NINTENDO Wii U Basic Pack White
Získáte 147 ibodů
 
Spočítat platbu ibody Spočítat splátky

Zeptejte se Datart odborníka

NINTENDO Wii U Basic Pack White

NINTENDO Wii U Basic Pack White

3 685,-

NINTENDO Wii U Basic Pack White

3 685,-
Vážení zákazníci, vzhledem k omezenému počtu kusů výrobků ve výprodejích a velkému zájmu o toto zboží, si Vás dovolujeme upozornit, že v určitých situacích nemůžeme garantovat dodání objednaného zboží z výprodeje, neboť se může stát, že na jeden poslední kus vznikne několik objednávek najednou. V takovém případě bude zboží dodáno zákazníkovi, který objednávku i platbu realizoval jako první. Děkujeme za pochopení.

Vše o produktu

Nová konzole Nintendo Wii U je tady! Nová konzole nepředstavuje jen nové možnosti v hraní, ale také nabízí množství mimo herních vlastností které ještě více vylepší celkový zážitek. Miiverse je zcela nová komunikační síť, která umožňuje hráčům po celém světe sdílet informace, diskutovat o hrách a objevovat nový obsah. Použijte svůj Mii charakter a vstupte do světa Miiverse a sledujte hry, aplikace a zábavný obsah. Kromě základní obrazovky, ze které budete vstupovat do her a aplikací obsahuje Mii také pro sociální sítě typickou zeď a nechybí ani možnost chatu včetně podpory hlasu a videa. K tomu má Wii U GamePad zabudovaný mikrofon a kameru. Miiverse bude hráčům k dispozici kdykoli i v průběhu hraní a sice právě prostřednictvím dotykového displeje ovladače. Wii U má také internetový prohlížeč který umožňuje lidem, kteří mají doma internetové připojení surfovat po internetu z pohodlí gauče. Použitím tlačítet na Wii U GamePadu si můžete zobrazit vaše oblíbené webové stránky, bez použití televize. Můžete dokonce použít internetový prohlížeč uprostřed hraní!

Služby pro NINTENDO Wii U Basic Pack White

Pojištění herní konzole do 4999 Kč

Pojištění mobilních výrobků na 3 roky

Přidat

Tato služba Vás až po 3 roky bude chránit před neočekávanými výdaji při takových událostech, jako jsou například krádež, loupež, náhodné poškození, živelné události a další. Ve třetím roce kryje také výrobní vady, tedy se zároveň jedná o prodlouženou záruku. Poplatek za službu je jednorázový.

Služba zahrnuje:

  • Chrání před neopatrností
  • Chrání před neplánovanými výdaji na pořízení nového výrobku
  • POJISTKA POKRÝVÁ KRÁDEŽ, LOUPEŽ I VANDALIZMUS
  • Poskytuje jistotu nejen v ČR, ale po celé Evropě
  • Prodlužuje záruku na 3 roky (nevztahuje se na jednoleté pojištění mobilních telefonů v ceně do 2499 Kč)
  • Vyřízení pojistné události je jednoduché
  • Vztahuje se na celou škálu událostí
  • Jistota i pro podnikatele
více informací
499,-

Diskuze k NINTENDO Wii U Basic Pack White

K tomuto produktu zatím není žádná diskuse.

Přidat příspěvek

X