CYBORG R.A.T 3 Cyborg Gaming Mouse, 3500dpi CYBORG R.A.T 3 Cyborg Gaming Mouse, 3500dpi CYBORG R.A.T 3 Cyborg Gaming Mouse, 3500dpi CYBORG R.A.T 3 Cyborg Gaming Mouse, 3500dpi CYBORG R.A.T 3 Cyborg Gaming Mouse, 3500dpi CYBORG R.A.T 3 Cyborg Gaming Mouse, 3500dpi CYBORG R.A.T 3 Cyborg Gaming Mouse, 3500dpi
Získáte 0 ibodů
 
Spočítat platbu ibody

Zeptejte se Datart odborníka

Fotka specialisty
CYBORG R.A.T 3 Cyborg Gaming Mouse, 3500dpi

CYBORG R.A.T 3 Cyborg Gaming Mouse, 3500dpi

CYBORG R.A.T 3 Cyborg Gaming Mouse, 3500dpi

Vše o produktu

herní myš v maximálně ergonomickém designu • laserový senzor • rozlišení 400–3500 dpi nastavitelné ve 4 krocích) • 5 tlačítek (3 programovatelná) • pozlacený USB konektor • rychlost až 1,5 m/s • pogumovaný povrch • software s možností ukládání herních profilů • černá barva

Madcatz Cyborg R.A.T 3 Gaming Mouse

CYBORG R.A.T 3 Gaming Mouse

Futuristická herní myš, která se dokáže dokonale přizpůsobit kterékoli hře. Vaše pohyby tak nyní budou přirozenější, než jste si kdy uměli představit. Cyborg R.A.T.3 je jedna z mála herních periferií, která díky svojí konstrukci přesně vyhovuje každému uživateli, ať už má velkou či malou ruku. Propracovaná ergonomie ovládacích tlačítek pak zajistí souhru, kterou oceníte v každé složité herní situaci.

Ještě lépe jsou na tom s ergonomií vyšší řady – R.A.T. 5 a 9. Pomocí stavitelných dílů si lze jejich tělo perfektně přizpůsobit na míru, bez nadsázky jsou to revoluční modely.

Mimo samotné myši je velmi podstatný i ovládací software, který v tomto případě dovoluje celou řadu nastavení. Jen díky pohotovým zkratkám a makrům máte záruku, že budete mít při ovládání vždy převahu nad protihráčem. Vše lze nastavit jednoduše a rychle. Vám nakonec zbývá jen soustředit se na protivníka a zasadit mu smrtící úder. Ryze herní myš s citlivým senzorem bude bezpochyby dobrým partnerem.

Laserový senzor

V tomto modelu najdeme pokročilou laserovou optiku s funkcí Always On, která zaručuje neustálou aktivitu a připravenost. Nikdy se tak nestane, že budete čekat, než se senzor vzpamatuje a začne pohybovat kurzorem. Mimo toho nabízí rozlišení až 3500 dpi, které je navíc snadno nastavitelné funkčním tlačítkem v rozmezí od 400 do 3500 dpi ve čtyřech krocích.

Dokonalé přizpůsobení

Design myši působí velmi futuristicky, přičemž je i velmi funkční. Uchopení myši je přirozené a není třeba příliš rozlišovat, zdali máte velkou či malou ruku. Škoda jen, že model R.A.T.3 ještě nenabízí nastavitelnou délku, která individualitu ovládání ještě zvýší. To umí až vyšší a překvapivě ne o moc dražší modely.

Pogumovaný povrch PTFE pak zajistí příjemnou manipulaci s myší. Ovládací tlačítka jsou rozmístěna přesně podle ideální ergonomie, takže stačí jen vhodně nastavit software a dokonalá hra může začít.

Funkční tlačítka

U herní myši jistě oceníte řadu funkčních tlačítek, kterým je možné přiřazovat různé funkce. U tohoto modelu výrobce připravil celkem 3 programovatelná tlačítka a nechybí ani dvojice základních, kterým je možné taktéž přiřadit nějakou funkci pro danou hru. Ve výsledku je tedy k dispozici 5 funkčních tlačítek. Software následně dovoluje uložení individuálního profilu nastavení pro jednotlivé hry a situace.

Doplňující informace

• futuristická herní myš
• laserový senzor
• rozlišení 400–3500 dpi (nastavitelné ve 4 krocích)
• 5 tlačítek (3 programovatelná)
• pozlacený USB konektor
• rychlost až 1,5 m/s
• pogumovaný povrch
• software s možností ukládání herních profilů, maker


Technické parametry CYBORG R.A.T 3 Cyborg Gaming Mouse, 3500dpi

Typ připojení
Typ připojení USB
Bezdrátová technologie Ne
Klávesy
Počet tlačítek 6
Počet programovatelných tlačítek 4
Kolečko Klasické
Funkce
Snímání pohybu Laserem
Ostatní parametry
Specifické funkce proměnlivá velikost
Šířka 7 cm
Výška 9 cm
Hloubka 3 cm
Hmotnost 0,2 kg
Výrobce CYBORG
Kategorie Klávesnice a myši CYBORG

Recenze CYBORG R.A.T 3 Cyborg Gaming Mouse, 3500dpi

5 5/5
Pomohla Vám recenze? 0 0
Celková spokojenost
5

doljan, 16.06.2014 v 16:29

CYBORG R.A.T 3 Cyborg Gaming Mouse, 3500dpi 5.0 5 1

Diskuze k CYBORG R.A.T 3 Cyborg Gaming Mouse, 3500dpi

K tomuto produktu zatím není žádná diskuse.

Přidat příspěvek

X