Získáte 0 ibodů
 
Spočítat platbu ibody
JOYETECH E-cigareta JoyeTech eGo T, 650mAh, originální, 2ks v balení, barva stříbrná

JOYETECH E-cigareta JoyeTech eGo T, 650mAh, originální, 2ks v balení, barva stříbrná

JOYETECH E-cigareta JoyeTech eGo T, 650mAh, originální, 2ks v balení, barva stříbrná

Vše o produktu

Momentálně nejúspěšnější elektronická cigareta konečně v Česku. Třetí a nejvyspělejší generace Ego Tank T nabízí perfektní chuťový zážitek, dlouhou výdrž na baterie a robustní konstrukci. Užijte si cigaretu na autobusové zastávce, v bytě nebo autě – protože dým neobsahuje žádné pevné částice, není cítit ve vzduchu a se standardní náplní se i rychle rozptyluje.

Kapacita baterie umožňuje minimálně 700 potažení denně. Ego je první e-cigaretou používající nový tank systém, který se velmi snadno plní. Stačí jen vytáhnout tank a dokapat 1,2 ml náplně, už není potřeba žádných plnících jehel. Ve výsledku získáte až pětkrát větší dýmivost než z běžných e-cigaret. Navíc tento typ disponuje novou funkcí pro úsporu energie baterie – má zamykání tlačítka, takže zamezíte náhodnému sepnutí třeba v kapse.

Trocha historie

Původní koncept e-cigarety byl vymyšlen pro náruživé kuřáky. Jejich závislost na nikotinu a neustálá chuť držet při přemýšlení něco v ruce vedla začátkem 60. let ke konstrukci první náhražky, která dokázala regulovat množství nikotinu a postupně jej i snižovat. Doba však konceptu nepřála a e-cigareta skončila na dlouhých 40 let v šuplíku.

Počátkem 21. století myšlenka znovu ožila, s novými technologiemi se navíc podařilo vytvořit uživatelsky přívětivější design. Klesla hmotnost, zmenšila se velikost, baterie konečně vydržely delší dobu. Ještě stále to ale nebylo ono a vývoj musel dále pokračovat.

Dnes vám konečně můžeme představit třetí a zatím nejlepší generaci e-cigarety Joytech Ego, která dokáže zcela nahradit klasickou cigaretu a obstát bez problémů v běžném provozu. Její baterie vydrží až 700 potažení denně, což odpovídá přibližně 60 vykouřeným cigaretám. Pokud vám náhle dojde, dokáže se nabít během necelých 2 hodin. Konstrukce je celokovová, nemusíte se bát praskání spojů nebo jiného poškození při pádech. Hustý dým dokáže na jedno potažení spolehlivě zahnat jakkoli velkou chuť na cigaretu. Již nehrozí neustálé tahání z nedostatečně výkonné e-cigarety!

Zdravější než běžná cigareta?

Zdravotní nezávadnost e-cigarety závisí v největší míře na použité náplni, levné čínské produkty nepodléhají žádné kontrole a nikdo přesně neví, co všechno mohou obsahovat. Složení se navíc může lišit i podle data míchání, je tedy lepší nešetřit a kupovat značkové náplně.

Vzniklo několik studií ohledně nezávadnosti i závadnosti e-cigaret, situace tedy není jednoznačná. Jedno je však jisté – na rozdíl od běžných cigaret neobsahuje elektronická verze žádné pevné částice vznikající při spalování. Máte tedy jistotu, že nevdechujete popílek, dehet nebo až 500 druhů dalších jedovatých látek. Ideální náplň obsahuje jen nikotin a příchutě, lze však zakoupit i náplně bez nikotinu, a vyhnout se tak pěstování závislosti. Z tohoto pohledu si silný kuřák zajisté polepší.

Šetříme peněženku

Obrovským argumentem pro koupi e-cigarety je přívětivá cena za provoz. Zakoupit můžete 10ml náplně s cenou od 129 Kč, které odpovídají přibližně 150 vykouřeným cigaretám. I s nejlevnější značkou papírových cigaret utratíte několikrát více. Prodávají se také ještě výhodnější 30ml náplně s cenou od 299 Kč.

Náplně se aplikují do tanku v cigaretě, který má objem 1,2 ml. Podle stavu tanku můžete snadno odhadnout, kolik jste již vykouřili, jeden tank odpovídá přibližně 15 až 20 cigaretám (záleží na kvalitě náplně). V balení naleznete několik tanků, vždy lze tedy mít u sebe jeden náhradní.

Obsah balení

V nabídce máme sadu e-cigaret v černém nebo stříbrném provedení. Balení vždy obsahuje:

 • 2× elektronickou cigaretu Joytech Ego T
 • 2× baterie pro obě cigarety
 • 1× nabíječka do USB
 • 1× adaptér do sítě 220 V
 • 1× látkové pouzdro
 • 1× český manuál
 • 5× tank pro náplně
 • 2× silikonové násady

 • Vyzkoušejte naše příchutě!

  Tím nejlepším na e-cigaretách je možnost experimentovat s chutěmi a najít si tu nejlepší. Nabízíme přes 30 druhů náplní různých velikostí a příchutí, další budou samozřejmě přibývat.

  X