SAMSUNG UE32D6750 SAMSUNG UE32D6750 SAMSUNG UE32D6750
Získáte 0 ibodů
 
Spočítat platbu ibody

Zeptejte se Datart odborníka

SAMSUNG UE32D6750

SAMSUNG UE32D6750

SAMSUNG UE32D6750

Vše o produktu

I. nový model 3D televize umožňující sledování v nejvyšším možném rozlišení obrazu ( tzv. FULL HD ), televizor zvládá i přehrávání obrazu v trojrozměrném formátu 3D. Velmi nízká spotřeba díky technologii LED podsvícení, opravdu ostré přehrávání obrazu díky reprodukci 400 obrazových políček za sekundu a funkci Micro Dimming, která sama vyhodnotí, jaké barvy je třeba zvýraznit a tím rapidně zlepší hloubku 3D obrazu, intenzitu barev, podkreslení obrazu a reálné podání černé barvy.

II. převeďte si libovolný pořad nebo film do 3D světa, televizor LED televizor Samsung řady D6750 disponuje možností převádění klasického obrazu na 3D, můžete si tak vychutnat běžné televizní vysílání v 3D zobrazení ( při použití 3D brýlí ).

III. 3D brýle ( jeden kus přímo v balení TV ) s velmi nízkou hmotností ( 36 gramů ) jsou vhodné i pro osoby s vadami zraku, můžete jej přiložit na dioptrické brýle bez ztráty požitku z 3D obrazu

IV. již není třeba k televizi Samsung D6750 připojovat set-top-box! Televizor disponuje vestavěným tunerem pro příjem pozemního vysílání šířeného vzduchem, kabelovým tunerem pro příjem programů kabelové televize i satelitním tunerem pro příjem satelitního vysílání. To vše s podporou vysílání ve vysokém rozlišení ( HDTV ).

V. LED televizor Samsung D6750 Vám od nynějška bude i místem pro spojení se světem. Po připojení ethernetového ( LAN ) kabelu ( kabel pro internetové připojení ) nebo přes zabudovaný Wi-Fi adaptér ( bezdrátové připojení k internetu ) můžete přímo na obrazovce televize surfovat v plnohodnotném prohlížeči i ve velké nabídce přednastavených aplikací, bez problémů zobrazíte kteroukoliv internetovou stránku.

VI. internetový prohlížeč zabudovaný do Vašeho nového televizoru Samsung D6750 můžete plně ovládat pomocí dálkového ovladače, případně přes Váš mobilní telefon s operačním systémem Android po stažení příslušné mobilní aplikace.

VII. připojte k televizi Samsung D6750 USB disk nebo externí pevný disk a jednoduše si na něj z televize nahrávejte oblíbené programy, z těchto zařízení je pochopitelně možné na televizi video, foto a hudbu i přehrávat. Přehrávejte si na televizi fotografie, filmy či hudbu přímo z Vašeho počítače! stačí propojit Vaši externí modem a počítač, ve kterém bude nainstalována aplikace AllShare PC Software pomocí ethernetového kabelu, případně po připojení přes Wi-Fi adaptér, který je již v televizoru Samsung D6750 zabudován.

Díky televizoru Samsung D6750 pro Vás slovo televizor získá nový význam. Kromě maximálního rozlišení obrazu můžete u televizoru D6750 využít i 3D zobrazení obrazu, po připojení světem internetu ( bezdrátově i kabelem ) získáte přístup k mnoha aplikacím, např. Skype ( po zakoupení kompatibilní webkamery ), Facebook, Twitter, YouTube, jednoduše ke všemu, co naleznete v prostředí Samsung Apps, aplikaci vytvořené speciálně pro televizory Samsung, která obsahuje velké množství nejrůznější zábavy. Velkou devízou televizoru Samsung D6750 je ovšem plnohodnotný internetový prohlížeč, ve kterém bez problémů zobrazíte libovolnou internetovou stránku, poradí si i s flash aplikacemi.

Další vychytávkou, kterou televize Samsung D6100 disponuje, je možnost přehrávání 3D obrazu. Pro správnou funkci je třeba k televizoru připojit Blu-ray přehrávač s podporou přehrávání filmů v 3D formátu, propojit jej s televizorem pomocí HDMI kabelu specifikace 1.4 a pro sledování použít 3D aktivní brýle.

Neoddiskutovatelnou jedničkou ve výbavě televizoru Samsung D6750 je ovšem konvertor obyčejného ( 2D ) vysílání na zobrazení obrazu ve 3D rozlišení. Jednoduše na přiloženém ovladači stisknete tlačítko 3D vysílání a doposud obyčejný televizní signál si na televizoru Samsung D6750 vychutnáte ( při současném použití 3D brýlí ) v novém rozměru. Je opravdu jedno, co zrovna v televizi poběží, užijete si 3D sportovní přenosy, 3D akční filmy a spoustu dalšího.

S televizorem Samsung D6750 získáte i vestavěný přijímač digitálního, kabelového a satelitního vysílání, vše lze ovládat jedním ovladačem. Po připojení USB disku nebo externího harddisku se z televizoru Samsung D6750 ve chvíli stane i rekordér, na připojené zařízení můžete nahrávat Vámi zvolený program a i přehrávat soubory ve velkém množství formátů ( např. ASF, AVI, DivX, MP4, MPEG, MPEG2, MPEG4 ).

K propojení s ostatními spotřebiči televizor Samsung D6750 disponuje čtyřmi HDMI vstupy, třemi USB vstupy a pro připojení starších zařízení využijete jede SCART vstup. Samozřejmostí je i komponentní a audio v stup. Pro bezproblémové sledování satelitního vysílání je televizor Samsung D6750 vybaven i CI slotem připraveným pro vložení dekodéru.

Televizor Samsung D6750 disponuje také velmi ceněnou funkcí obraz v obraze ( PIP ), díky níž můžete sledovat dvě věci na jedné obrazovce, přičemž každý obraz musí být přijímám z jiného přístroje. Pokud připojíte k televizoru Samsung D6750 další spotřebiče Samsung pomocí HDMI kabelu, budete moci tyto připojené spotřebiče ovládat pomocí jednoho dálkového ovládání bez ohledu na výrobce připojených zařízení.

Pro dokonalý požitek z obrazu je třeba i kvalitní audio reprodukce. U televizoru Samsung D6750 se o ni s přehledem postará dvojice skrytých reproduktorů s dolním vyzařováním a technologií SRS TheaterSound HD.

Televizor Samsung D6750 můžete ihned po zakoupení plnohodnotně využívat.

Multijazyčný manuál k televizorům Samsung řady D6750 obsahující českou verzi ke stažení ZDEDesign, který vám přinese celý svět možností


Ultra SlimI když si každý myslel, že televizory již prostě nemohou být tenčí, LED televizory Samsung Ultra Slim změnily význam pojmu extrémně štíhlý design. Díky zdokonalení technologie dokázala společnost Samsung vyrobit nejtenčí LED televizor na světě. Některé z extrémně štíhlých modelů jsou až o neuvěřitelných 50% tenčí než loňské modely a mají tak štíhlý profi l, že tomu uvěříte, až když to uvidíte na vlastní oči.

Objevte nový rozměr televizní zábavy


Inovujte na maximální 3D zážitek s televizorem LED 6750, který prostřednictvím technologie 3D Sound Effect od společnosti Samsung automaticky synchronizuje pokročilý 3D obraz s tím nejnovějším v oblasti 3D zvuku. Tento špičkový výkon zajišťuje novátorská technologie Samsung 3D HyperReal Engine, která zlepšuje obraz a optimalizuje výkon tak, abyste mohli sledovat nejživější a křišťálově čistý obraz v rozlišení HD. Funkce Micro Dimming, díky níž jsou dokonalé i ty nejmenší detaily obrazu, vás prostě ohromí. S novými 3D brýlemi, které jsou mimořádně lehké, mají ergonomický design a jsou vybavené technologií převodu na 3D obraz v reálném čase, je tento televizor LED Smart TV připravený na to, aby vdechl nový život vašim 2D filmům a celé domácí zábavě.


3D zvuk

Ponořte se do světa prostorového zvuku. Technologie Depth Rendering Technology společnosti Samsung vytváří 3D zvuk, který je stejně prostorný a realistický jako v kině. Při poslouchání zvuku tak budete mít tak fascinující zážitky, že zapomenete, že sledujete televizor.

3D převodník

Sledujte více obsahu ve formátu 3D. Tato vyhrazená technologie, která je zabudovaná v televizorech Samsung Smart TV, převádí 2D filmy a pořady do formátu 3D. Díky tomu můžete i známý obsah sledovat s větším vzrušením než kdykoli předtím.


Zažijte vylepšené detaily obrazu, podání barev a ovládání
S mimořádně pokročilou technologií zobrazení od společnosti Samsung si vychutnáte dosud nevídanou kvalitu obrazu. Špičková technologie Micro Dimming zajišťuje výjimečný poměr kontrastu s čistší bílou a hlubší černou barvou, díky čemuž si sledování televizoru skutečně užijete. A vzhledem k tomu, že na obrazovce nebudou žádné rušivé světelné efekty, vychutnáte si i ty nejmenší detaily, které obvykle nejsou vidět. Technologie HyperReal Engine a podsvícení LED zlepšují obraz a optimalizují výkon tak, abyste mohli sledovat křišťálově čistý obraz s rozlišením Full HD. Technologie Wide Colour Enhancer Plus zase pomocí složitých algoritmů vytváří přirozenější barvy a odhaluje tóny a odstíny, které jsou jinak neviditelné.Rozlišení Full HD 1080p

Přibližte se k realitě. LED televizory Samsung s rozlišením Full HD se mohou pochlubit dvojnásobným rozlišením ve srovnání se standardními televizory HD. Zobrazují tak bohatě texturovaný a přirozený obraz, který uchvátí vaši mysl a přinese vám zcela nové zážitky při sledování.


Technologie Wide Color Enhancer Plus


Sledujte skutečné barvy světa. Technologie Wide Color Enhancer Plus od společnosti Samsung využívá pokročilý algoritmus, pomocí kterého výrazně zlepšuje kvalitu obrazu. Zobrazuje i ty nejmenší odstíny a detaily, které méně pokročilé televizory nedokáží reprodukovat.
HDMI × 4


Se čtyřmi vstupními konektory High Defi nition Multimedia Interface (HDMI) změní LED televizor Samsung váš obývák na multimediální zábavní centrum. Technologie HDMI™ zajišťuje vysokorychlostní přenos digitálních dat ve vysokém rozlišení z různých zařízení přímo do vašeho televizoru. To znamená, že si na velké obrazovce budete moci vychutnat široký výběr různého obsahu.

Funkce ConnectShare Movie

Využívejte obsah uložený na vašich digitálních zařízeních. Funkce ConnectShare™ Movie promění váš televizor na systém domácího kina. Stačí jednoduše zapojit paměťové zařízení USB nebo připojit pevný disk a můžete si na obrazovce vychutnávat filmy, fotografie a hudbu uloženou na daném zařízení.

Technické parametry SAMSUNG UE32D6750

Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky (v cm) 80
Úhlopříčka (v palcích) 32 "
Zpracování obrazu 200 Hz
Rozlišení Full HD (1920x1080)
Frekvence 200 Hz
Obecné funkce
Internetový prohlížeč Ano
Smart TV Ano
DLNA Ano
PVR Ano
3D funkce
Podpora 3D Ano
3D brýle v základním balení Ano (1x)
Funkce
Menu české
Multimédia
Přehrávání multimédií z USB Ano
Podpora multimediálních formátů Ne
Tunery
Integrovaný tuner DVB-T/C/S2
DVB-T Ano
DVB-T2 Ne
DVB-C Ano
DVB-S2 Ano
Výbava
VESA uchycení TV 200 x 200 mm
CI-Slot Ano
Zvuk
Zvuk 3D
Hudební výkon 2 x 10 W
Konektivita
Video vstupy digitální audio vstup, USB 3x, CI slot, scart, satelitní vstup
Komponentní Ano
PC vstupy D-Sub, mini jack
HDMI Ano
SCART Ano
Optický výstup Ano
USB Ano
Výstup pro sluchátka Ano
Ethernet (LAN) Ano
Spotřeba
Spotřeba v pohotovostním režimu <1 W
Energetická třída A
Rozměry
Šířka 73,63 cm
Výška 43,42 cm
Hloubka 2,99 cm
Hmotnost 7,1 kg
Ostatní parametry
Záruční doba 24 měsíců
Teletext Ano
Specifické funkce 3D obraz, 3D Bluetooth synchronizace, EPG, sledování filmů z USB, Allshare, Wireless Router, Ethernet LAN, Samsung Apps, funkce Timeshift, Skype
Popis ultra jasný panel, Vesa podpora pro montáž na stěnu, možnost otáčení (vpravo, vlevo)
Barva černá
Standardně dodávané příslušenství baterie, napájecí kabel, manuál, dálkové ovládání
Připojení na internet Ano
Výrobce SAMSUNG
Kategorie Televize SAMSUNG

Recenze SAMSUNG UE32D6750

4 4/5
Pomohla Vám recenze? 3 3
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
4
Konektivita
4
Poměr cena/výkon
5

misena1, 03.05.2012 v 17:31

Hodnotím kladně:

Obraz a přidané funkce

Hodnotím záporně:

Zatím nevím

Pomohla Vám recenze? 4 3
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
4
Konektivita
4
Poměr cena/výkon
5

KAREL2012, 24.04.2012 v 11:01

Hodnotím kladně:

S obsluhou přístroje, kvalitou obratu a s nastavením satelitního příjmu

Hodnotím záporně:

Nevyhovuje mi ovládání internetu pomocí dálkovéhu ovládače.
Špatná informovanost prodejců při řešení tohoto problému.

Pomohla Vám recenze? 4 5
Celková spokojenost
3
Kvalita obrazu
4
Kvalita zvuku
4
Konektivita
3
Poměr cena/výkon
2

zase přezdívka :(, 20.04.2012 v 8:48

Hodnotím kladně:

design

Hodnotím záporně:

zcela nedostatečná dokumentace (papírová i eManual);
nahrávání pořadů nejde na rychlou Flash, musí to být harddisk
a pak stejně pořádně nefunguje;
zmatené dálkové ovládání;
komplikované třídění kanálů;
... prostě velmi nedomyšlené uživatelské prostředí

Pomohla Vám recenze? 0 0
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
4
Konektivita
4
Poměr cena/výkon
5

paserak, 03.01.2012 v 19:10

Hodnotím kladně:

kvalitný obraz, množstvo možností na pripojenie rúznych zariadení, vstavané wifi

Hodnotím záporně:

zlá konvercia z 2D na 3D

Pomohla Vám recenze? 9 7
Celková spokojenost
4
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
5
Konektivita
5
Poměr cena/výkon
4

jkopecky, 21.11.2011 v 7:55

Hodnotím kladně:

Bezvadná funkčnost, jednoduchá obsluha.

Hodnotím záporně:

Nehodnotím.

Pomohla Vám recenze? 17 7
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
5
Konektivita
4
Poměr cena/výkon
4

JoeD, 20.09.2011 v 9:02

Hodnotím kladně:

Výrobek splňuje mé předpoklady. Je ideální do malého bytu a umístění do obývákové stěny. Zobrazení HD programů od UPC je znatelný posun v kvalitě zobrazení i zvuku. 3D efekt u 2D programů je zřetelný, obraz jakoby vstupuje do hloubky televizoru. Originál 3D film jsem doposud nemohl otestovat, neboť nevlastním BD přehrávač.

Hodnotím záporně:

V současnosti nemám negagativní poznatky.

Pomohla Vám recenze? 27 14
Celková spokojenost
4
Kvalita obrazu
4
Kvalita zvuku
4
Konektivita
4
Poměr cena/výkon
4

J. Vostatek, 16.08.2011 v 16:58

Hodnotím kladně:

Rozhodujícím parametrem pro mne byla šíře výrobku - aby se vešel do sestavy nábytku. Jinak bych koupil levnější výrobek.

Hodnotím záporně:

Nekvalitní příjem HD vysílání ČT 1, Novy, dále Metropole a Óčka. Kvalita výrobku (3D) zřejmě předbíhá kvalitu vysílání.

SAMSUNG UE32D6750 4.428571428571429 5 7

Diskuze k SAMSUNG UE32D6750

Téma: tadalafil

tadalafil, 27.4.2015 1:33:24

Hello!

<a href="http://viagra4sildenafil.com/">sildenafil</a> , <a href="http://cialis4tadalafil.com/">tadalafil</a> ,

Reagovat

Téma: http://www.viagraonlinepharm3r.com/

viagra_alternative, 16.3.2015 8:31:48

Hello!

<a href="http://www.viagraenglandr3tabs.com/">http://www.viagraenglandr3tabs.com/</a> , <a href="http://www.cialisenglandpills3r.com/">http://www.cialisenglandpills3r.com/</a> , <a href="http://www.viagraonlinepharm3r.com/">http://www.viagraonlinepharm3r.com/</a> , <a href="http://www.viagraonliner3buy.com/">http://www.viagraonliner3buy.com/</a> ,

Reagovat

Téma: Rozdíl mezi modely

Viktor, 11.4.2012 23:53:19

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi modely UE32D6750 a UE32D6750WS, který je v nabídce na webu Samsungu?

Děkuji

Reagovat

Jiří Tregner - Datart.cz, 12.4.2012 8:42:48

Dobrý den,

rozdíl žádný není. Jedná se o totožný model.

U prodejců se nepoužívají koncová dvě písmenka.

S pozdravem Jiří Tregner - Datart.cz

Reagovat

Téma: Jak přejmenovat oblíbené

Pavel, 9.4.2012 22:05:34

Dobrý večer,

již třetí den zkouším najít jak přejmenovat oblíbené a nenašel jsem to ani v emanuálu, může někdo poradit? Díky

Reagovat

Jiří Tregner - Datart.cz, 10.4.2012 10:01:52

Dobrý den,

zkoušel jsem Vám informaci zjistit přímo u servisu a dle dostupných informací, které od nich mám, tuto funkci televizor nepodporuje.

S pozdravem Jiří Tregner - Datart.cz

Reagovat

Pavel, 11.4.2012 7:10:27

Děkuji, to je velká škoda, snad v některém FW to půjde.

Reagovat

Téma: Přehrávání z PC

Pavel, 8.4.2012 11:26:20

Dobrý den,

stáhl jsem si Samsung PC Share Manager, ale stejně TV nevidí zdroj, stále píše "Zařízení nelze použít. ....". Séť je funkční, OS PC je Win 7 Ultimate. Co je špatně? díky.

Reagovat

Jiří Tregner - Datart.cz, 10.4.2012 11:53:35

Dobrý den,

doporučuji zkontrolovat, zdali nemáte aktivován firewall, ten by mohl blokovat veškeré síťové přístupy a sdílení dat.

Také doporučuji provést aktualizaci firmware ve Vašem televizoru a případně zkontrolovat firewall ve Vašem modemu (routeru).

S pozdravem Jiří Tregner - Datart.cz

Reagovat

Pavel, 11.4.2012 7:12:03

Tak tím to samozřejmě není :) Ale na fórech jsem našel radu - použít jiný SW, ten od Samsungu prostě moc nefunguje. Nainstaloval jsem a během 5 minut už vše běží jak má.

Reagovat

Téma: Ovládání paraboly

Pavel, 6.4.2012 12:07:36

Dobrý den, mám parabolu na motoru pro příjem z více satelitů. Umí tedy tato TV také ovládat motor?

Díky

Reagovat

Jiří Tregner - Datart.cz, 6.4.2012 12:55:42

Dobrý den,

ano, satelitní tuner má podporu diseqc.

S pozdravem Jiří Tregner - Datart.cz

Reagovat

Pavel, 6.4.2012 16:29:02

Tak to je super, děkuji.

Reagovat

Pavel, 8.4.2012 11:18:12

Dobrý den, stáhnul jsem si na PC Samsung PC SHare Manager, ale stále TV píše, že "Zařízení nelze použít. Zkontrolujte připojené zařízení." Síť je OK, WEB browser normálně funguje. Prosím poraďte co ještě vyzkoušet.

Děkuji

Reagovat

Téma: ivysilani na smart TV Samsung

nadriscu, 28.2.2012 18:24:10

dobry den,chtel jsem se zeptat jestli existuje aplikace na sledovani archivu CT (ivysilani)? Pres web brpwser to nejde-okno s videem je neaktivni.

predem dik za radu

n

Reagovat

Jiří Tregner - Datart.cz, 29.2.2012 9:46:47

Dobrý den,

skrze webový browser Vám to nepůjde, jelikož v televizorech není podporován flash.

Aplikace sice existuje ale aktuálně je nefunkční. Společnost Samsung má nějaké problémy se zprovozněním serverů k této aplikaci. Další informace k tomuto nemám. Doporučuji kontaktovat přímo společnost samsung.

S pozdravem Jiří Tregner - Datart.cz

Reagovat

Luděk, 31.3.2012 17:24:56

Dobrý den,

browser flash podporuje, dříve mě vysílání ČT fungovalo, přestalo po upgrade firmware na verzi 001018. Je nějaká možnost, jak se vrátit k předešlé verzi firmware?

Děkuji.

Reagovat

Jiří Tregner - Datart.cz, 2.4.2012 10:40:26

Dobrý den,

na předchozí verzi firmware se bohužel nedostanete. Jedinné řešení je kontaktovat servis a případně zkusti si snimi domluvit reset celého nastavení. Ale to je čistě teoretická úvaha.

S pozdravem Jiří Tregner - Datart.cz

Reagovat

Téma: DO a přehrávání

Petr, 20.2.2012 12:03:24

Dobrý den,

mám dva dotazy, jedním z nich je možnost získání návodu k dálkovému ovládání QWERTY.

Druhý dotaz se týká přehrávání archivů TV, pokud se dívám na nějaký pořad Novy, není problém najít a pustit, v případě portálu iprima mi TV píše, že nemám poslední verzi přehrávače Adobeplayer. Pokud ji dám stahnout, kam mne to navede, píše, že stahování není podporováno. Jak to tedy mohu zprovoznit.

Díky P.M.

Reagovat

Jiří Tregner - Datart.cz, 20.2.2012 14:43:01

Dobrý den,

dálkové klávesnice qwerty k TV samsung nemáme v nabídce. Doporučuji se obrátit přímo na infolinku (či servis) společnosti samsung, kde Vám návod mohou zajistit.

Flash player pro přehrávání není podporován v žádném televizoru. Pokud prima své ivysílání poskytuje skrze flash, tak je mi líto ale na svém televizoru to nerozjedete.

S pozdravem Jiří Tregner - Datart.cz

Reagovat

Téma: DO a přehrávání

Petr, 20.2.2012 12:01:57

Dobrý den,

mám dva dotazy, jedním z nich je možnost získání návodu k dálkovému ovládání QWERTY.

Druhý dotaz se týká přehrávání archivů TV, pokud se dívám na nějaký pořad Novy, není problém najít a pustit, v případě portálu iprima mi TV píše, že nemám poslední verzi přehrávače Adobeplayer. Pokud ji dám stahnout, kam mne to navede, píše, že stahování není podporováno. Jak to tedy mohu zprovoznit.

Díky P.M.

Reagovat

Téma: Dotaz na dálkové ovládání

Viktor Vendl, 5.2.2012 21:36:21

Dobrý večer,mám již Samsung UE37D6750 a přemýšlím o koupi UE32D6750 který by měl být připevněný na zdi za rohem asi 5 metrů od prvního TV.Nebude dálkový ovládač jednoho televizoru přepínat programy i na druhém televizoru ? A pokud ano lze tomu nějak zamezit ? Děkuji za odpověď.

Reagovat

Jiří Tregner - Datart.cz, 6.2.2012 10:06:38

Dobrý den,

televizory by se navzájem neměli rušit při přepínání, pokud druhý televizor bude za rohem.

S pozdravem Jiří Tregner - Datart.cz

Reagovat

«« Nejnovější  |   |  (1/3)  |   | 

Přidat příspěvek

X