BEKO DSA 28020

Doprava DATART

Doprava DATART!

DATART Vám produkt doma i nainstaluje, předvede, zlikviduje obalové materiály a případně odveze Váš starý spotřebič. (Více o dopravě)

Tento produkt není v katalogu momentálně dostupný.
BEKO BEKO DSA 28020
Kód: 258632
Získáte 0 ibodů
 
Spočítat platbu ibody

Zeptejte se Datart odborníka

Schůzka v prodejně Napsat do diskuze
BEKO DSA 28020

BEKO DSA 28020

BEKO DSA 28020

Vše o produktu

základní volně stojící kombinovaná chladnička Beko • výška 160 cm • energetická třída A+ • 1 kompresor • automatické rozmrazování chladničky • antibakteriální úprava těsnění • objem chladničky 210 litrů a mrazničky 49 litrů • hlučnost max. 40 dB

INFO VÝROBCE: Kombinovaná chladnička Beko DSA 28020 s menším mrazákem umístěným nahoře. Velkou výhodou je automatické odmrazování. Energetická třída A+ zaručuje nízkou spotřebu energie a tím šetří Vaše peníze. Celkový objem lednice 259 litrů je rozdělen mezi chladničku (210 litrů) a menší mrazničku (49 litrů). Chladnička je vybavena antibakteriální ochranou. Klasické rozdělení vnitřního prostoru vytváří praktické a přehledné místo pro uložení všech Vašich oblíbených potravin.

 BEKO DSA 28020

Názory zákazníků

Mezi zákazníky se prozatím jedná o nepříliš rozšířený model, který se však těší vesměs z pozitivních hodnocení.

energetická úspornost, tichý chod, výhodná cena, antibakteriální úprava

žádné

BEKO DSA 28020

Cenově příznivá chladnička Beko, která se díky celkovému netto objemu 259 litrů (210 litrů chladnička, 49 litrů mraznička) ideálně hodí do čtyřčlenných domácností. I přes nízkou cenu tento model patří do efektivní třídy A+, takže ušetříte nejen při koupi, ale i dlouhodobě. Díky kompaktním rozměrům se vejde i do menších kuchyní. V její výbavě najdeme i užitečnou funkci, jako je automatické odmrazování chladící části, která vám ušetří mnoho času při údržbě.

K dispozici je i antibakteriální úprava povrchu, jež ručí za to, že potraviny vydrží déle chutné a čerstvé. Maximální hlučnost tohoto modelu činí 40 dB, což je velmi dobrá hodnota.

Energetická třída A+

Ačkoli se jedná o základní model, patří do energeticky efektivní třídy A+, takže už se nemusíte obávat vysokých vyúčtování za energie. Celoroční odhadovaná spotřeba totiž dle společnosti činí pouhých 251 kWh (méně než 0,69 kWh za den), což je vzhledem k celkovému netto objemu 259 litrů velmi dobrá hodnota.

Tichý chod

Hluk ledničky nepřesahuje hladinu 40 dB, čímž se řadí mezi velmi tiché chladničky. Tišší už jsou snad jen modely s invertorovým kompresorem s hlučností pohybující se mezi 38 a 39 dB.

Antibakteriální těsnění

Vnitřní prostor je opatřen speciální ochrannou vrstvou, která zajistí ochranu proti vzniku a šíření bakterií. Díky hladkým plochám je i čistění o poznání snazší. Pro usnadnění používání je také chladící část vybavena funkcí automatického odmrazování. Celkově je tento model orientován především na funkčnost a jednoduché ovládání, které ocení každý zákazník.

Vnitřní uspořádání chladničky

Chladnička nabízí prostor o čistém objemu 210 litrů a hodí se tak až do čtyřčlenných domácností. Její vnitřek je přitom osvětlen výkonnou zářivkou a přehledně rozdělen pomocí čtyř poliček ze skla a jednoho odděleného boxu na zeleninu a ovoce. Nechybí dokonce ani praktický držák na lahve. Dvířka přitom přidávají další čtyři poličky.

Vnitřní uspořádání mrazničky

Netto objem mrazničky činí 49 litrů, takže uspokojí spíše méně náročné zákazníky. Vnitřek je přitom rozdělen pomocí jedné drátěné poličky. Během 24 hodin zvládá zamrazit až 3 kg potravin. Akumulační doba při výpadu elektrické energie činí 16 hodin.

Její mrazící výkon je označen čtyřmi hvězdičkami, které značí nejvyšší mrazící třídu. Teplota dosahuje méně než -18 °C, takže lze potraviny bezpečně skladovat i dlouhé měsíce.

Doprava Datart

Směr otevírání dvířek lze velmi jednoduše měnit na levou i pravou stranu. Pokud si tuto chladničku objednáte se službou Doprava Datart, rádi vám směr otevírání nastavíme podle vašeho přání. Doprava Datart je také jedinou službou na trhu, kdy je spotřebič vynesen a zapojen přesně tam, kam zákazník potřebuje.

Doplňující informace

• volně stojící kombinovaná chladnička
• výška 160 cm
• energetická třída A+
• odhadovaná roční spotřeba 251 kWh za rok
• užitný objem chladničky 210 litrů, mrazničky 49 litrů
• hlučnost 40 dB
• rozměry spotřebiče: 54 × 160 × 60 cm
• hmotnost 46 kg

Technické parametry BEKO DSA 28020

Energetická třída A+
Spotřeba el. energie 240 kWh
Komunikační displej Ne
Objem celkem (netto) 259 lit.
Počet kompresorů 1
Objem chladničky (netto) 210 l
Objem mrazáku (netto) 49 l
Třída mrazáku * * * *
Regulace teploty termostatem - lednice
Směr otevírání dveří doprava
Antibakteriální ochrana Ne
Nulová zóna Ne
Klimatická třída 10-38°C / SN-ST
Super chlazení / mrazení Ne / Ne
Varovný signál lednice Ne
Varovný signál mrazáku Ne
Druh osvětlení Žárovka
Mrazící výkon 3 kg/24hod.
Akumulační doba 16 hod.
Hlučnost 40 dB
Umístění mrazáku nahoře
Specifické funkce Automatické odmrazování
Standardně dodávané příslušenství Plastový držák na lahve
Barva bílá
Rozměry výrobku : š / v / h š / v / h: 54 / 160 / 60 cm cm
NoFrost systém Ano
Zaměnitelné otevírání Ano (služba Datartu)
Hloubka 60 cm
Výška 160 cm
Záruční doba 24 měsíců
Hmotnost 46 kg
Šířka 54 cm
Výrobce BEKO
Kategorie Ledničky BEKO

Diskuze k BEKO DSA 28020

K tomuto produktu zatím není žádná diskuse.

Přidat příspěvek

X