SEVERIN RG 2619

Doprava ZDARMA

Doprava ZDARMA!

K tomuto produktu nabízí DATART dopravu zcela ZDARMA. (Více o dopravě)

Tento produkt není v katalogu momentálně dostupný.
  • malý a kompaktní
  • grilování na lávovém kameni
  • kombinovaná grilovací plocha
SEVERIN SEVERIN RG 2619 5.0 1 1799.00

Vše o produktu

Elektrický přenosný gril Severin RG 2619 je složen z kvalitního plastového skeletu a čelní stěny vyrobené z chromu. Na té je umístěn nastavitelný termostat s LED kontrolkou. Příkon topného tělesa je přibližně 1300 W. Gril poskytuje kombinovanou plochu na grilování, grilovat je možné na lávovém kameni, nebo na otočné litinové desce s nepřilnavým povrchem umístěné v horní části grilu. Dolní část je zaplněna osmi malými pánvičkami. Celková využitelná plocha na grilování je tak 36,5 × 19 cm.


Proč vybrat elektrický gril?

Hlavním důvodem je, že při přípravě takto upravovaných pokrmů nevzniká kouř, který by obtěžoval vaše sousedy. Většinu elektrických grilů můžeme používat i doma v kuchyni. Oproti plynovým grilům zde nehrozí žádné nebezpečí výbuchu či jiné nehody při špatném zacházení. Maso, ryby či zelenina připravené na elektrickém grilu patří k nejzdravějším. Můžeme si snadno regulovat teplotu, a proto je syrové maso nakonec dokonale propečené a všechny možné choroboplodné zárodky zničené.

Co Severin nabízí?

Vzhledem k propracovanému systému umístění jednotlivých grilovacích ploch si můžeme vybrat materiál, na kterém budeme grilovat a který nám nejvíce vyhovuje. Gril SEVERIN RG 2619 nabízí možnosti grilování na lávovém kameni či litinové desce s nepřilnavým povrchem. Ta je oboustranná a lehkým otočením získáme prostor pro přípravu čtyř palačinek. Je vytvořena z nepřilnavého povrchu, proto je smažení a následné čištění velice jednoduché. Ve spodní části grilu jsou umístěny malé grilovací pánvičky, na kterých můžete současně připravovat pokrmy různých chutí a vůní.

Zdravě a chutně

Součástí grilu je i deska z lávového kamene. Kámen se snadno rozehřeje a sálavé teplo prohřívá suroviny, které se šetrně připravují. Bez zahřívání je schopen udržet svou vysokou teplotu po dobu několika desítek minut. Produkty připravované na lávovém kameni mají výjimečné aroma. Pro zdravý životní styl můžete využít speciality tohoto kamene a grilovat i bez tuku. Čištění grilovacího kamene je velice snadné. Přichycené koření a výpečky se ještě za tepla seškrábnou nezerovou škrabkou do žlábků a otřou ubrouskem. Tak je možné grilovat zdravě, chutně a nezávadně.

Technické parametry SEVERIN RG 2619

Typ ovládání nast. Termostat
Maximální příkon 1300 W
Počet varných zón 2
Rozměry plotýnek 360 x 190 mm mm
Odkapávací miska Ano
Kategorie Raclette gril
Barva nerez
Materiál grilovací plochy litina/láva kámen
Hloubka 16 cm
Výška 26 cm
Záruční doba 24 měsíců
Hmotnost 5,2 kg
Šířka 55 cm
Výrobce SEVERIN
Kategorie Raclette grily SEVERIN

Recenze SEVERIN RG 2619

5 5/5
Pomohla Vám recenze? 0 0
Celková spokojenost
5

Tomáš, 10.02.2014 v 9:59

Hodnotím kladně:

kvalitní gril na domácí grilování, svými rozměry nepřekáží ani na stole při jídle podávaném přímo z grilu, takže se nemusí ani vstávat od stolu. První várka trvá trochu déle, ale pak už jde grilování docela rychle. Jsem s ním velice spokojen. Na stole vypadá velmi elegantně. Je s ním příjemné posezení. Koupil jsem ho hlavně pro použití uvnitř místnosti. Mohu doporučit všem

Hodnotím záporně:

myslím si. že na grilováni venku bude asi slabý svým výkonem, kameninová deska se asi neohřeje dostatečně.

SEVERIN RG 2619 5.0 5 1

Diskuze k SEVERIN RG 2619

K tomuto produktu zatím není žádná diskuse.

Přidat příspěvek

Kód: 192339
X