LG 42LW5400 LG 42LW5400
Získáte 0 ibodů
 
Spočítat platbu ibody

Zeptejte se Datart odborníka

LG 42LW5400

LG 42LW5400

LG 42LW5400

Vše o produktu

Pokud vám už nestačí klasické sledování filmů v 2D režimu, je tu pro vás tento vynikající televizor, který vás zanese do dimenze 3D obrazu. Jedinečnou kvalitu 3D obsahu v plném HD rozlišení zajišťuje 3D XD procesor vytvářející čistý a ostrý obraz. Obraz produkuje supertenký LCD panel s technologií LED Plus, která nabízí 16 navzájem nezávisle regulovatelných oblastí pro dosažení kvalitnější jasnosti a sytosti barev v každém detailu obrazu, a to i při rychlých akčních, sportovních a filmových scénách. Aby přehrávání daného filmu probíhalo jako v kině, televizor je vybaven funkcí 24p Real Cinema, která zobrazuje originální počet políček filmu. Filmy jsou plynule přehrávány bez chvění a vás čeká zážitek ze skutečného kina. Zvukovou kulisu při sledování filmů zajistí dvojice skrytých reproduktorů o celkovém výkonu 20 W, které byly laděny legendou v oboru audia, panem Markem Levinsonem. Nechybí technologie pro virtuální prostorový zvuk a čisté dialogy.

Cinema 3D TV s možností konverze 2D-3D s LED Plus podsvícením

Užijte si sledování Vaší TV v dimenzi 3D. Zařízení s tímto logem umí zobrazit kromě klasického 2D obrazu i 3D obraz. Váš zážitek ze sledování TV posunete na zcela jinou úroveň. Jedinečná technologie konverze obrazu z 2D na 3D Vám umožní sledovat každý záběr ve 3D. Konvertované snímky je možno sledovat ve 20 různých pozicích. Vy si tak můžete rozhodnout, zda-li chcete aby 3D obraz byl blíže k Vám nebo v pozadí. 3D XD procesor pro jedinečnou obrazovou kvalitu. TV vybavené tímto procesorem zobrazuje čistý a ostrý obraz a to i v případě sledování 3D obrazu.


Konverze 2D - 3D


Jedinečná technologie konverze obrazu z 2D na 3D Vám umožní sledovat každý záběr ve 3D. Konvertované snímky je možno sledovat ve 20 různých pozicích. Vy si tak můžete rozhodnout, zda-li chcete aby 3D obraz byl blíže k Vám nebo v pozadí.

LG Cinema 3D TV - Nový standard prostorového zobrazení.


Připravte se na nejpropracovanější prostorovou podívanou, která se nejvíce blíží kinu, jakou jste kdy zažili v pohodlí domova. Zapomeňte na těžké a nepohodlné brýle a závrať působící kvalitu obrazu konvenční technologie 3D. Nyní se můžete oddávat třírozměrným snímkům způsobem, k jakému byly určeny, úplně jako v kině.


Více komfortu pro oči

Obraz bez blikání. Již žádné závratě, nevolnost nebo nepohodlí. Technologie Cinema 3D od LG odstraňuje blikání způsobené brýlemi a tak je možné si užívat prostorový obraz dlouhou dobu bez pocitů závrati nebo únavy.

Cinema 3D využívá levných a lehkých polarozačních brýlí, které se nemusí dobíjet. Princip 3D je na bázi polarizačních filtrů, v brýlích nedochází k žádnému přeblikávání, čímž je dosaženo, že je obraz daleko čistší, bez nežádoucího rozmazání. Obraz je zároveň jemnější a zážitek ze sledování 3D obrazu je daleko kvalitnější a přirozenější.Pohodlné brýle LG Cinema 3D


Brýle Cinema 3D od LG váží pouhých 16 gramů - asi polovinu toho, co váží konvenční brýle 3D. Brýle Cinema 3D jsou bez baterie a nevytváří žádné škodlivé elektromagnetické vlnění. Na rozdíl od konvenčních brýlí 3D se nemusíte starat o dobíjení. Vyhněte se vysoké ceně konvenčních brýlí 3D. Brýle Cinema 3D od LG mají velmi příznivou cenu, takže jich můžete koupit tolik, kolik potřebujete pro rodinu a známé. V balení naleznete celkem 7 kusů brýlí!

LED Plus

LED Plus je tenký panel s obvodovým podsvícením LED diod a funkcí Spot Control, díky níž je celá obrazovka rozdělena do 16 oblastí, každá z oblastí je samostatně řízená. V případě tmavých scén svítí LED diody v dané oblasti minimálně a současně v kvadrantu s jasnou scénou svítí LED diody maximálně - tím se zvyšuje kontrast a snižuje se spotřeba elektrické energie až o 35 % oproti konvenčním LCD TV.FullHD

Obraz v maximálním vysokém rozlišení Full HD 1080p. Obraz má 1920 řádků a 1080 sloupců. Full HD 1080p poskytuje rozlišení 1920 x 1080, jež dává neuvěřitelně zřetelný obraz a živé barvy. Výsledkem toho je až pětinásobná zřetelnost obrazu a detailu ve srovnání se standardním rozlišením.
Technické parametry LG 42LW5400

Energetický štítek stáhnout (png / 48 kb)
Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky (v cm) 107
Úhlopříčka (v palcích) 42 "
Zpracování obrazu 100 Hz
Rozlišení Full HD (1920x1080)
Frekvence 100 Hz
Obecné funkce
Záznam na USB/HDD Ne
Internetový prohlížeč Ne
DLNA Ne
PVR Ne
3D funkce
Podpora 3D Ano
3D brýle v základním balení Ano (7x)
Funkce
Menu české
Multimédia
Přehrávání multimédií z USB Ano
Podpora multimediálních formátů Ne
Tunery
Integrovaný tuner DVB-T/C (MPEG4)
DVB-T Ano
DVB-T2 Ne
DVB-C Ano
DVB-S2 Ne
Zvuk
Zvuk prostorový
Hudební výkon 10+10 W
Konektivita
Video vstupy Ano
Čelní vstupy Ne
Komponentní Ano
PC vstupy Ano
HDMI Ano
USB Ano
Výstup pro sluchátka Ne
Ethernet (LAN) Ne
Spotřeba
Spotřeba v běžném režimu 85 W
Spotřeba v pohotovostním režimu <1 W
Energetická třída A
Rozměry
Šířka 100,5 cm
Výška 68,6 cm
Hloubka 2,99 cm
Hmotnost 16 kg
Ostatní parametry
Záruční doba 24 měsíců
Teletext Ano
Stránková paměť teletextu 1 000
Slot na paměťové karty Ne
Standardně dodávané příslušenství dálkový ovladač, baterie
Připojení na internet Ne
Výrobce LG
Kategorie Televize LG

Recenze LG 42LW5400

4 4/5
Pomohla Vám recenze? 4 3
Celková spokojenost
3
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
1
Konektivita
2
Poměr cena/výkon
1

nio, 31.07.2012 v 16:06

Hodnotím kladně:

Kvalita obrazu.

Hodnotím záporně:

Na takovou tv za takovou cenu je zvuk hrozný. Dokonce někdy basy způsobí jakýsi chrapot reproduktorů. A audiovýstup v podstatě žádný. Nějaký optický pro mne vlastně nepoužitelný.

Pomohla Vám recenze? 6 2
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
5
Konektivita
5
Poměr cena/výkon
5

Dan, 30.06.2012 v 8:19

Hodnotím kladně:

Obraz, design

Hodnotím záporně:

možnost lepšího uspořádání programů

LG 42LW5400 4.0 5 2

Diskuze k LG 42LW5400

K tomuto produktu zatím není žádná diskuse.

Přidat příspěvek

X