SAMSUNG UE40D6750 SAMSUNG UE40D6750 SAMSUNG UE40D6750
Získáte 0 ibodů
 
Spočítat platbu ibody

Zeptejte se Datart odborníka

Fotka specialisty
SAMSUNG UE40D6750

SAMSUNG UE40D6750

SAMSUNG UE40D6750

Vše o produktu

I. nový model 3D televize umožňující sledování v nejvyšším možném rozlišení obrazu ( tzv. FULL HD ), televizor zvládá i přehrávání obrazu v trojrozměrném formátu 3D. Velmi nízká spotřeba díky technologii LED podsvícení, opravdu ostré přehrávání obrazu díky reprodukci 400 obrazových políček za sekundu a funkci Micro Dimming, která sama vyhodnotí, jaké barvy je třeba zvýraznit a tím rapidně zlepší hloubku 3D obrazu, intenzitu barev, podkreslení obrazu a reálné podání černé barvy.

II. převeďte si libovolný pořad nebo film do 3D světa, televizor LED televizor Samsung řady D6750 disponuje možností převádění klasického obrazu na 3D, můžete si tak vychutnat běžné televizní vysílání v 3D zobrazení ( při použití 3D brýlí ).

III. 3D brýle ( jeden kus přímo v balení TV ) s velmi nízkou hmotností ( 36 gramů ) jsou vhodné i pro osoby s vadami zraku, můžete jej přiložit na dioptrické brýle bez ztráty požitku z 3D obrazu

IV. již není třeba k televizi Samsung D6750 připojovat set-top-box! Televizor disponuje vestavěným tunerem pro příjem pozemního vysílání šířeného vzduchem, kabelovým tunerem pro příjem programů kabelové televize i satelitním tunerem pro příjem satelitního vysílání. To vše s podporou vysílání ve vysokém rozlišení ( HDTV ).

V. LED televizor Samsung D6750 Vám od nynějška bude i místem pro spojení se světem. Po připojení ethernetového ( LAN ) kabelu ( kabel pro internetové připojení ) nebo přes zabudovaný Wi-Fi adaptér ( bezdrátové připojení k internetu ) můžete přímo na obrazovce televize surfovat v plnohodnotném prohlížeči i ve velké nabídce přednastavených aplikací, bez problémů zobrazíte kteroukoliv internetovou stránku.

VI. internetový prohlížeč zabudovaný do Vašeho nového televizoru Samsung D6750 můžete plně ovládat pomocí dálkového ovladače, případně přes Váš mobilní telefon s operačním systémem Android po stažení příslušné mobilní aplikace.

VII. připojte k televizi Samsung D6750 USB disk nebo externí pevný disk a jednoduše si na něj z televize nahrávejte oblíbené programy, z těchto zařízení je pochopitelně možné na televizi video, foto a hudbu i přehrávat. Přehrávejte si na televizi fotografie, filmy či hudbu přímo z Vašeho počítače! stačí propojit Vaši externí modem a počítač, ve kterém bude nainstalována aplikace AllShare PC Software pomocí ethernetového kabelu, případně po připojení přes Wi-Fi adaptér, který je již v televizoru Samsung D6750 zabudován.

Díky televizoru Samsung D6750 pro Vás slovo televizor získá nový význam. Kromě maximálního rozlišení obrazu můžete u televizoru D6750 využít i 3D zobrazení obrazu, po připojení světem internetu ( bezdrátově i kabelem ) získáte přístup k mnoha aplikacím, např. Skype ( po zakoupení kompatibilní webkamery ), Facebook, Twitter, YouTube, jednoduše ke všemu, co naleznete v prostředí Samsung Apps, aplikaci vytvořené speciálně pro televizory Samsung, která obsahuje velké množství nejrůznější zábavy. Velkou devízou televizoru Samsung D6750 je ovšem plnohodnotný internetový prohlížeč, ve kterém bez problémů zobrazíte libovolnou internetovou stránku, poradí si i s flash aplikacemi.

Další vychytávkou, kterou televize Samsung D6100 disponuje, je možnost přehrávání 3D obrazu. Pro správnou funkci je třeba k televizoru připojit Blu-ray přehrávač s podporou přehrávání filmů v 3D formátu, propojit jej s televizorem pomocí HDMI kabelu specifikace 1.4 a pro sledování použít 3D aktivní brýle.

Neoddiskutovatelnou jedničkou ve výbavě televizoru Samsung D6750 je ovšem konvertor obyčejného ( 2D ) vysílání na zobrazení obrazu ve 3D rozlišení. Jednoduše na přiloženém ovladači stisknete tlačítko 3D vysílání a doposud obyčejný televizní signál si na televizoru Samsung D6750 vychutnáte ( při současném použití 3D brýlí ) v novém rozměru. Je opravdu jedno, co zrovna v televizi poběží, užijete si 3D sportovní přenosy, 3D akční filmy a spoustu dalšího.

S televizorem Samsung D6750 získáte i vestavěný přijímač digitálního, kabelového a satelitního vysílání, vše lze ovládat jedním ovladačem. Po připojení USB disku nebo externího harddisku se z televizoru Samsung D6750 ve chvíli stane i rekordér, na připojené zařízení můžete nahrávat Vámi zvolený program a i přehrávat soubory ve velkém množství formátů ( např. ASF, AVI, DivX, MP4, MPEG, MPEG2, MPEG4 ).

K propojení s ostatními spotřebiči televizor Samsung D6750 disponuje čtyřmi HDMI vstupy, třemi USB vstupy a pro připojení starších zařízení využijete jede SCART vstup. Samozřejmostí je i komponentní a audio vstup. Pro bezproblémové sledování satelitního vysílání je televizor Samsung D6750 vybaven i CI slotem připraveným pro vložení dekodéru.

Televizor Samsung D6750 disponuje také velmi ceněnou funkcí obraz v obraze ( PIP ), díky níž můžete sledovat dvě věci na jedné obrazovce, přičemž každý obraz musí být přijímám z jiného přístroje. Pokud připojíte k televizoru Samsung D6750 další spotřebiče Samsung pomocí HDMI kabelu, budete moci tyto připojené spotřebiče ovládat pomocí jednoho dálkového ovládání bez ohledu na výrobce připojených zařízení.

Pro dokonalý požitek z obrazu je třeba i kvalitní audio reprodukce. U televizoru Samsung D6750 se o ni s přehledem postará dvojice skrytých reproduktorů s dolním vyzařováním a technologií SRS TheaterSound HD.

Televizor Samsung D6750 můžete ihned po zakoupení plnohodnotně využívat.

Manuál k televizorům Samsung řady D6750 ke stažení ZDEDesign, který vám přinese celý svět možností


Ultra SlimI když si každý myslel, že televizory již prostě nemohou být tenčí, LED televizory Samsung Ultra Slim změnily význam pojmu extrémně štíhlý design. Díky zdokonalení technologie dokázala společnost Samsung vyrobit nejtenčí LED televizor na světě. Některé z extrémně štíhlých modelů jsou až o neuvěřitelných 50% tenčí než loňské modely a mají tak štíhlý profi l, že tomu uvěříte, až když to uvidíte na vlastní oči.

Objevte nový rozměr televizní zábavy


Inovujte na maximální 3D zážitek s televizorem LED 6750, který prostřednictvím technologie 3D Sound Effect od společnosti Samsung automaticky synchronizuje pokročilý 3D obraz s tím nejnovějším v oblasti 3D zvuku. Tento špičkový výkon zajišťuje novátorská technologie Samsung 3D HyperReal Engine, která zlepšuje obraz a optimalizuje výkon tak, abyste mohli sledovat nejživější a křišťálově čistý obraz v rozlišení HD. Funkce Micro Dimming, díky níž jsou dokonalé i ty nejmenší detaily obrazu, vás prostě ohromí. S novými 3D brýlemi, které jsou mimořádně lehké, mají ergonomický design a jsou vybavené technologií převodu na 3D obraz v reálném čase, je tento televizor LED Smart TV připravený na to, aby vdechl nový život vašim 2D filmům a celé domácí zábavě.


3D zvuk

Ponořte se do světa prostorového zvuku. Technologie Depth Rendering Technology společnosti Samsung vytváří 3D zvuk, který je stejně prostorný a realistický jako v kině. Při poslouchání zvuku tak budete mít tak fascinující zážitky, že zapomenete, že sledujete televizor.

3D převodník

Sledujte více obsahu ve formátu 3D. Tato vyhrazená technologie, která je zabudovaná v televizorech Samsung Smart TV, převádí 2D filmy a pořady do formátu 3D. Díky tomu můžete i známý obsah sledovat s větším vzrušením než kdykoli předtím.


Zažijte vylepšené detaily obrazu, podání barev a ovládání
S mimořádně pokročilou technologií zobrazení od společnosti Samsung si vychutnáte dosud nevídanou kvalitu obrazu. Špičková technologie Micro Dimming zajišťuje výjimečný poměr kontrastu s čistší bílou a hlubší černou barvou, díky čemuž si sledování televizoru skutečně užijete. A vzhledem k tomu, že na obrazovce nebudou žádné rušivé světelné efekty, vychutnáte si i ty nejmenší detaily, které obvykle nejsou vidět. Technologie HyperReal Engine a podsvícení LED zlepšují obraz a optimalizují výkon tak, abyste mohli sledovat křišťálově čistý obraz s rozlišením Full HD. Technologie Wide Colour Enhancer Plus zase pomocí složitých algoritmů vytváří přirozenější barvy a odhaluje tóny a odstíny, které jsou jinak neviditelné.Rozlišení Full HD 1080p

Přibližte se k realitě. LED televizory Samsung s rozlišením Full HD se mohou pochlubit dvojnásobným rozlišením ve srovnání se standardními televizory HD. Zobrazují tak bohatě texturovaný a přirozený obraz, který uchvátí vaši mysl a přinese vám zcela nové zážitky při sledování.


Technologie Wide Color Enhancer Plus


Sledujte skutečné barvy světa. Technologie Wide Color Enhancer Plus od společnosti Samsung využívá pokročilý algoritmus, pomocí kterého výrazně zlepšuje kvalitu obrazu. Zobrazuje i ty nejmenší odstíny a detaily, které méně pokročilé televizory nedokáží reprodukovat.
HDMI × 4


Se čtyřmi vstupními konektory High Defi nition Multimedia Interface (HDMI) změní LED televizor Samsung váš obývák na multimediální zábavní centrum. Technologie HDMI™ zajišťuje vysokorychlostní přenos digitálních dat ve vysokém rozlišení z různých zařízení přímo do vašeho televizoru. To znamená, že si na velké obrazovce budete moci vychutnat široký výběr různého obsahu.

Funkce ConnectShare Movie

Využívejte obsah uložený na vašich digitálních zařízeních. Funkce ConnectShare™ Movie promění váš televizor na systém domácího kina. Stačí jednoduše zapojit paměťové zařízení USB nebo připojit pevný disk a můžete si na obrazovce vychutnávat filmy, fotografie a hudbu uloženou na daném zařízení.

Technické parametry SAMSUNG UE40D6750

Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky (v cm) 101
Zpracování obrazu 400 Hz
3D funkce
Podpora 3D Ano
3D brýle v základním balení Ano (3x)
Funkce
Menu české
Multimédia
Přehrávání multimédií z USB Ano
Podpora multimediálních formátů Ne
Tunery
Integrovaný tuner DVB-T/C/S2
Výbava
VESA uchycení TV 200 x 200 mm
Zvuk
Zvuk 3D
Hudební výkon 2 x 10 W
Konektivita
Video vstupy digitální audio vstup, USB 3x, CI slot, scart, satelitní vstup
Komponentní Ano
PC vstupy D-Sub, mini jack
Spotřeba
Spotřeba v pohotovostním režimu <1 W
Energetická třída A
Rozměry
Šířka 92,35 cm
Výška 53,96 cm
Hloubka 2,99 cm
Hmotnost 9,9 kg
Ostatní parametry
Záruční doba 24 měsíců
Teletext Ano
Specifické funkce 3D obraz, 3D Bluetooth synchronizace, EPG, sledování filmů z USB, Allshare, Wireless Router, Ethernet LAN, Samsung Apps, funkce Timeshift, Skype
Popis ultra jasný panel, Vesa podpora pro montáž na stěnu, možnost otáčení (vpravo, vlevo)
Barva černá
Standardně dodávané příslušenství baterie, napájecí kabel, manuál, dálkové ovládání
Připojení na internet Ano
Výrobce SAMSUNG
Kategorie Televize SAMSUNG

Recenze SAMSUNG UE40D6750

5 5/5
Pomohla Vám recenze? 0 1
Celková spokojenost
3

Milan, 24.07.2013 v 17:49

Pomohla Vám recenze? 3 3
Celková spokojenost
4

devlon77, 03.06.2012 v 2:31

Hodnotím kladně:

Pro me moc pekny obraz a hlavne multimedialni funkce.

Hodnotím záporně:

Spatna a zdlouvaha uprava kanalu.Pomale nacitani EPG.

Pomohla Vám recenze? 0 0
Celková spokojenost
4
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
4
Konektivita
4
Poměr cena/výkon
4

Jozef, 13.04.2012 v 12:22

Hodnotím kladně:

Fajn obraz,WIFI spojenie drží.Montáž na stenu jednoduchá.

Hodnotím záporně:

privítal by som aby bol aj analog audio out (cinch) a nahrávanie na USB formátované na FAT32(kompaktibilita s PC)

Pomohla Vám recenze? 4 4
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
5
Konektivita
5
Poměr cena/výkon
5

Michal, 28.01.2012 v 20:59

Hodnotím kladně:

Nic se nedá vytknout, jen možná že se některé *.MKV soubory nedají přehrát.

Hodnotím záporně:

Nic

Pomohla Vám recenze? 5 4
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
4
Konektivita
5
Poměr cena/výkon
5

Michal, 13.01.2012 v 16:29

Hodnotím kladně:

skvělý obraz
design

Hodnotím záporně:

horší přístup ke konektorům

Pomohla Vám recenze? 10 5
Celková spokojenost
4
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
4
Konektivita
5
Poměr cena/výkon
4

Milda, 12.01.2012 v 23:27

Hodnotím kladně:

Mám ji z kamenné prodejny od 14 Prosince.Původně jsem chtěl model 46D ale omezen otvorem v nábytkové stěně jsem volil tento model . Takže: Pěkný vzhled, Výborný obraz i dostačující zorné pole i úhel i na vzdálenost 3,50 m. Dostačující zvuk je takový jaký je.ani ryba,ani rak. Nakonec žádná konverze neudělá prostorový zvuk ze dvou reproduktorů tak kvalitní jako soustava 5.1. Zvlášť z tak malých jako má tato tenká tv. Zobrazí .velký výběr možných aplikací ve Smart hub..Konverze do 3D dobrá. Jde do hloubky Tv, takže vypadá jako jeviště. Originál 3D z 3D přehrávače je originál. Tam zas v některých scénách vystupuje obraz jakoby z Tv ven Tak jako je to naznačeno na vyobrazení propagačního letáku. Někteří zde namítali že 3D nemá Full HD. Já jsem si stáhl hodnocení televize 6570 / což je obdoba tohoto modelu,/ ze stránek D- testu. Kdyby tomu tak bylo,tak by si to jistě nenechali pro sebe. Celkově tam modelová řada 6, 7, 8 řady, dopadla na 75% Možnost načasování nahrávání i zapnutí a vypnutí televizoru je dobrá věc,i to že mi to zapne i přehrávač Samsung. Trochu mně zklamal woucher na topfun. Zobrazí se mi mi jen na TV.. Po přihlášení do účtu z PC nebo BD přehravače ne. To ale není vina televize. Prý po vyčerpání všech 24 filmů a dobití účtu budu moci přehrávat ve všech médiích Internet celkem v pohodě Připojení přes wifi i přes kabel bez problému a rychle. Pomalejší web a chce to i zvyknout na zadávání textu přes ovladač. Nakonec je to televize a ne počítač. Je to jen doplňková služba.pro zpříjemnění. Nahrávání ok. akorát ta ochrana autorských práv je na pytlík. přehraje to jen v televizi. Naštěstí mám disk se dvěma oddíly takže no problema. Možná sem mohl koupit i levnější model smart tv, bez web prohlížeče i bez smart hub. který mám na Blu ray stejné značky. Shrnutí. spíš lepší až výborný přístroj. a když připočtu že jsem k němu za cenu 24999Kč dostal 3x brýle,fotoaparát a woucher na 24 filmů zdarma, tak to za ty peníze byl skvělý vánoční dárek. Doporučil bych tento přijímač všem, kdo chtějí kvalitu i přidané funkce navíc, za celkem rozumnou cenu.

Hodnotím záporně:

Jako většině zde dálkáč, Středové tlačítko je zapuštěné a tak se stane že palcem se spíš stisknou směrová tlačítka než entr. Měl být vystouplý nebo kulový. Brýle jsou díky vykrojení lehké, ale vhodnější by byly široké plné postranice i čelo. Takhle okolní osvětlení ruší. Panasonic už od výroby podobných brýlí upustil. E manuál je celkem obsáhlý,ale listovat v něm a hned si na místě vyzkoušet popisované funkce je na prd. protože se pak se musím složitě vracet k původnímu textu. Vyřešil jsem to tím že jsem si manuál stáhl do PC a tak si mohu vše vyzkoušet hned a nemusím se prokousávat k původnímu nebo následujícímu popisu. Trochu složité řazení i editace kanálů. Ale po troše cviku se i to dá zvládnout. Dále mi chybí možnost při přepnutí na další kanál info o kvalitě a síle signálu. Protože se mi naladili skoro všechny kanály 2x-3x z různých vysiláčú. a tak jsem musel do menu na podporu a tam si pro každý kanál zobrazit info o kvalitě a pak ty slabé teprve přes smart hub vymazat. Také mi schází tlačítko na zobrazení a zjištění aktuálního času. tak jako bývalo u starších přijímačů. Tak co bych taky chtěl za ty peníze,ne? Ale to jsou jen nepatrné vady na kráse. Jinak je to dobrá až výborná TV.

Pomohla Vám recenze? 7 4
Celková spokojenost
4
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
3
Konektivita
3
Poměr cena/výkon
3

Ing. Petr Cenek, 12.01.2012 v 9:43

Hodnotím kladně:

- pomoc při výběru typu TV v Datartu
- funkce a vzhled výrobku
- dodatečná konzultační pomoc Datartu při osvojování některých funkcí TV

Hodnotím záporně:

Poněkud obtížnější přístup k portům pro připopjování periferií

Pomohla Vám recenze? 4 4
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
5
Konektivita
5
Poměr cena/výkon
5

zdenál, 11.01.2012 v 8:39

Hodnotím kladně:

celková spokojenost s výrobkem

Hodnotím záporně:

popis manuálu mohl by být lepší a externí man. obsáhlejší

Pomohla Vám recenze? 4 4
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
4
Konektivita
4
Poměr cena/výkon
5

vanka, 04.01.2012 v 8:15

Hodnotím kladně:

výborný obraz pestré možnosti doladění

Hodnotím záporně:

nevím co vytknout

Pomohla Vám recenze? 7 5
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
5
Konektivita
5
Poměr cena/výkon
5

stripe, 01.01.2012 v 7:06

Hodnotím kladně:

Nádhernej obraz, skvělej zvuk, celoková propracovanost. Naprostá spokojenost.

Hodnotím záporně:

V zásadě je vše pořádku jen najít ten správnej CA modul na satelit.

Pomohla Vám recenze? 8 5
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
4
Konektivita
2
Poměr cena/výkon
2

Eva Bláhová, 16.12.2011 v 10:59

Hodnotím kladně:

krásný obraz

Hodnotím záporně:

Obvladač

Pomohla Vám recenze? 4 4
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
4
Konektivita
5
Poměr cena/výkon
4

bobcz, 15.12.2011 v 17:53

Hodnotím kladně:

skvělý obraz, jednoduché nastavení, uživatelská přívětivost, přpojení do DNLA

Hodnotím záporně:

třídění satelitních kanálů, pomalejší web,

Pomohla Vám recenze? 6 6
Celková spokojenost
4
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
5
Konektivita
4
Poměr cena/výkon
5

pola, 08.12.2011 v 8:10

Hodnotím kladně:

Bezvadný obraz, možnosti internetu

Hodnotím záporně:

nejde zcela dobře přehrávání z DVD

Pomohla Vám recenze? 5 4
Celková spokojenost
4
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
3
Konektivita
3
Poměr cena/výkon
4

Skener, 06.12.2011 v 8:06

Hodnotím kladně:

Nádherný obraz, možnost přehrání čehokoliv - odkudkoliv, spousta funkcí, ideální TV + multimediální centrum v jednom. Připojení k PC naprosto bez problému (WI-FI).

Hodnotím záporně:

trochu nepřehledné menu, chtělo by to domyslet, zvuk je třeba pustit přes domácí kino, potom je to perfektní. Malý reproduktor prostě slušnej zvuk neudělá. Připojení na funkce Samsung APS je špíše náhohou, ale internet mám v PC, v TV je celkem zbytečný - bez klávesnice prakticky k ničemu.

Pomohla Vám recenze? 11 5
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
4
Konektivita
4
Poměr cena/výkon
5

Dalibor Vajnar, 28.11.2011 v 8:56

Hodnotím kladně:

Rozhodoval jsem se mezi Philipsem 7606 (7666) a Samsungem a při srovnání, kdy stály vedle sebe se mi obraz Samsungu líbil více. Tato TV má opravdu výborný obraz, nepřipadá mi přebarvený, ostatně vše si lze navolit. Nemám ani problémy s odlesky na obrazovce ani když je hned vedle okna. Tolik kritizované třídění programů se snadno dělá přes Smart Hub, ovšem v návodu to nenaleznete, tištěný i e-návod jsou nedostatečné, naštěstí většinu věcí lze intuitivně nastavit. Původně jsem měl obavy jaký bude zvuk a chystal jsem se ke koupi přídavných repro se SW, ale zvuk je natlik slušný, že mi bohatě stačí. Po prvním zapnutí WiFi hned našla připojení a internet je v pohodě, stejně rychlý jako na mém notebooku. Se smart phonem Samsung s nainstalovaným remote control se tak dá použít i k nenáročnému brouzdání, notebook je na to ale pohodlnější. Chválím Smart Hub. Funkce převodu 2D na 3D je zbytečná, efekt je prakticky neznatelný, klasické 3D s aktivními brýlemi v pohodě. Přehrávání filmů z flasky i z mobilu přes USB bez problémů. Design je luxusní. Tuto TV doporučuji.

Hodnotím záporně:

Rozsah otáčení na X podstavci by mohl být o něco větší, nedostatečný návod je již otřepanou frází. Na diskusích Datartu o TV Samsung je to naštěstí dobře vysvětlené, nechápu, proč to výrobce takto odflákl. Dálkový ovladač by mohl mít uprostřed křížového tlačítka poněkud zvýrazněné potvrzovací tlačítko.

Pomohla Vám recenze? 12 4
Celková spokojenost
4
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
5
Konektivita
4
Poměr cena/výkon
4

Jirka, 27.11.2011 v 12:03

Hodnotím kladně:

Splňuje očekávání, obraz i zvuk jsou výborné.
Internet zatím neodzkoušen.

Hodnotím záporně:

Při instalaci tápání jak naladit satelitní příjem, zvláště řazení programů je popsané zcela nevyhovujícím způsobem.

Pomohla Vám recenze? 9 12
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
5
Konektivita
5
Poměr cena/výkon
4

pavel, 25.11.2011 v 20:29

Hodnotím kladně:

Spokojenost se vším

Hodnotím záporně:

nic

Pomohla Vám recenze? 5 4
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
5
Konektivita
5
Poměr cena/výkon
5

Rudolf Polách, 23.11.2011 v 13:43

Hodnotím kladně:

Prostě zatím nejlepší televize kterou jsem viděl. Černá barva je "černá" atd.

Hodnotím záporně:

Odlišné dálkové ovládání

Pomohla Vám recenze? 5 4
Celková spokojenost
4
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
5
Konektivita
4
Poměr cena/výkon
4

Litera zDENEK, 19.11.2011 v 13:43

Hodnotím kladně:

tv má výborný obraz i zvuk, přechody mezi jednotlivými funkcemi je přehledné. Jsem s TV spokojen.

Hodnotím záporně:

Jako určitou nevýhodu vidím v internetu ( mám UPC 25 Mbit ), ale v TV proti PC jde pomalu.
Rovněž bych doporučil zlepšit a rozšířit písemný návod.

Pomohla Vám recenze? 7 5
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
4
Kvalita zvuku
4
Konektivita
5
Poměr cena/výkon
4

Lajos Lakatos, 18.11.2011 v 14:07

Hodnotím kladně:

Jelikoz televize nejsou predmetem meho zajmu a v jejich problematice se prilis neorientuji berte prosim nasledujici radky shovivave;

puvodne jsem si sel pro plazma panel panasonic tx-42vt30e; ale z pohledu designu mne zaujal samsung natolik ze jsem se bez ohledu na parametry rozhodl v prodejne jej zakoupit; to jen k me odborne znalosti;

predchozi televize byla stara sirokouhla CRT od Loewe ktera slouzila asi deset let nez v neco explodovalo a fungovat prestala, jinak bych ji mel dodnes; a jelikoz na TV nekoukam a koukaji na ni pres den jen deti na detske kanaly s nevalnou kvalitou (obrazu - timto zdravim O2 IPTV) tak jsem hledal neco levneho

co funguje fajn:
- moznosti nahravani na externi HDD; t.j. programovani nahravani pres EPG (i opakovane), timeshift (jen je potreba vyuzivat vestaveny tuner - proto neni mozne nahravat porady z IPTV, zatim jsem si nechal nainstalovat antenu pro DVB-T a chtel bych prejit zpet na satelit; nezbyva mi nez doufat ze nahravani bude fungovat i z DVB-S tuneru)

- prehravani filmu z externich disku (hdd/flash); zatim jsem se nesetkal ze by TV neco neprehrala; vcetne titulku; ale nejsem filmovy maniak, tudiz jsem nezkousel vsechny mozne formaty

- prehravani videa/hudby/obrazku pres DLNA z mobilniho telefonu pres wifi

- ovladani TV pomoci Android aplikace z mobilniho telefonu; vyborne je kuprikladu zobrazeni titulu v youtube primo na telefonu kde v seznamu vyberu a uz to bezi na TV

- ruzne "SMART" aplikace, napriklad google maps s traffic info; pouze rychlost pristupu do SMART HUB(u) a spousteni aplikaci neni nejrychlejsi, ale clovek od TV nemuze cekat zazraky

- ciste subjektivne: libi se mi (to je koneckoncu ten duvod proc jsem si ji koupil misto papirove vyspelejsiho panasonic PDP

- ma (alepon pro me potreby) dostatecny pocet pripojeni - USB/HDMI

- ma DVB-S tuner (jehoz funkci jsem zatim nemel moznost vyzkouset); pry je pouze prepinani mezi kanaly na DVB-S pomalejsi, ale horsi nez na O2 IPTV bez FCC to asi nebude

- velke mnozstvi ECO nastaveni ktera se nastesti daji vypnout; predpokladam ze existuje nejake direktivy EU kde se krome parametru zahnutosti bananu resi i pocet ECO nastaveni ktera musi byt v TV

- a urcite dalsi......

Hodnotím záporně:

- nejak jsem si nezvykl na DO; obcas zmacknu nevhodne tlacitko, takze napriklad vyskocim uplne z prehravani videa z USB HDD a musim se zase (pomerne) zdlouhave vracet na to misto kde jsem zkoncil; pravdepodobne je to zpusobene mou vrozenou nesikovnosti

- uvital bych moznost zvolit vetsi velikost titulku (ze tri moznosti mam vybrane ty nejvetsi a presto musim to neni ono)

- razeni kanalu pro DVB-T tuner; zabralo mi to dost casu nez jsem nasel zpusob jak zmenit razeni; ale je pravda ze na nejhorsi (otevreni manualu) nedoslo

- nemoznost nahravani vice poradu najednou (logicky - ma jen jeden tuner); tudiz ani neni mozne koukat na jeden kanal a nahravat porad z jineho; jen doufam ze pri pouziti vice tuneru to mozne bude (koukat na DVB-S a nahravat z DVB-T) - uvidime

- velikost obrazovky (moje chyba, nemam skudlit a zaroven spolehat na rady prodavace ze na 3metry vzdalenosti bude metrova uhlopricka stacit - zase na druhou stranu se mi prodavac nesnazil prodat to nejdrazsi co meli skladem)

Pomohla Vám recenze? 11 9
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
5
Konektivita
4
Poměr cena/výkon
4

dccz, 17.11.2011 v 12:18

Hodnotím kladně:

+Super výkon, +Super funkce, +Super obraz (3D je fakt skvělý)

Hodnotím záporně:

-cena příslušenství, -nahrávání na USB menší disk než 160GB není možné, -neobsahuje interní (zabudovaný) mikrofon pro skype (dokoupení pouze s USB web kamerou samsung za 4-5táců), -pomalé ovládání internet prohlížeče.

Pomohla Vám recenze? 13 8
Celková spokojenost
4
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
5
Konektivita
3
Poměr cena/výkon
4

LADA, 14.10.2011 v 15:37

Hodnotím kladně:

obraz , zvuk ,vzhled -TO JE NEJDÚLEJŽITĚJŠÍ

Hodnotím záporně:

PŘI PREZENTACI FOTO POMOCÍ ALL SHARE MUSIC

PŘEHRÁVÁNÍ HD VIDEO POMOCÍ ALL SHARE- ČASTÉ NAČÍTÁNÍ

Pomohla Vám recenze? 17 6
Celková spokojenost
4
Kvalita obrazu
4
Kvalita zvuku
4
Konektivita
5
Poměr cena/výkon
5

Jiří Kubík, 04.09.2011 v 8:52

Hodnotím kladně:

Skvělý design
Spousta možností nastavení
Super obraz, překvapivě pěkný i s kvalitním analogovým signálem

Hodnotím záporně:

Trochu mi vadí odmítání titulku vložených do mkv souboru, čte pouze externí, stejně pojmenované a tudíž jen jedny.
A taky podivné nastavení optického výstupu

Pomohla Vám recenze? 16 22
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
5
Konektivita
5
Poměr cena/výkon
5

zákazník, 01.07.2011 v 19:24

Hodnotím kladně:

skvělé internetové funkce

Hodnotím záporně:

nic

Pomohla Vám recenze? 79 32
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
4
Konektivita
5
Poměr cena/výkon
4

Petr, 22.06.2011 v 13:17

Hodnotím kladně:

Myslím, že této televizi chybí už jenom pověstné hodinky s vodotryskem. Dokonalý obraz, skvělé možnosti nastavení, konektivita, možnost připojit HDD (umí i titulky srt a dokonce nabízí možnost jejich přečasování). 3D je v originále až strašidelné, je třeba si na tu dokonalost zvyknout. Vypadá skvěle, je lehká, kvalita zpracování vynikající. Rozhodně skvělá koupě.

Hodnotím záporně:

Jedinou malou výtku bych měl k systému třídění programů (týká se spíše satelitního tuneru) - je třeba si na ten systém zvyknout (ale neberte to tak vážně, jsem "zmlsán" z Technisatu)

SAMSUNG UE40D6750 4.52 5 25

Diskuze k SAMSUNG UE40D6750

Téma: Podpora multimediálních formátů - ne

Vít, 31.10.2014 19:09:17

Dobrý den, co znamená, že TV nemá podporu multimediálnáích formátů?

Reagovat

Téma: připojení sat.přijimače s druhou kartou ?

honza z vesnice, 28.8.2013 14:45:52

karta irdeto v televizi funguje , rád bych připojil sat.přijimač s další kartou , kam zapojit a jak ovládat ?

děkuje honza z vesnice

Reagovat

Jiří Tregner - Datart.cz, 29.8.2013 9:56:59

Dobrý den,

v tom případě zakoupit přijímač s vlastním CI slotem a připojit jej k TV například za pomoci HDMi kabelu.

S pozdravem Jiří Tregner - Datart.cz

Reagovat

Téma: pripojeni klávesnice

Michal, 28.8.2013 1:10:16

Nevíte někdo ,zda jde k této telce připojit klávesnice K400 od Logitech Wireles touch keyboard? Díky

Reagovat

Jiří Tregner - Datart.cz, 29.8.2013 10:03:02

Dobrý den,

podporu tohoto typu výrobce neuvádí. U modelů D Samsung uváděl kompatibilitu pouze s originální klávesnicí. Pravdou je, že to může fungovat i s nějakou neorigoš.

S pozdravem Jiří Tregner - Datart.cz

Reagovat

Téma: HbbTv

Pavel Olbrich, 6.8.2013 20:28:43

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že česká tv vysílá HbbTv chtěl jsem se zeptat, jestli tahle tv co jsem u Vás zakoupil tenhle systém podporuje.v návodu je psaný, že v nekterých zemích je tato služba podporovaná ale mně se datovou službu nepodařilo spustit.

Děkuji

Reagovat

Jiří Tregner - Datart.cz, 7.8.2013 16:37:19

Dobrý den,

v tomto případě se doporučuji obrátit přímo na servis společnosti samsung.

S pozdravem Jiří Tregner - Datart.cz

Reagovat

Michal, 23.10.2013 11:34:39

Dobrý den,

máte k tomuto tématu nějaké nové informace? Momentálně řeším stejný probém.

Děkuji

Reagovat

Jan Bičík, 6.11.2013 22:01:43

Odpověď - "obraťte se na Samsung" mi připadá nehorázná. Tuto TV nekoupíte nikde jinde než v Datartu. V Datartu samotném mi potvrdili, že to je jakýsi prazvláštní typ pro Datart. Za TV jsem dal 30 tisíc, tak snad nechci tak moc.

Prosím tedy o odpověď v Datartu na stejnou otázku. Jak aktivovat HbbTv? Oficiální návod na www.samsung.cz mi nepomohl.

Reagovat

Jiří Tregner - Datart.cz, 7.11.2013 13:33:52

Dobrý den,

společnost Samsung oznámila, že českým majitelům chytrých televizorů umožnila přijímání hybridního širokopásmového vysílání, které je známé pod zkratkou HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV). Týká se to však pouze modelů vyrobených v roce 2012 a později.

Model D6750 je z roku 2011. Na ten se to tedy bohužel nevztahuje.

Jak si případně aktivovat Hbb v televizorech, které touto funkcí disponují naleznete přímo na webu samsungu:

http://www.samsung.com/cz/hbbtv/

S pozdravem Jiří Tregner - Datart.cz

Reagovat

Téma: změna formátu topfun

Milda, 6.5.2012 10:19:46

Bohužel pane Tregner u aplikace Topfun nejde vůbec rozbalit menu. Takže změna formátu obrazu ,či zvuku nelze nastavit . zkoušel jsem to i tlačítkem P.SIZE a nic .Pouze můžete přidávat hlasitost

Reagovat

Téma: změna formátu topfun

Václav, 28.4.2012 15:29:07

Dobrý den,na televizi samsung ue40d6100sw při spuštění filmu z pujčovny topfun nemužu přepnout obraz 16,9 na 4.3 .Ve stručném návodu jsem nic nenašel tak ani nevim jestli to jde,na starší filmy se ani nedá koukat,jestli víte budu moc rád za radu a děkuji.

Reagovat

Jiří Tregner - Datart.cz, 30.4.2012 8:42:42

Dobrý den,

zkuste následujícím postupem: na dálkovém ovladači zmáčněte tlačítko menu - obraz - formát obrazu - zde můžete zvolit formát obrazu 4:3.

Pokud je však film ve formátu 16:9, tak není dobré ho zarovnávat na tento starší formát. Obraz může být zkreslený.

S pozdravem Jiří Tregner - Datart.cz

Reagovat

Téma: dotaz

Petr, 12.3.2012 12:24:47

Dobry den mel jsem ue40d6750 tri neděle reklamoval jsem podsviceni v rohach reklamace od samsungu uznana ted mam na vyber vzit si jinou televizi po skušenosti s touto televizi bych volil radeji plazmu muzete nejakou doporuči? děkuji

Reagovat

Jiří Tregner - Datart.cz, 12.3.2012 13:02:53

Dobrý den,

jako kvalitní plazmový televizor, Vám mohu doporučit: PANASONIC TX-P50VT30E.

S pozdravem Jiří Tregner - Datart.cz

Reagovat

Téma: Dotaz

Petr, 11.3.2012 21:51:52

Dobry den nemohu se rozhodnout mezi led televizi ue40d6750 a mezi plazmou od samsungu v teže cenove skupině jaky mate prosím nazor na led či plazmu děkuji

Reagovat

Jiří Tregner - Datart.cz, 12.3.2012 8:40:06

Dobrý den,

model 6750 patří mezi současnou špičku běžne dostupných televizorů. Pokud vybíráte televizor od společnosti Samsung, tak bych raději volil LED technologii. V podání černé barvy je však lepší plazmový televizor od společnosti Panasonic.

Televizor samsung, naproti tomu vyniká větší sytostí barev a o něco ostřejším obrazem. Osobně Vám mohu model 6750 jen doporučit.

S pozdravem Jiří Tregner - Datart.cz

Reagovat

Téma: soubory z příponou srf

Jaroslav, 11.3.2012 13:37:51

Dobrý den,

má někdo návod nebo zkušenost z přehráváním PVR záznamů na PC.

Reagovat

Jiří Tregner - Datart.cz, 12.3.2012 8:47:44

Dobrý den,

z důvodu ochrany autorských práv, lze pořízené nahrávky, použít pouze v tom samém televizoru. To platí pro všechny televizory na našem trhu.

S pozdravem Jiří Tregner - Datart.cz

Reagovat

Téma: Netplayer

Milan, 10.3.2012 15:00:09

Zdravím.

Způsobem, pokus - omyl, by si ho podle velmi dobrého návodu měl nastavit i laik.

http://samsung-tv.webnode.sk/netplayer-pro-samsung-seriie-d/

Reagovat

«« Nejnovější  |   |  (1/23)  |   | 

Přidat příspěvek

X