JETT ALKOHOL TESTER JETT 7

+ vyzvednutí zdarma
Dostupnost:

nebo  
Získáte 0 ibodů
 
 

Součet ibodů, které obdržíte za nákup tohoto produktu. Za každých 25 Kč obdržíte 1 ibod. Pro získání ibodů musíte být registrovaní a přihlášení na eshopu Datart. Nesbíráte ještě ibody? Více informací se dozvíte na www.datart.cz/ibod

Zeptejte se Datart odborníka

Schůzka v prodejně Napsat do diskuze
JETT JETT ALKOHOL TESTER JETT 7 1.0 1
JETT ALKOHOL TESTER JETT 7

JETT ALKOHOL TESTER JETT 7

JETT ALKOHOL TESTER JETT 7

Vše o produktu

Alkohol tester JETT7 s elektrochemickým senzorem byl vyvinut pro měření alkoholu vydechovaného člověkem. Po hlubokém výdechu do náustku alkohol tester JETT7 velmi rychle zobrazí výsledky měření alkoholu. Pokud dechová zkouška odhalí, že alkohol v dechu převyšuje nastavenou hranici, Alkohol tester JETT7 s elektrochemickým senzorem na tento fakt upozorní alarmem. Díky možným rozšířením může být alkoholterster propojen s mobilním tiskovým zařízením, provedená měření tak mohou být ihned vytištěna mobilní tiskárnou a případně použita jako důkazní materiál (např. pro policii).

Recenze JETT ALKOHOL TESTER JETT 7

1 1/5
Pomohla Vám recenze? 9 10
Celková spokojenost
1

Novotný, 29.09.2011 v 10:33

Hodnotím kladně:

Zatím nemohu vyjádřit spokojenost, vracím výrobci na kalibraci.

Hodnotím záporně:

Naměřené hodnoty se mi nezdají být věrohodné. Po vypití dvou 12st. piv mohu usednou podle tohoto přístroje za volant již za 2 hodiny.

JETT ALKOHOL TESTER JETT 7 1.0 5 1

Diskuze k JETT ALKOHOL TESTER JETT 7

Téma: JETT ALKOHOL TESTER JETT 7

cw, 31.1.2013 7:27:33

Spolehlivý a přesný, měřil jsem v průběhu konzumace, pak i po 2, 4 a 6 hod. Výsledky se přibližně shodují s teoretickou dobou odbourávání alkoholu dle hmotnosti jednotlivce. Důvěřuji tomuto přístroji.

Reagovat

Přidat příspěvek

Kód: 182648
X