Získáte 11 ibodů
 
Spočítat platbu ibody
Clingo držák do auta do ventilátoru

Clingo držák do auta do ventilátoru

299,-

Clingo držák do auta do ventilátoru

299,-

Vše o produktu

Držák Clingo Universal Car Phone Mount rychle a snadno nainstalujete na palubní desku do libovolné větrací mřížky. Následně vám poslouží pro spolehlivé uložení jakéhokoli telefonu, navigace, nebo jiného elektrického zařízení.

Univerzální pomocník.Clingo

Držáky Clingo se vyznačují obrovskou variabilitou, jelikož je absolutně jedno, jaký vůz máte a jaké zařízení chcete na držák uchytit. Díky kvalitním plastovým držákům lze držák Clingo ucyhtit do každé větrací mřížky, bez ohledu na typ vozu. Samotný držák umí na své speciální podložce nést libovolný mobilní telefon, tak jako navigaci či třeba menší herní přenosné konzole. Variabilita a jednoduchost použití předučují tento držák do vozů, kde se střídají řidiči s různými mobilními telefony, tak jako do rodinného vozu, kde nechcete mít nevzhledné držáky s posuvnými rameny pro schopnost uchytit libovolný výrobek. S držákem Clingo nic takového nebudete potřebovat.

 

 

Clingo

Nanotechnologie speciálně pro vás!

Speciální povrch držáků Clingo na sebe dokáže přichytit libovolnou rovnou plochu. Stačí tak mobilní telefon pouze přiložit a povrch Clinga, obsahující miniaturní nanopřísavky, se okamžitě přichytí na přikládaný povrch. Množství těchto přísavek je na celé ploše držáku Clingo enormní a viditelné jsou pouze pod mikroskopem. Díky tomuto speciálním povrchu nemusíte řešit, jestli máte Apple, Android nebo Blackberry. Každý váš mobilní telefon bude držet na Clingo držáku jak přibitý. Ani o sundání se nemusíte obávat. Boky Clingo držáku dávají možnost vložit pod hranu přístroje prst a tahem k sobě jej oddělit od povrchu. Pokud se povrch zanese po čase prachem, jednoduše jej omyjete a vše funguje jako dříve.

 

 

 

Testy ukazují enormní trvalivost

Testování Clingo držáků nebral výrobce na lehkou váhu a tak podrobil Clingo držáky sérii testů, které mají ukázat odolnost držáků. V první řadě byl testován poštářek přichytávající vaše zařízení na test lepkavosti, kde bez problémů vydržel 3.300 sundání a nasazení. Taktéž klimatické podmínky, od -24 °C do +105 °C nečinilo povrchu Clinga problém. 9 dnů ponoření do vody a následné nasazení mobilu taktéž neodhalilo slabou stránku. V průběhu testů se taktéž prokázala zdravotní nezávadnost povrchu, jelikož neobsahuje ftaláty, je netoxický a bezolovnatý.

Clingo

Technické parametry Clingo držák do auta do ventilátoru

Kategorie Držák na mobilní telefon
Výrobce Clingo
Kategorie Příslušenství k GPS navigacím Clingo

Recenze Clingo držák do auta do ventilátoru

3 3/5
Pomohla Vám recenze? 2 0
Celková spokojenost
3

Sova Jiří, 25.03.2015 v 4:33

Skvělá věcička na cokoli vše na držáku drží super

Clingo držák do auta do ventilátoru 3.0 5 1
X