Beats by Dr.Dre Wireless Black Beats by Dr.Dre Wireless Black Beats by Dr.Dre Wireless Black
Získáte 0 ibodů
 
Spočítat platbu ibody
Beats by Dr.Dre Wireless Black

Beats by Dr.Dre Wireless Black

Beats by Dr.Dre Wireless Black

Vše o produktu

uzavřená sluchátka s bezdrátovou technologií • výdrž až 10 hodin • vestavěný mikrofon • skládací konstrukce • A2DP, AVRCP, HSP • možnost použít jako handsfree s mobilním telefonem

Pro každý den

Beats nevyrábí pouze pěkné věci, myslí i na funkčnost během každodenního používání. Nabízená sluchátka tak mají robustní konstrukci s možností složení a snadného transportu. Uzavřená konstrukce náušníků spolehlivě zabrání pronikání okolního hluku do poslechu, při jízdě v dopravních prostředcích navíc nebude vaše hlasitá reprodukce rušit ostatní cestující.

Podle uživatelských recenzí mají sluchátka kvalitní zpracování a jsou pohodlná i při dlouhodobém nasazení. Kvalita zvuku bývá hodnocena jako skvělá. Výrobce bohužel nezveřejňuje k těmto sluchátkům bližší technické údaje.

Až 10 hodin provozu

Sluchátka využívají Bluetooth 2.1 pro příjem z hudebního zdroje. Podporují profily A2DP, AVRCP, HSP a kodeky SBC, APT-X a AAC. Samozřejmostí je ale i možnost poslechu přes dodávaný audio kabel, v balení naleznete rovněž USB kabel pro dobíjení vnitřní baterie.

Výdrž vnitřní baterie závisí na hlasitosti reprodukce a Bluetooth / drátovém provozu. Při úsporném použití pak vydrží hrát až 10 hodin, v recenzích lze dohledat hodnoty z praxe mezi skvělými 6 až 8 hodinami. Maximální dosah činí až 9 metrů.

Hands-free

Sluchátka mají vestavěný mikrofon a obousměrný přenos signálu, můžete je tak využívat i pro vyřizování hlasových hovorů. Veškeré ovládání probíhá pomocí dotykových ovladačů na pravé straně sluchátek.

Technické parametry Beats by Dr.Dre Wireless Black

Konstrukce
Přenos signálu Bezdrátové
Ovládání hlasitosti Ano
Bluetooth Ano
Mikrofon Ano
Ostatní parametry
Konektor 3,5 mm jack
Kategorie Bezdrátová sluchátka
Způsob uchycení přes hlavu
Záruční doba 24 měsíců
Výrobce Beats by Dr.Dre
Kategorie Příslušenství k MP3 přehrávačům Beats by Dr.Dre
X