SHARP LC-70LE835E SHARP LC-70LE835E
Získáte 0 ibodů
 
Spočítat platbu ibody

Zeptejte se Datart odborníka

SHARP LC-70LE835E

SHARP LC-70LE835E

SHARP LC-70LE835E

Vše o produktu

3D televizor Sharp LC-70LE835E s obří úhlopříčkou 177 cm. Jedná se o největší televizor, který kdy byl v ČR k běžnému dostání. Na úhlopříčce sedmdesáti palců si budete moci vychutnávat obraz ve 2D i 3D. Potěšujícím faktem je schopnost konvertovat běžné 2D vysílání na 3D. To vše při velice nízké spotřebě, která televizor řadí mezi nejúspornější modely ve své třídě!


Ohromující obraz Quattron

Úhlopříčka 177 cm je u tohoto full HD televizoru opravdu úžasná, dech se vám ale zatají z něčeho úplně jiného. Použitá technologie LCD panelu s LED podsvícením je totiž úplně jiná, než na co jsme byli doposud zvyklí...

Ačkoli se říká, že pro zobrazení celého barevného prostoru stačí červená, zelená a modrá barva (RGB), které se navzájem míchají, realita je trochu jiná. RGB panely mají rezervy v zobrazení žlutých, rudých a azurových odstínů, takže výsledný obraz nemusí vypadat dostatečně živě. Sharp proto vyvinul zcela nový typ panelu – RGBY, který přidává právě žlutou barvu. Výsledek? Neuvěřitelně syté podání scén a jemné přechody, které v kombinaci s obří obrazovkou uchvátí každého diváka! A to zcela bez přehánění.

Extrémní rychlost překreslování

Sharp LC-70LE836E se nestala oficiální televizí EURA 2012 jen tak náhodou, perfektně se hodí pro sledování sportovních přenosů. Technologie FRED s 200Hz obnovovací frekvencí zajišťuje plynulé překreslování a vysoký jas obrazu. Společně s vysokým kontrastem můžete sledovat krásně živé a věrně podané scény, kterým nevadí rychlé přechody bílá / černá nebo rychlé pohyby. Ať už jde o fotbalové utkání, nebo nejnovější akční trhák. Full HD rozlišení 1920 × 1080 je samozřejmostí, žádný detail nezůstane skrytý.

2D i 3D

Pokud zatoužíte po 3D obraze, zvládne TV zobrazit nejen signál z Blu-ray 3D filmů, ale i konvertovat klasické 2D vysílání do 3D. Výsledky v takovém případě nejsou tak skvělé, jako pokud zakoupíte dobře natočený 3D film, pro představu prostoru jsou ale dostatečné. Není-li uvedeno jinak, jsou 3D brýle dostupné jen na objednávku. Na výběr jsou ve stříbrné, modré, černé a červené barvě.

Aquos Net

Aquos Net umožňuje zobrazit obsah podle vlastního nastavení díky volitelným aplikacím. Můžete tak sledovat počasí, zahrát si hry nebo přímo brouzdat na internetu přes populární prohlížeč Opera. Funkce Aquos Net zajišťuje přístup k téměř 70 aplikacím, nové stále přibývají.

Skvělá konektivita

Je skoro nošení dřeva do lesa zdůrazňovat, že televize nejvyšší třídy disponuje těmi nejlepšími možnostmi připojení další elektroniky. Najdete zde 4× HDMI v1.4, 3× USB 2.0, SCART a ethernetový konektor. Pro sledování satelitního vysílání je televizor vybaven i CI slotem připraveným pro vložení dekodéru. Nechybí DVB-T tuner pro příjem digitálního pozemního vysílání, DVB-C pro příjem kabelové televize a DVB-S pro sledování satelitního vysílání. Samozřejmostí jsou konektory AV in, komponentní vstup, optika a audio konektor pro sluchátka. Specialitkou jsou konektory VGA, RS232, využít můžete také slot pro SD kartu (slouží jen k ukládání videa). V dodávce naleznete USB WLAN dongle pro bezdrátové spojení s další elektronikou.

DLNA

Pro bezproblémové propojení s další elektronikou, jako třeba s mobilním telefonem, NAS serverem nebo přímo s počítačem, podporuje televizor funkci DLNA. Umožní vám sdílení filmů, fotek nebo třeba hudby bez složitého nastavování domácí sítě.

Čtyři barvy pro strhující obraz. Sharp Quattron se představuje

Recenze SHARP LC-70LE835E

5 5/5
Pomohla Vám recenze? 0 2
Celková spokojenost
5

Tomáš Čapek, 27.01.2014 v 7:58

SHARP LC-70LE835E 5.0 5 1

Diskuze k SHARP LC-70LE835E

K tomuto produktu zatím není žádná diskuse.

Přidat příspěvek

X