Získáte 0 ibodů
 
Spočítat platbu ibody

Zeptejte se Datart odborníka

SEVERIN RG 2619

SEVERIN RG 2619

SEVERIN RG 2619

Vše o produktu

Elektrický přenosný gril Severin RG 2619 je složen z kvalitního plastového skeletu a čelní stěny vyrobené z chromu. Na té je umístěn nastavitelný termostat s LED kontrolkou. Příkon topného tělesa je přibližně 1300 W. Gril poskytuje kombinovanou plochu na grilování, grilovat je možné na lávovém kameni, nebo na otočné litinové desce s nepřilnavým povrchem umístěné v horní části grilu. Dolní část je zaplněna osmi malými pánvičkami. Celková využitelná plocha na grilování je tak 36,5 × 19 cm.


Proč vybrat elektrický gril?

Hlavním důvodem je, že při přípravě takto upravovaných pokrmů nevzniká kouř, který by obtěžoval vaše sousedy. Většinu elektrických grilů můžeme používat i doma v kuchyni. Oproti plynovým grilům zde nehrozí žádné nebezpečí výbuchu či jiné nehody při špatném zacházení. Maso, ryby či zelenina připravené na elektrickém grilu patří k nejzdravějším. Můžeme si snadno regulovat teplotu, a proto je syrové maso nakonec dokonale propečené a všechny možné choroboplodné zárodky zničené.

Co Severin nabízí?

Vzhledem k propracovanému systému umístění jednotlivých grilovacích ploch si můžeme vybrat materiál, na kterém budeme grilovat a který nám nejvíce vyhovuje. Gril SEVERIN RG 2619 nabízí možnosti grilování na lávovém kameni či litinové desce s nepřilnavým povrchem. Ta je oboustranná a lehkým otočením získáme prostor pro přípravu čtyř palačinek. Je vytvořena z nepřilnavého povrchu, proto je smažení a následné čištění velice jednoduché. Ve spodní části grilu jsou umístěny malé grilovací pánvičky, na kterých můžete současně připravovat pokrmy různých chutí a vůní.

Zdravě a chutně

Součástí grilu je i deska z lávového kamene. Kámen se snadno rozehřeje a sálavé teplo prohřívá suroviny, které se šetrně připravují. Bez zahřívání je schopen udržet svou vysokou teplotu po dobu několika desítek minut. Produkty připravované na lávovém kameni mají výjimečné aroma. Pro zdravý životní styl můžete využít speciality tohoto kamene a grilovat i bez tuku. Čištění grilovacího kamene je velice snadné. Přichycené koření a výpečky se ještě za tepla seškrábnou nezerovou škrabkou do žlábků a otřou ubrouskem. Tak je možné grilovat zdravě, chutně a nezávadně.

Recenze SEVERIN RG 2619

5 5/5
Pomohla Vám recenze? 0 0
Celková spokojenost
5

Tomáš, 10.02.2014 v 9:59

Hodnotím kladně:

kvalitní gril na domácí grilování, svými rozměry nepřekáží ani na stole při jídle podávaném přímo z grilu, takže se nemusí ani vstávat od stolu. První várka trvá trochu déle, ale pak už jde grilování docela rychle. Jsem s ním velice spokojen. Na stole vypadá velmi elegantně. Je s ním příjemné posezení. Koupil jsem ho hlavně pro použití uvnitř místnosti. Mohu doporučit všem

Hodnotím záporně:

myslím si. že na grilováni venku bude asi slabý svým výkonem, kameninová deska se asi neohřeje dostatečně.

SEVERIN RG 2619 5.0 5 1

Diskuze k SEVERIN RG 2619

K tomuto produktu zatím není žádná diskuse.

Přidat příspěvek

X