PANASONIC TX-P65VT50E

Doprava DATART

Doprava DATART!

DATART Vám produkt doma i nainstaluje, předvede, zlikviduje obalové materiály a případne odveze Váš starý spotřebič. (Více o dopravě)

Tento produkt není v katalogu momentálně dostupný.
  • aktivní 3D včetně konverze
  • špičkový obraz s absolutní černou
  • funkce SmartTV se službou Viera Connect
PANASONIC PANASONIC TX-P65VT50E

Vše o produktu

65" full HD chytrá plasmová televize se 3D • kontrast 6 000 000 : 1 • neoPlasma obrazovka s absolutní černou (filtr Infinite Black Ultra) • funkce SmartTV včetně Skypu • konverze 2D na 3D • 3× USB s možností nahrávání a čtečka SD karet • WiFi • Bluetooth • 2500 Hz technologie obrazu

Panasonic TX-P55VT50

Špičkový 3D plasmový televizor značky Panasonic ze série Viera. Kombinuje elegantní design ve stříbrnočerném provedení, ale její nejsilnější stránkou jsou především nadstandardní funkce a neuvěřitelná kvalitu obrazu. Obrazovka NeoPlasma G15 nabízí absolutní podání černé díky technologii Anfinite Black Pro, nechybí také řízení zaostřeného pole s frekvencí 2500 Hz. Výsledkem je obraz tak realistický, že se od něj nebudete moci utrhnout.

Mimo běžného sledování televize a filmů však potěší také funkce SmartTV, jejímž základem je internetová služba Viera Connect pro získávání multimediálního obsahu. Webový prohlížeč a další aplikace pro online život jsou pak samozřejmostí.

Nechybí ani podpora 3D obrazu, a to v aktivní podobě s dobíjecími brýlemi. V balení je přiložen jeden pár. Viera navíc dokáže konvertovat 2D obraz na 3D včetně detekce tváří, takže si užijete prostor i v klasických filmech.

Bezkonkurenční obraz

Displej NeoPlasma, kterým je tento televizor osazen, nabídne opravdu špičkové barevné podání díky extrémně vysokému kontrastu. Obrazovka se vyznačuje především velmi reálným podáním černé barvy, která má obrovskou hloubku a lze ji označit za absolutně černou. LED televizory se této technologii nemohou rovnat.

Díky 2500Hz technologii překreslování zvládne panel zobrazovat i ty nejrychlejší scény v detailním full HD rozlišení. Těžko budete hledat obrazovku, která nabídne tak reálný obraz, což potvrzuje i certifikace THX 3D.

Aktivní 3D včetně konverze

Panasonic Viera je vybavena technologií zobrazování ve 3D, pokud tedy máte film, který tento režim nabízí, bez problémů jej na televizi přehrajete.

Jedná se o aktivní technologii, která střídá obraz pro pravé a levé oko v tak rychlých časových úsecích, že je lidské oko nezachytí. K tomu účelu je tedy nutné použít 3D brýle, díky kterým pak obraz vidíte prostorově. Nechybí ani možnost konverze 2D obrazu na 3D včetně rozpoznání tváře, což výsledný efekt ještě zlepšuje.

SmartTV a bohatá konektivita

Televizor spadá do kategorie SmartTV, takže získáte dle libosti přístup k multimediím i internetu. Díky integrovanému WiFi modulu ani nemusíte připojovat kabel, stačí mít doma bezdrátovou síť. V případě nutnosti, popř. pro připojení NAS serveru, je ale k dispozici i LAN konektor.

Panasonic je vybaven řadou multimediálních aplikací a plnohodnotným internetovým prohlížečem. Je zajištěna možnost komunikace přes Skype, ale i pomocí sociálních sítí. Váš obývací pokoj se může rázem stát centrem zábavy a komunikace.

Díky Bluetooth lze připojit i klávesnici či audio zařízení. Data také načtete přes USB či čtečku SD karet. Vzhledem k rozsahu funkcí pak už nepřekvapí ani podpora DLNA přístupu.

Doplňující informace:

• 3D plasma televize
• full HD rozlišení
• funkce SmartTV – včetně aplikace Skype
• WiFi, Bluetooth
• aktivní 3D zobrazovací technologie včetně konverze
• 3× USB s možností nahrávání + čtečka SD karet
• 2500Hz technologie
• filtr Infinite Black Ultra pro absolutní černou


Technické parametry PANASONIC TX-P65VT50E

Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky (v cm) 165
Úhlopříčka (v palcích) 65 "
Zpracování obrazu 2500 Hz
Rozlišení Full HD (1920x1080)
Frekvence 2 500 Hz
3D funkce
Podpora 3D Ne
3D brýle v základním balení Ano
Multimédia
Přehrávání multimédií z USB Ne
Podpora multimediálních formátů Ne
Tunery
Integrovaný tuner DVB-T/C/S2 (MPEG4)
Výbava
VESA uchycení TV Ano mm
Zvuk
Zvuk V-Audio ProSurround 2.1
Hudební výkon Front speaker (8 train speakers) x 2, Woofer (?80 mm) x 1 W
Konektivita
Video vstupy Ano
Čelní vstupy Ne
Komponentní Ano
PC vstupy Ano
Spotřeba
Spotřeba v pohotovostním režimu 0,2 W
Energetická třída C
Rozměry
Šířka 149,9 cm
Výška 89,1 cm
Hloubka 4,35 cm
Hmotnost 42,5 kg
Ostatní parametry
Záruční doba 24 měsíců
České a Slovenské menu Ne
Teletext Ano
Stránková paměť teletextu 1 200
Slot na paměťové karty Ano
Barva One Sheet of Glass
Standardně dodávané příslušenství stojan, DO, 2x3D brýle
Připojení na internet Ano
Výrobce PANASONIC
Kategorie Televize PANASONIC

Diskuze k PANASONIC TX-P65VT50E

K tomuto produktu zatím není žádná diskuse.

Přidat příspěvek

Kód: 260500
X