Získáte 0 ibodů
 
Spočítat platbu ibody

Zeptejte se Datart odborníka

BOSCH SPS50E28EU

BOSCH SPS50E28EU

BOSCH SPS50E28EU

Vše o produktu

Volně stojící myčka na nádobí Bosch SPS50E28EU šíře 45 cm je určena pro 9 sad nádobí. Patří ke spotřebičům úsporné energetické třídy A+. Je vybavena 5 mycími programy, ActiveWater hydraulickým systémem, dávkovacím asistentem, funkcí varioSpeed, speciální zónou intensiveZone, ochranou proti přetečení, funkcí odloženého startu a několikanásobnou dětskou pojistkou.

Úsporná energetická třída

Volně stojící myčka na nádobí Bosch SPS50E28EU je zástupcem spotřebičů úsporné energetické třídy A+. V průběhu jednoho mycího cyklu spotřebuje 0,78 kWh energie, 9 litrů vody. Výrobce udává i přibližnou celoroční spotřebu vody a energie, která se samozřejmě může lišit aktuální vytížeností myčky. V případě této myčky je odhadovaná spotřeba vody a energie vypočítána na 2520 litrů, 220 kWh.

Popisovaná myčka nabízí tu nejvyšší kvalitu mycího i sušícího procesu. Jen pro vaši představu je účinnost mytí a sušení vyjadřována písmeny a pohybuje se na stupnici A-G, kde G označuje kvalitu nejnižší.

Bohatá výbava

Popisovaná myčka na nádobí je určena pro 9 sad nádobí. Má praktickou šířku 45 cm, díky níž je prostorově velmi nenáročná. Je vybavena funkcí odloženého startu, hydraulickým systémem ActiveWater, výměníkem tepla, DuoPower ostřikovacím ramenem, funkcí varioSpeed, praktickým dávkovacím asistentem, speciální zónou intensiveZone, regenerační elektronikou, senzorem naplnění, indikátorem nedostatečného množství soli a leštidla, informačním displejem a několikanásobnou ochranou proti přetečení.

Praktická funkce odloženého startu umožňuje nastavit začátek mycího cyklu o předem nastavenou hodnotu tak, že se myčka při správném nastavení spustí i v době vaší přítomnosti. Začátek pracího cyklu můžete odložit o 1 - 24 hodin.

Regenerační elektronika

Regenerační elektronika je schopna zaručit optimální výsledek mytí při nižší spotřebě soli a leštidla. Zkontroluje každou dávku čerstvě napuštěné vody a v závislosti na stupni tvrdosti sama rozhodne o regeneraci změkčovačem vody.

Výměník tepla

Teplo, které vzniká při procesu mytí, je nadále využíváno pro předehřátí studené vody určené pro další mycí cyklus. Zpětné získávání energie se stará o maximální snížení její celkové spotřeby. Díky tomuto systému se při otevření spotřebiče po skončení programu neobjevují nebezpečná oblaka horké páry.

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je přihrádka na mycí prostředky, která je šikovně umístěna na okraji horního koše, a je tak chráněna před znečištěním kapajícími zbytky pokrmů. V průběhu mycího cyklu se tableta zachytí ve speciální záchytné přihrádce, kde se úplně rozpustí a zaručí dokonalý výsledek mytí.

Boj proti silně znečištěnému nádobí

Ve speciální zóně IntensiveZone, umístěné ve spodním koši, se myje silně znečištěné nádobí pod znatelně silnějším tlakem a při vyšší teplotě vody. Silně znečištěné hrnce a pánve v dolním koši a standardně špinavé nádobí v koši horním mohou být umývány současně.

Optimální spotřeba vody

Senzor naplnění podle aktuálního množství nádobí v myčce upraví spotřebu vody a v případě potřeby napustí vodu čistou. V průběhu mycího cyklu je tak spotřebováváno optimální množství vody, a to při dosažení maximální kvality mycího procesu.

Mycí programy

Myčka na nádobí Bosch SPS50E28EU je vybavena pěticí mycích programů, které lze upřesnit velikým množstvím praktických přídavných funkcí. Mezi standardní mycí programy patří:

Intenzivní 70 °C
• Auto 45 - 65 °C
• Eco 50 °C
• Rychlý 45 °C
• Předmytí

Uspořádání vnitřního prostoru

Vnitřní prostor myčky je vybaven:

• Vario systémem mycích košů
• výškově nastavitelným horním košem
• odkládací přihrádkou v horním koši
• 2 sklopnými trny v dolním koši
• košem na příbory
• DuoPower ostřikovacím ramenem ve tvaru vlny
• samočisticím sítkem s trojnásobným filtračním systémem pro snadnou údržbu
• servo - zámkem

Technické parametry BOSCH SPS50E28EU

Základní parametry
Počet sad nádobí 9
Spotřeba el. energie 0,78 kWh
Nejvyšší teplota 70 °C
Počet teplot 5
Účinnost mytí A
Účinnost sušení A
Typ ovládání otočný volič s integrovanou funkcí start
Hlučnost 46 dB
Mycí programy
Počet programů 5
Umístění
Umístění Možnost podstavby
Možnost podstavby Ne
Ostatní parametry
Specifické funkce VarioSpeed, intensiveZone,dětská pojistka: zamezení otevření spotřebiče, elektronická blokace dvířek
Šířka 45 cm
Výška 85 cm
Hloubka 60 cm
Hmotnost 40,49 kg
Výrobce BOSCH
Kategorie Myčky nádobí BOSCH

Diskuze k BOSCH SPS50E28EU

Téma: myčka

Nikola, 5.6.2012 19:37:15

Zakoupila jsem si myčku, už si mytí bez myčky nedovedu představit, maximální spokojenost.

Reagovat

Téma: myčka Bosch SPS50E28EU

Alice, 2.6.2012 23:49:05

Od doby, co jsem si koupila tuto myčku na nádobí, mi ubylo hodně práce a nádobí je vždy čisté a pěkně vyleštěné, Všem ji doporučuji!

Reagovat

Téma: myčka bosch

Václav Mareš, 27.3.2012 20:40:26

Myčku jsem zakoupil 24.2. 2012 a po 20 dnech používání přestala mýt kvůli vadnému čerpadlu. Bohužel hlavní problém není vada ale neznalost reklamačního řádu a celková dezorientace operátorů infolinky. Toto dokáže způsobit velké nepříjemnosti........bohužel.

Reagovat

Jakub Pařízek, 28.3.2012 15:13:50

Dobrý den,

bohužel neuvádíte číslo objednávky ani další podrobnosti problému, takže se lze jen velmi obtížně vyjádřit. Pokud však máte s reklamací nebo s jednáním operátorů kontaktujte prosím kolegyni Martinu Havlatovou (manažer péče o zákazníky) na mailu martina.havlatova@datart.cz.

S pozdravem

Jakub Pařízek

Reagovat

Přidat příspěvek

X