AirFree AIRFREE E40
splátky
Získáte 131 ibodů
 
Spočítat platbu ibody Spočítat splátky

Zeptejte se Datart odborníka

AirFree AIRFREE E40

AirFree AIRFREE E40

3 290,-

AirFree AIRFREE E40

3 290,-

Vše o produktu

Čistička vzduchu Airfree, určená pro domácí použití a vhodná nejenom pro alergiky. Jeden přístroj dokáže spolehlivě pracovat v místnosti o velikosti cca 16m čtverečních a provádět zde aktivní čištění veškerého vzduchu. Díky unikátní technologii dokáže ze vzduchu odstranit až 99,9% organických částic a vzduch tak sterilizovat. Není nutno dokupovat žádné náplně ani vůně. Čistička má absolutně tichý chod.

AirFree E40

AirFree

Moderní a účinná filtrace vzduchu značky AirFree, která revolučním způsobem redukuje znečištění vzduchu v místnosti až o 99,9 % . To vše bez jakékoli speciální náplně a v naprosté tichosti díky absenci ventilátorů a pohyblivých součástí. Čistič nepoužívá ani žádný průchozí filtr, takže je jeho funkčnost zaručena na dlouhou dobu bez nutnosti obsluhy. Jen těžko je možné najít stejně účinný přístroj.

AirFree ničí všechny organické nečistoty ze vzduchu tím nejúčinnějším, co existuje – ohněm. Vzduch sterilizuje při vysoké teplotě a vrací zpět do místnosti. Zajímavý je nízký příkon, který slibuje také nízkou energetickou náročnost. Bílé provedení plastového těla se hodí do každého interiéru, vše je decentně doplněné zeleným perforovaným krytem.

Systém čištění vzduchu

Velmi účinná technologie čištění vzduchu je založena na principu okamžitého zahřátí vzduchu v keramickém stabilizátoru na 204 °C. Tím je zaručena absolutní redukce pylů, virů, bakterií, roztočů, plísní, hub, hniloby a mikroorganismů. To vše bez jakýchkoli výměnných filtrů či náplní. Systém je proto dokonale bezúdržbový.

Vyčištěný vzduch pak odchází zpět do místnosti. Samozřejmě nechybí ani ochrana proti popálení či přehřátí.

Tichý chod

Díky konstrukci bez pohyblivých součástí, tedy například ventilátoru, je přístroj naprosto neslyšný. Můžete jej mít proto spuštěný třeba při sledování televize a nebudete o něm vůbec vědět. Doba náběhu je pouhých 15 minut od zapojení do sítě, je tedy velmi efektivní.

Dlouhodobé používání také snižuje podíl ozónu v ovzduší, který může být ve větších koncentracích škodlivý.

Rozdíly v modelech

V naší nabídce naleznete dva typy AirFree. Liší se pouze výkonem:

• AirFree E40 – příkon 40 W, spotřeba 0,96 kWh za den, pro místnosti 16 m2
• AirFree E60 – příkon 45 W, spotřeba 1,08 kWh za den, pro místnosti 24 m2

Jahodový test

Na ukázku funkčnosti a účinnosti tohoto přístroje výrobce připravil jednoduchý test na jahodě. Jelikož se jedná o ovoce, které poměrně rychle podléhá zkáze, je ideální na test čistoty vzduchu.

Po 10 dnů byla jahoda uskladněna v místnosti, kde za pomoci této čističky docházelo k čištění vzduchu. Po skončení této doby sice byla jahoda v počáteční fázi hniloby, nicméně bez vlivu čističky byl proces hniloby ve výrazně vzdálenější fázi včetně plísní. Více se dozvíte ve videu níže, pokus s jahůdkou začíná od třetí minuty.

Doplňující informace:

• aktivní čistička vzduchu
• technologie ohřátí na 204°C
• bezhlučný provoz
• bez nutnosti použití filtrů a náplní
• účinnost až 99,9 %
• v nabídce dva modely s rozdílným příkonem


Technické parametry AirFree AIRFREE E40

Maximální příkon 40 W
Informační displej Ne
Timer Ne
Doporučená velikost místnosti 16 m2
Filtr Ne
Indikátor stavu filtru Ne
Prachový filtr Ne
Kategorie Čistička vzduchu
Standardně dodávané příslušenství nemá
Barva bílá
Hloubka 19 cm
Výška 27 cm
Záruční doba 24 měsíců
Hmotnost 1,46 kg
Šířka 19 cm
Výrobce AirFree
Kategorie Čističky vzduchu AirFree

Služby pro AirFree AIRFREE E40

Blesková výměna - domácnost od 1801 Kč do 3500 Kč

Blesková výměna 342911

Přidat

Již se nemusíte obávat vad vašeho výrobku. Nadstandardní služba Blesková výměna vám zajistí, že vám vadný výrobek okamžitě vyměníme za stejný výrobek nový a to vše během celých 24 měsíců od zakoupení

Služba zahrnuje:

  • Okamžitá výměna vadného výrobku za nový bez čekání až 30 dnů
  • Žádné opravy, ihned nový výrobek
  • Jistota bleskové výměny po celé dva roky

DATART vymění váš výrobek tolikrát, kolikrát bude potřeba. Pokud výrobek není již v nabídce, a tudíž ho nemůžeme vyměnit, získáte hodnotu výrobku na dárkové kartě a okamžitě si můžete zakoupit nový výrobek.

více informací
349,-

Diskuze k AirFree AIRFREE E40

Téma: Rychlost čištění

Ladislav Jodlovski, 7.10.2013 15:58:21

Zajímalo by mně, kolik metrů krychlových vzduchu vyčistí za hodinu nebo za 24 hodin, když nemá žádné aktivní nasávání vzduchu z místnosti a spoléhá pouze na pasivní cirkulaci

Reagovat

Přidat příspěvek

X