávat přes nejstarší datovaný. Nahrávání tedy probíhá ve smyčce. Díky integrovanému GPS modulu jsou společně s obrazem ukládána i souřadnice, takže vždy dohledáte přesné místo zaznamenání obrazu. Velikost záznamu se samozřejmě liší dle typu, tedy pokud jde o video s GPS, či bez těchto dat. V rámci jednoho cyklu je ukládán obraz z přední i zadní kamery současně.

Zobrazení záznamu

Design přístroje je velmi kompaktní a umožňuje tak opravdu velmi nenápadné umístění do prostoru čelního skla vozu. Kamera bohužel nedisponuje LCD, díky kterému by bylo možné přímo obraz sledovat, nicméně je k dispozici AV výstup pro napojení externího displeje či navigace pro sledování záznamu. K přehrávání není nutný žádný dekodér, takže si obraz přehrajete takřka na jakémkoliv displeji. Samozřejmostí je speciální software, který je schopen obraz z SD karty zobrazit snadno na PC, včetně dat z GPS.

Doplňující informace

• černá skřínka automobilu
• dvě CMOS kamery pro přední a zadní sklo
• G-senzor pro automatický start
• rozlišení 640 × 480 px
• GPS SIRF-III senzor
• slot pro SD kartu (max. 32 GB)
• součástí balení napájecí kabel, držák na sklo a 4GB SD karta

Technické parametry Eyecar Observer B1- přední + zadní kamera

Specifické funkce černá skříňka do auta přední + zadní kamera
Výrobce Eyecar
Kategorie Černé skříňky Eyecar

Služby pro Eyecar Observer B1- přední + zadní kamera

Pojištení černá skříňka od 3500 Kč do 6499 Kč

Pojištění mobilních výrobků na 3 roky 215515

Přidat

Tato služba Vás až po 3 roky bude chránit před neočekávanými výdaji při takových událostech, jako jsou například krádež, loupež, náhodné poškození, živelné události a další. Ve třetím roce kryje také výrobní vady, tedy se zároveň jedná o prodlouženou záruku. Poplatek za službu je jednorázový.

Služba zahrnuje:

  • Chrání před neopatrností
  • Chrání před neplánovanými výdaji na pořízení nového výrobku
  • POJISTKA POKRÝVÁ KRÁDEŽ, LOUPEŽ I VANDALIZMUS
  • Poskytuje jistotu nejen v ČR, ale po celé Evropě
  • Prodlužuje záruku na 3 roky (nevztahuje se na jednoleté pojištění mobilních telefonů v ceně do 2499 Kč)
  • Vyřízení pojistné události je jednoduché
  • Vztahuje se na celou škálu událostí
  • Jistota i pro podnikatele
více informací
599,-

Recenze Eyecar Observer B1- přední + zadní kamera

4 4/5
Pomohla Vám recenze? 21 17
Celková spokojenost
5

Pavel Gelnar, 09.03.2011 v 8:13

Hodnotím kladně:

Jednoduchá instalace, ihned funkční

Hodnotím záporně:

Manuál naprosto nevyhovující, způsob uchycení na sklo. Přísavka perfektní, ale variabilita nic moc. Když jedu v noci neustále svítí ledky:(

Pomohla Vám recenze? 113 25
Celková spokojenost
2

bajty, 20.02.2011 v 7:34

Hodnotím kladně:

Vzhed, montáž. Rychlost dodání.

Hodnotím záporně:

Manuál je nedostačující, není popis funkcí, není možno nastavit trvale funkce času, G-senzorů, zařízení nekomunikuje v češtině. Kvalita obrazu je velice "slabá" na obraze se nedá poznat - přečíst "SPZ" vozidel, u postav je vydět jen obris (pod mrakem). Zařízení spouští pri přejetí každe díry i při nastavení na maximum G-senzorů. Je velký rozdíl u světlosti obrazu mezi zadní a přední kamerou. Obraz přední je tmavý (jako noc) a zadní den. Úhel záběru je malý. Držák kamery drží dobře ale nejde nastavit sklon, kamera zabírá hodně nahoru. Mapa neodpovídá skutečnosti, nestíha sledovat skutečnou polohu vozidl a vynechává. Možnost doplnění příslušenství, další držák, baterka, kabely.

Eyecar Observer B1- přední + zadní kamera 3.5 5 2

Diskuze k Eyecar Observer B1- přední + zadní kamera

Téma: Kamera nenahrává průběžnou jízdu

Míra, 18.6.2014 21:48:35

Dobrý den. Používám již několik měsíců kameru Observer B1 přední a zadní kameru. Z počátku byla plně funkční a pracovala správně. Prováděl jsem formátování podle návodu.

V poslední době mi však kamera nenahrává průběžnou jízdu ale pouze E tedy podněty k nahrávání ze senzorů popř. ruční zadání nahrávání nouzovým tlačítkem. Dokážete poradit? Mám verzi 2.59E Děkuji.

Reagovat

Téma: rozlišení

Michal, 18.1.2014 10:10:16

Od kdy je 640*480 zmiňovaných 1,3 Mpx?

Reagovat

Téma: Kamera do auta

Jaroslav, 20.5.2013 17:44:18

je nepochybně skvělá věc, ale: .....

1. Nesmí být v zorném poli řidiče. Tudíž je riskantní ji mít na čelním skle v autě. Z toho plyne riziko, jehož míra je přímo úměrná důslednosti policie.

2. Za daleko důležitější považuji fakt, že po opuštění auta je mimořádně riskantní nechat kameru na skle. Doporučuji koupt takovou kameru, která se dá lehce vysunout z držáku. A takových modelů je asi 1-2 na 50. Takže žádná sláva. Sám takovou mám a za nemálo peněz.

Reagovat

Téma: Bezva

Dam, 12.3.2012 19:31:03

Je to v pohodě a bezva věc za ty kačky. Dokonalý přehled o jízdě, záznam kontinuální, ostrý, instalace jednoduchá. Jednu vadu to ale má. Chce to zásuvku a té se mi jaksi nedostává....:-))) Tak s navigací napůl:-)

Reagovat

Téma: za 9990? jste se zbláznili?

Jan Wagner, 2.1.2012 13:30:02

Dva low end CMOS senzory s předpotopním rozlišením 640x480 (webkamery mají běžně HD rozlišení, co tedy vlastně platí? 1.3M pixel nebo 640x480 - tj. 300k pixel?) za 9990 Kč? To má být vtip? Cena HW max 30 dolarů včetně krabice a karty. Zbytek je tedy hádám za software, tj. více jak 8000 Kč tady platím za to, že si to "můžu" přehrát na navigaci a na PC v nelokalizovaným prostředí? Omg... navíc to vypadá, jak nejlevnější šmejd z vietnamský tržnice.

Reagovat

Jiří Zahrádka – Datart.cz, 23.1.2012 11:44:59

Dobrý den, čip má 1,3 Mpix, videa pak mají rozlišení 640 × 480 kvůli menšímu datovému toku a velikosti na disku. Kamera má ještě GPS a další funkce, nicméně máte pravdu, že na trhu lze najít i levnější modely od méně známých výrobců. V současnosti máme tento model kamery nejlevněji na českém trhu + dodáváme autorádio jako dárek. S pozdravem Jirka Zahrádka, Datart.cz

Reagovat

Michal Chval, 14.2.2012 14:39:59

Děláte si legraci? Proč uvádíte rozlišení čipu, když uložené video je v pouhém VGA rozlišení? Jaký G-senzor, to je asi špatný překlad, ne? Akcelerometr, pane.

Píšete o zastaralém snímači CMOS jako o nějaké bomba novince.

Co takhle dát na web video z jízdy autem, namísto fotek semaforu z exotické země (u nás semafory nemají horizontální polohu)?

Reagovat

Jiří Zahrádka – Datart.cz, 14.2.2012 15:21:15

Dobrý den, informace od výrobce jsou na některých obrázcích opravdu zavádějící a v dohledné době je stáhneme z webu. Popisek Datartu je jinak zcela správný a VGA rozlišení je v něm tučně zdůrazněné. Texty u obrázků stažených z webu výrobce jsme nejspíše nezkontrolovali, za upozornění každopádně děkujeme a vše napravíme.

Reagovat

mowla, 28.2.2012 14:30:12

Nedělá si srandu...

:-D

Někdo z nákupčích se prostě plácl přes mozek a nakoupil hovadinu, zřejmě ve větším množství - "ono" to nijak zvlášť dobře nefunguje ani jako záznamník - natož jako důkazní prostředek (a to se markeťáci zapotili, vymyslet takový bluf)...

Zákazníci se nehrnou ani pro ´přídavek´ v podobě rádia...

:-D

BTW - za tu cenu si pořídíš i několik FullHD kamer použitelných nejen do auta...

:-D

Reagovat

Téma: Tak to je opravdu popis jako hrom.

Frank, 28.12.2011 7:28:03

Tranzistory mosfet se používání bezmála třicet let a připojení čtyř reproduktorů taktéž.

Reagovat

Téma: Záruční opravna

Jaromír Marek, 15.10.2011 8:37:53

Prosím o sdělení záruční opravny. Přístroj Observer B1 zakoupen 29.4. 2011. I přes 100% funkční 8 GB paměťovou kartu neustále hlásí "Vložte SD kartu". Tím je nepoužitelný.

Děkuji

Reagovat

Karel Zimmermann, 20.10.2011 9:51:47

Dobrý den,

reklamovat přístroj můžete na jakékoliv naší kamenné prodejně. Dle mého názoru však Vaše karta není správně naformátovaná. Původní přiložená 4GB karta Vám funguje?

S pozdravem

Karel Zimmermann

Reagovat

Jaromír Marek, 20.10.2011 18:14:22

Mám 3 SD karty - orig. 4 GB, 8 GB a 16 GB. Poslední dvě jsou formátované programem SDFormatter. Orig. karta je funkční, 8 GB nejde vůbec a 16 GB nahraje data, ale při přehrávání na pc (stačí i kopírování) vykazuje poměrně mnoho vadných souborů. V ostatních zařízeních jsou karty funkční (mimo OBSERVER B1). Pro mne je směrodatné, aby zařízení zaznamenalo jakoukoliv celou trasu, tzn. třeba 7 hodin jízdy na obě kamery. To se téměř nedaří.

Reagovat

Karel Zimmermann, 27.10.2011 15:49:37

Dobrý den,

nejvhodnější cestou ke zjištění nedostatku je pravděpodobně servis. Reklamovat přístroj můžete na jakékoliv naší kamenné prodejně.

Teoreticky může existovat nekompatibilita s některým výrobcem karet (rychlostí karty). Jako poslední pokus doporučuji dát kartu do observeru a stisknout na cca 5 sec. tlačítko EMR. Observer se tím dostane do módu formátování karty.

S podzravem

Karel Zimmermann

Reagovat

Téma: za 10tis.

%@, 25.8.2011 16:53:38

Trchu hodne dost predrazene:-( to si radeji koupim dve nezavisle kamerky... nebo za tu cenu 4 ve full HD a mam 360° full HD zaznam na 32GB karty...

Reagovat

Šťoural, 1.9.2011 18:17:37

Naprostá pravda. Zboží "za korunu" se tu prodává za tisícku. Jako u všeho na co se zde v obchodě podívám. Na rozdíl od pisatele, já to udělal. HD kameru, jež už jsem měl, přepnu na režim standard, připlácnu ji v rohu na sklo, spustím a jedu. 16 Gb snímání je na čtyři hodiny jízdy. Mám záznam 8Gb v paměti a v kartě dalších 8 Gb. Tak dlouho v jednom kusu zase nejedu, abych se dostal mimo výseč kapacity. Je-li to nutné, záznam přetáhnu do booku, paměť a kartu smažu a mám před sebou další čtyři hodiny záznamu. Mimochodem zkusil jste se někdo dívat čtyři hodiny na obrazovku s nudným záznamem své projeté cesty? Otřesný zážitek.

Reagovat

Karel Zimmermann, 2.9.2011 16:46:28

Dobrý den,

děkuji Vám za Vaše anonymní, tedy přesněji neuživatelské podněty do diskuze, které mohou vyjadřovat Váš neuživatelský názor na náš produkt. Přístroj jsme úspěšně prodali celé dlouhé řadě jiných zákaznéků s výsledkem více než dobrým.

S pozdravem

Karel Zimmermann

Reagovat

Karel Zimmermann, 30.8.2011 15:26:20

Dobrý den,

nemyslím si, že Vaše řešení je šťastné. Vzhledem k užitému systému v modelu B1 a dalším přidaným hodnotám jako kontola trasy apod. by se Vámi popsané řešení vyšplhalo na stejnou cenu s mnohem větším úsilím.

Hezký den

Karel Zimmermann

Reagovat

Téma: dálka sekvence nahrávání

alex, 15.8.2011 21:03:32

Dobrý den, mám B1, funguje, ale nezdá se mi praktická délka nakravací sekvence 1 minuta. Při delší cestě to bude milion filů!! Nejde to nějak nastavit?

Děkuji.

Alex

Reagovat

Karel Zimmermann, 16.8.2011 13:09:27

Dobrý den,

Observer nahrava bud kontinuelne jeden soubor (omezeno kapacitou karty), nebo automaticky v pripade kolize, intenzivniho brzdeni apod. Tyto soubory uklada do spec. slozky, ktera se nemaze (narozdil od beznych nahravek jizdy bez kolize). Nejedná se tedy o xxxx souborů.

S pozdravem

Karel Zimmermann

Reagovat

alex, 16.8.2011 17:08:06

Děkuji za zprávu, máte pravdu, že se nahrává kontinuálně, ale po založení karty do PC se záznam rozloží do minutových sekvencí, které se musí otvírat postupně. Po otevření Maintenence je v pravé části "tlačítko", na kterém je nastavena délka záznamu "01.00" a nejde s ním hnout. dá se to zrušit nebo změnit? Děkuji.

Alex

Reagovat

Karel Zimmermann, 19.8.2011 14:28:15

Dobrý den,

O zadnem podobnem nastaveni nemam informace. Zarizeni zaznamenava soubory, ktere nasledne kontinuelne prehrava. Testoval jsem exe soubor z nasich stranek a zadne takoveto nastaveni jsem bohužel nenasel.

Zkuste si prosím aktualizovat firmware <a href="http://www.veci.sk/subory-v-sklade/NaStiahnutie/EYECAR_V2.59E.exe" target="_blank">ZDE</a>.

S pozdravem

Karel Zimmermann

Reagovat

Téma: Nemam nic proti

Feda , 13.7.2011 19:48:12

nechala jsem si ji namontovat v servisu, nemam zadny problem, nic v noci nesviti, kamera neobtezuje. snimky a video jsou kvalitni, zvuk take, na okne drzi perfektne, jsem spokojena. Nez jsem si ji nechala namontovat, vyslovila jsem neduveru prave kvuli spatnym recenzim, ale rekli mi, ze problem je, ze ne kazdy to dobre nastavi. Ja teto investice opravdu nelituji.

Reagovat

Karel Zimmermann, 14.7.2011 13:46:17

Dobrý den,

děkujeme Vám za hodnotný příspěvek do diskuze. Osobně se s Vaší konáním zcela ztotožňuji.

S pozdravem a přáním úspěšného dne

Karel Zimmermann

Reagovat

alex, 15.8.2011 17:43:31

Dobrý den, budte tak hodná a sdělte mi, který servis Vám to namontoval. mám problém hlavně se SW.

Děkuji předem.

Reagovat

«« Nejnovější  |   |  (1/3)  |   | 

Přidat příspěvek

X